Air wick Vonné tyčinky Radostné leto 30 ml Life Scents-32%
7,52 € 5,10 €

Akcia

Difuzér Air Wick Reed využíva prírodné ratanové steblá k jemnému uvoľňovaniu nádherných vôní. Vo vôni Radostné leto ucítite biele kvety, melón, vanilku. Vonné tyčinky s vôňou o objeme 30 ml.

Air wick Difuzér Prádlo ve vánku 30 ml-37%
8,15 € 5,10 €

Akcia

Svěžest prádla třepotajícího se ve vánku, to je vůně difuzéru Airwick. Využívá přírodní ratanové stonky, které napomáhají k jemnému rozptýlení vůně. Vytvořte přívětivou atmosféru pomocí tohoto elegantního difuzéru.

TimeLife Difuzér 450 ml, Amber
17,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Sklenený aróma difuzér v sebe ukrýva teplú púdrovú vôňu jantáru. Vôňa sa ventiluje pomocou tyčiniek, ktorých počtom možno intenzitu vône regulovať. Fľaštička obsahuje 450 ml parfumu a je zabalená do krásneho darčekového balenia. Ideálny darček pre každú príležitosť.

TimeLife Difuzér 450 ml, Rainforest
17,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Aróma difuzér v podobe sklenenej fľaštičky v sebe schováva príjemnú vôňu rainforest. Vôňa sa ventiluje pomocou tyčiniek, ktorých počtom možno intenzitu vône regulovať. Fľaštička obsahuje 450 ml parfumu a je zabalená do krásneho darčekového balenia. Ideálny darček pre každú príležitosť.

Air wick Vonné tyčinky Tyrkysová lagúna 30 ml Life Scents-32%
7,52 € 5,10 €

Akcia

Vo vôni Tyrkysová lagúna ucítite naplavené drevo, morskú triešť, teplý vánok. Vonné tyčinky s vôňou o objeme 30 ml. Difuzér Air Wick Reed využíva prírodné ratanové steblá k jemnému uvoľňovaniu nádherných vôní.

Lampe Berger Ružový difuzér Voňavá kytica
19,99 € 14,70 €

Jemný a elegantné darčekový set, ktorý obsahuje ružový difuzérručne vyrobenou keramickou ružou a interiérový parfum. Ani tu značka Lampe Berger nesklame kvalitnou a dlhotrvajúcou vôňou a dokonalým spracovaním.

TimeLife Difuzér 450 ml, Ľalia
15,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Aróma difuzér v podobe sklenenej fľaštičky v sebe schováva príjemnú vôňu ľalií. Vôňa sa ventiluje pomocou tyčiniek, ktorých počtom možno intenzitu vône regulovať. Fľaštička obsahuje 450 ml parfumu a je zabalená do krásneho darčekového balenia. Ideálny darček pre každú príležitosť.

Ashleigh & Burwood Difuzér BUCKINGHAM 180 ml
67,90 €

Táto nostalgická vôňa BUCKINGHAM obsahuje mäkkú ružu, jemné biele kvety a luxusné jazmín. Sladká, zamatová podstata čistého pižma a vanilky zjemňuje túto kvetinovú zmes.

Ashleigh & Burwood Difuzér CHELSEA 180ml
67,90 €

Inšpirované históriou a eleganciou CHELSEA. Vstúpte do skvele drevom obloženého salóne naplneného vôňou teplého čierneho čaju, šumivého bergamotu a bohaté opojné vône jantáru a pačuli.

Ashleigh & Burwood Difuzér HYDE PARK 180ml
67,90 €

Doprajte si relaxáciu londýnskym kráľovským parkom, kde budete objavovať svieži prelínanie sa kvitnúcich ruží a opojného hyacintu. Je to skutočne povznášajúci zážitok pre vaše zmysly.

Ashleigh & Burwood Difuzér PICCADILLY 180ml
67,90 €

Hluk a zhon londýnskeho PICADILLY sa odráža v tejto zmesi jasne červených bobúľ, bieleho jazmínu a zmyselného ylang ylangu. Tento vonný zážitok je temperovaný jemnou sladkosťou smotanovej vanilky.