Primavera Aromadifuzér Funny Friends

Primavera Aromadifuzér Funny Friends

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Voňavá zábava pre celú rodinu – to je hravý aromadifuzér Funny Friends, ktorý sa bude vynímať v každej detskej izbičke. Tento roztomilý ultrazvukový difuzér je vhodný až do 30 m2. Celý popis
100,10 €
Vrátane DPH
Doprava zadarmo
Partner: Vivantis

Skladom u partnera posledný 1 kus

14.12.2021 - 15.12.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu Vivantis

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100064430096

Popis

Voňavá zábava pre celú rodinu – to je hravý aromadifuzér Funny Friends, ktorý sa bude vynímať v každej detskej izbičke. Tento roztomilý ultrazvukový difuzér je vhodný až do 30 m2.

Jemný detský difuzér Primavera funguje na princípe rozprašovanie za studena – pomocou ultrazvuku. Táto moderná technológia zvhlčuje vzduch a efektívne rozprašuje éterické oleje po celej miestnosti, bez toho aby ich zbavila ich blahodarných látok.

Difuzér Funny Friends prichádza s 3 sadami roztomilých ušiek. Jeden deň tak vaše deti môže rozosmievať králiček, ďalší deň zase mačička alebo medvedík. Ďalším doplnkov je príjemná, relaxačná hudba, ktorú môžete zapnúť podľa nálady. Hlasitosť je možné upravovať v 3 úrovniach, takže ju hudbu môžete deťom pustiť aj pred zaspaním.

Integrovaný časovač umožňuje 3 časové programy: 2 hodiny a 4 hodiny v nepretržitej prevádzke alebo 8 hodín v prerušovanom režime. Okrem toho si môžete vybrať medzi 3 farbami osvetlenia (pastelovo modrá, žltá, fialová) alebo funkciou automatickej zmeny farby.

Prehráva 3 detské melódie.

Ako používať:

Zložte vonkajšie i vnútorné kryt difuzéra a do priestoru na vodu nalejte 145 ml čistej vody. Pridajte 3–5 kvapiek PRÍRODNÉHO éterického oleja či zmesi (ideálne značky Primavera ). Prikryte oboma krytmi. Zapnite, vyberte program a užívajte si príjemnú vôňu.