Eoné kosmetika Ravensara aromatica, 5 ml - na odbúranie stresu

Eoné kosmetika Ravensara aromatica, 5 ml - na odbúranie stresu

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Ravensara prináša sviežosť a ľahkosť. V oblasti psychiky je vhodná na lepšiu koncentráciu, pri strese a nedostatku odvahy, zlepšuje náladu. Pri znalosti výroby masážnych olejov je možné ravensaru používať pri masážach ako občerstvujúcu zložku, taktiež do prípravkov na pestovanie pokožky. Celý popis

Skladom u partnera 3 kusy

2.12.2021 - 3.12.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100067804000

Popis

Ravensara prináša sviežosť a ľahkosť. V oblasti psychiky je vhodná na lepšiu koncentráciu, pri strese a nedostatku odvahy, zlepšuje náladu.

Pri znalosti výroby masážnych olejov je možné ravensaru používať pri masážach ako občerstvujúcu zložku, taktiež do prípravkov na pestovanie pokožky.

Zaháňa únavu, pomáha pri stuhnutých, bolestivých svaloch.

· <span style=„font-variant-numeric: normal; font-variant-east-asian: normal; font-stretch: normal; font-size: 7pt; line-height: normal; font-family: " times="" new="" roman“;"=""> Parovodná destilácia listov a vetvičiek.

· <span style=„font-variant-numeric: normal; font-variant-east-asian: normal; font-stretch: normal; font-size: 7pt; line-height: normal; font-family: " times="" new="" roman“;"=""> Krajina pôvodu: Madagaskar

Použitie:

Silica na profesionálne použitie.

Molusky – molusku potierame neriedeným EO aspoň 2× denne. Do kúpeľa pridáme 5 kvapiek do lyžičky Neutrálneho kúpeľového/sprchového oleja na jeden kúpeľ. Na noc dáme niekoľko kvapiek do mištičky s teplou vodou alebo na absorpčnú mušličku, ktorú umiestnime na teplejšie miesto na rýchlejšie odparovanie. Pľuzgieriky rýchlo vyschnú a odpadnú, celý proces trvá približne týždeň.

Kúpeľ s 5 kvapkami ravensary, rozpustené v Neutrálnom kúpeľovom/sprchovom oleji Eoné odporúčame aj v prípade hroziaceho ochorenia ovčími kiahňami.

Ravensarový kúpeľ alebo masáž použijeme aj ako podporný prostriedok pri nespavosti, úzkosti, melanchólii alebo depresívnych stavoch.

Ravensara je vynikajúca na čistenie vzduchu, najmä v miestnostiach, kde sú chorí. Odporúča sa napríklad 6 kvapiek ravensary a 3 kvapky myrty.

Ravensara posilňuje imunitný systém.

Pozor! Ravensaru nepoužívajte u detí mladších ako 4 roky a počas tehotenstva.