Bezdoteku Aróma difuzér MANDALA light 400 ml

Bezdoteku Aróma difuzér MANDALA light 400 ml

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Jeden stlačenie tlačidla na tomto difuzéra naplní miestnosť vôňou a čerstvým zvlhčeným vzduchom. Nechajte očarujúce vôňou naplniť priestor a dýchajte zhlboka a v pravidelnom rytme. Vaša myseľ sa upokojí a môže začať naozaj odpočívať. Celý popis
45 €
Vrátane DPH
Doprava zadarmo
Partner: bezdoteku

Skladom u partnera 5+ kusov

2.11.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100011652017

Popis

Jeden stlačenie tlačidla na tomto difuzéra naplní miestnosť vôňou a čerstvým zvlhčeným vzduchom. Nechajte očarujúce vôňou naplniť priestor a dýchajte zhlboka a v pravidelnom rytme. Vaša myseľ sa upokojí a môže začať naozaj odpočívať. Vďaka najnovšej technológii v tejto aromalampe je potreba menej oleja a ten sa odparuje bez použitia tepla – to ešte lepšie maximalizuje liečebné výhody silíc obsiahnutých v esenciálnych olejoch. Ako sa oleja rozpadajú na mikročastice, vy si môžete vychutnať ich upokojujúce alebo posilňujúce vlastnosti.

Dostatečně velký zásobník Vám umožní užít si až šest hodin nepřetržitého intenzivního používání nebo deset hodin jemného osvěžení. V případě nedostatku vody se difuzér automaticky vypne, jeho používání je zcela bezpečné. Vzhledem k tomu, že difuzér využívá chladnou mlhu namísto tepla, nehrozí nebezpečí popálení nebo vzniku požáru jako u standardních aromalamp na svíčky.

Difuzér možno využiť aj bez použitia esenciálnych olejov ako zvlhčovač a osviežovač vzduchu. Vzhľadom na veľmi tichej prevádzke je jeho použitie vhodné aj v spálni alebo detskej izbe pre dokonalý spánok. Kompaktný dizajn je vhodný do každého interiéru, do pracovne alebo obytných priestorov, rôzne farebné podsvietenie umocní celkový dojem. Svoje využitie nájde aj v salónoch krásy a wellness a masážnych centrách.