TimeLife Difuzér 450 ml, Crystal Water
14 €

Sklenený aróma difuzér v sebe ukrýva sviežu a podmanivú vôňu Crystal Water. Vôňa sa ventiluje pomocou tyčiniek, ktorých počtom možno intenzitu vône regulovať. Fľaštička obsahuje 450 ml parfumu a je zabalená do krásneho darčekového balenia. Ideálny darček pre každú príležitosť.

TimeLife Difuzér 450 ml, Amber
16,90 €

Sklenený aróma difuzér v sebe ukrýva teplú púdrovú vôňu jantáru. Vôňa sa ventiluje pomocou tyčiniek, ktorých počtom možno intenzitu vône regulovať. Fľaštička obsahuje 450 ml parfumu a je zabalená do krásneho darčekového balenia. Ideálny darček pre každú príležitosť.

Air wick Difuzér Prádlo ve vánku 30 ml-42%
8,15 € 4,70 €

Akcia

Svěžest prádla třepotajícího se ve vánku, to je vůně difuzéru Airwick. Využívá přírodní ratanové stonky, které napomáhají k jemnému rozptýlení vůně. Vytvořte přívětivou atmosféru pomocí tohoto elegantního difuzéru.

TimeLife Difuzér 450 ml, Ľalia
16,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Aróma difuzér v podobe sklenenej fľaštičky v sebe schováva príjemnú vôňu ľalií. Vôňa sa ventiluje pomocou tyčiniek, ktorých počtom možno intenzitu vône regulovať. Fľaštička obsahuje 450 ml parfumu a je zabalená do krásneho darčekového balenia. Ideálny darček pre každú príležitosť.

Frosch Eko Oase osviežovač vzduchu 90ml
8,19 € 7,80 €

Frosch Oase je vonný difuzér s prírodnými esenciálnymi olejmi, ktoré dodajú vášmu domovu sviežu a stimulujúcu atmosféru. Balenie obsahuje fľaštičku s vonnou látkou a bambusové tyčinky, ktoré vôňu uvoľňujú.

Medisana Aróma difuzér AD 635
49,90 €

Dekoratívne aróma difuzér s LED diódami, ktorý svieti vami zvolenú farbou alebo sa farby automaticky striedajú. Využíva modernú ultrazvukovú technológiu, ktorá vytvorí jemnú hmlu a tým vôňu rozptýli rovnomerne po miestnosti.

Rituals Aróma difuzér The Ritual Of Sakura (Fragrance Sticks) 230 ml
28 €

Aróma difuzér The Ritual Of Sakura zahalí váš domov sladkou vôňou čerešňového kvetu a ryžového mlieka. Jeho životnosť je 3 mesiace, tieto ratanové tyčinky ponorené do prírodného esenciálneho parfému nasávajú vôňu a rozširujú jej po miestnosti.

Rituals Aróma difuzér Karma (Fragrance Sticks) 230 ml
26,40 €

Aróma difuzér Karma prevonia váš domov ľahkou, sviežou vôňou lotosu a bieleho čaju. Jeho životnosť je 3 mesiace, tieto ratanové tyčinky ponorené do prírodného esenciálneho parfému nasávajú vôňu a rozširujú jej po miestnosti.

Medisana Aróma difuzér AD 620
34 €

Aróma difuzér vytvára jemnú hmlu vôňa za použitia ultrazvukovej technológie, v kombinácii s rôznymi farbami zaisťuje dokonalý odpočinok. .

Primavera Aróma difuzér Aróma Stream To Go
38 €

Prenosný difuzér Aróma Stream To Go rovnomerne rozptýli vôňu v miestnosti, bez toho aby vytváral teplo. Možno pripojiť k elektrine pomocou USB, ale vďaka batérii vydrží niekoľko hodín aj bez elektriny.

Primavera Aromadifuzér Feel Happy
72,80 €

Aromadifuzér Feel Happy v sebe kombinuje moderné poznatky aromaterapia s tradičným prístupom k tejto liečivej metóde. Má dizajnový tvar a niekoľko funkcií, vďaka ktorým si doma vytvoríte svoje súkromné wellness.

Woodwick Aróma difuzér Vanilla Sol 118 ml
29,30 € 23,70 €

Aróma difuzér Vanilla Sol v sebe ukrýva vôňu božské vanilky a jazmínu so štipkou morskej soli. Aróma difuzér obsahuje aj zväzok 10 kusov rákosových stebiel. Vonná náplň vyplní každú miestnosť dlhotrvajúcou vôňou. Rákosová steblá stačí umiestniť do difuzéra s vôňou.

Woodwick Aróma difuzér Linen 89 ml
29,60 € 23,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Aróma difuzér WoodWick Linen v sebe ukrýva príjemnú vôňu čerstvo vypraného prádla. Obsahuje vysoko koncentrovanú vonnú kvapalinu, ktorá vzlína po vložení stebiel do fľaštičky. Na difuzéra nájdete dizajnový kovový prívesok. Predné etiketu možno odlúpnuť.

Woodwick Aróma difuzér Fireside 89 ml
29,60 € 23,70 €

Novinka

Aróma difuzér Fireside od značky WoodWick v sebe ukrýva vôni ambry, vetiveru a pižma, ktoré najlepšie vystihujú atmosféru útulného večera u horiaceho krbu. Obsahuje vysoko koncentrovanú vonnú kvapalinu, ktorá vzlína po vložení stebiel do fľaštičky. Na difuzéra nájdete dizajnový kovový prívesok.

Yankee Candle Aróma difuzér Fresh Cut Roses 88 ml
23,60 €

Novinka

Aróma difuzér Fresh Cut Roses v sebe skrýva nádhernú kompozíciu čerstvo narezaných ruží z anglickej záhrady. Tento aróma difuzér vyplní vôňou váš interiér až na 2 mesiace.

Yankee Candle Aróma difuzér Midnight Jasmine 240 ml
30,30 €

Novinka

Aróma difuzér Midnight Jasmine s kvetinovou vôňou jazmínu prevonia váš domov. Tento aróma difuzér vyplní vôňou váš interiér až na 4 mesiace. Obsahuje vonná rákosová steblá, ktoré zaručujú nepretržitú vôňu – správajú sa ako „knôty“ a čerpajú vôňu oleja a tak sa vôňa rozptýli do vzduchu. .

Primavera Aróma difuzér Ambiente 100 ml
95,30 €

Aróma difuzér AMBIENTE príjemne aromatizuje a zároveň zvlhčuje vzduch. Stačí len pridať do vody pár kvapiek esenciálneho oleja a miestnosť je razom prevoňaná vôňou!.

Woodwick Aróma difuzér Honey Tabac 118 ml
29,60 € 23,70 €

Aróma difuzér Honey Tabac – to je ostrá korenistá vôňa tabaku zjemnená medom a ovocným dotykom pomaranča. Aróma difuzér obsahuje aj zväzok 10 kusov rákosových stebiel. Vonná náplň vyplní každú miestnosť dlhotrvajúcou vôňou. Rákosová steblá stačí umiestniť do difuzéra s vôňou.

Woodwick Aróma difuzér Island Coconut 89 ml
29,60 € 23,70 €

Novinka

Aróma difuzér WoodWick Island Coconut s vôňou sladkej kombinácia šťavnatého ananásu a krémového kokosu obsahuje vysoko koncentrovanú vonnú kvapalinu, ktorá vzlína po vložení stebiel do fľaštičky. Na difuzéra nájdete dizajnový kovový prívesok. Predné etiketu možno odlúpnuť.

Woodwick Aróma difuzér Vanilla Bean 89 ml
29,30 € 23,70 €

Novinka

Aróma difuzér Vanilla Bean prináša bohatú vôňu vanilky. Obsahuje vysoko koncentrovanú vonnú kvapalinu, ktorá vzlína po vložení stebiel do fľaštičky. Na difuzéra nájdete dizajnový kovový prívesok. Predné etiketu možno odlúpnuť. Náplň vydrží cca 1 mesiac podľa okolitých podmienok.

Yankee Candle Aróma difuzér Midnight Jasmine 88 ml
23,60 €

Novinka

Aróma difuzér Midnight Jasmine s kvetinovou vôňou jazmínu prevonia váš domov. Tento aróma difuzér vyplní vôňou váš interiér až na 2 mesiace. Obsahuje vonná rákosová steblá, ktoré zaručujú nepretržitú vôňu – správajú sa ako „knôty“ a čerpajú vôňu oleja a tak sa vôňa rozptýli do vzduchu. .