Ashleigh & Burwood Náplň do katalytickej lampy AMBER LEAVES (jantárovej listy), 250 ml

Ashleigh & Burwood Náplň do katalytickej lampy AMBER LEAVES (jantárovej listy), 250 ml

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Nádych končiaceho leta sa snúbi s jantárovým lístím stromov. Vôňa AMBER LEAVES evokuje odchádzajúci leto, a prichádzajúce teplý jeseň. Celý popis
9,80 €
Vrátane DPH

Skladom u partnera 5+ kusov

2.12.2021 - 3.12.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100020529141

Popis

Náhradná náplň do katalytickej lampy

Katalytická lampa ponúka neuveriteľne rýchly a účinný spôsob ako prevoňať váš domov, nie je teda nutné lampu používať po dlhú dobu. Pre optimálne prevoňanie interiéru odporúčame používať lampu asi 20–25 minút pre priemerne veľká izba o 20m2 (približne 1 minútu na m3 obytného priestoru).
Vôňa v skutočnosti pretrváva vo vzduchu po dobu niekoľkých hodín potom, čo knôt uhasíme hasiacim viečkom. Častejšom používaní docielite rýchlejšieho spotrebovaní voňavé náplne do katalytickej lampy.

Máte radi kvetinové vône?

Sofistikované vône kvetov v sebe zrkadlí krásu kvetov, ktoré jedinečne prevoňajú váš interiér.

  • Kvetinové vône sú ako stvorené pre jarné a letné obdobie. Príroda sa prebúdza, všetko okolo pučia a rozkvitá, hrá sviežimi farbami a nádherne vonia. Preneste si tento zážitok aj do vašej obývačky a nechajte arómu nežných buketov a rozkvitnutých stromov rozohrať romantickú atmosféru u vás doma.
  • Skúste vôňu upokojujúcu levanduľa (Lavender), frézie s orchideí (Freesia & Orchid), pivoniek (Peony), všetkými obľúbeného jazmínu sa slivkou (Jasmine & Damson) alebo novinky – bielych okvetných lístkov s ambrou (White Petal & Amber).

Chcete vyskúšať svieže a ovocné vône?

Osviežte váš interiér s čerstvými vôňami, ktoré zalejú váš domov novou energiou, a prebuďte tak vašu myseľ.

  • Svieža vôňa čistej bielizne (Fresh Linen), chladivého morského vánku (Sea Breeze, Sea Spray), šťavnatých citrusových plodov (Sicilian Lemon) pozdvihnú vaše zmysly a náladu za horúcich sparných dní. V lete nepostrádateľné aróma prevonia váš interiér a vykúzli nežne chladivú atmosféru.
  • Šťavnaté a osviežujúci aróma plodov vášho obľúbeného ovocia vás príjemne naladí po celú letnú sezónu. Lahodné aj pikantné ovocné vône melónu a uhorky (Watermelon & Cucumber) alebo mandarínky s bergamotom (Mandarin & Bergamot) doslova zalejú váš domov exotickú atmosférou.

Máte radi drevitej, korenené vône?

  • Skúste zemitú vôňu pačuli (Patchouli), ktorá podporí vašu koncentráciu, pôsobí antidepresívne, čistí vzduch a je vhodná k meditáciám.
  • Príjemne sladko a teple voňajúce santalové drevo (Sandalwood) je cenené pre svoje antiseptické a uvoľňujúce účinky.
  • Korenistá vôňa Woodland Walk vás svojou intenzívnou vôňou čerstvého ihličia vykoná borovicovým hájom a prevonia vaše okolie suchým cédrovým drevom a cyprom.
  • Vôňou diaľok s pikantným arómou badiánu vás naláka vôňa Oriental Spice, ktorý vás zahreje teplými tónmi muškátového orieška a čerstvé škorice, ktoré sú vyvážené nádychom klinčeka a bieleho zázvoru.