Ashleigh & Burwood Malá katalytická lampa LITTLE TREASURE

Ashleigh & Burwood Malá katalytická lampa LITTLE TREASURE


Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner

Katalytická lampa LITTLE TREASURE vyčistí a prevonia váš byt. Ručne skladaná mozaika od trblietajúceho sa základu zlatej, cez mihotajúce sa čriepky strieborné až po priezračne kúsky čistého skla na vrchole tejto lampy rozjasní každý temný kút vašej domácn Celý popis

35.8
35,80 € Vrátane DPH
Skladom u partnera 5+ kusov

Kód: 100020534067

Popis

Popis produktu

Balenie obsahuje katalytickú lampu s objemom 250 ml v čiernej darčekovej krabičke, knôt s kamienkom, kovový uzáver (spomaľovač viečko), dekoratívne korunku a lievik k nalievanie vonné esencie.

Ako funguje katalytická lampa

Tajomstvo katalytických lámp je založené na princípe katalytickej reakcie – horenie bez plameňa. Tento spôsob spaľovania je oveľa bezpečnejšie ako napríklad horenie vonné sviečky. Katalytickou lampu môžete nechať bez dozoru a nemusíte sa obávať horiaceho obrusu.

 • Katalytická lampa čistia a dezinfikujú vzduch – výsledky testov dokazujú 99% úmrtnosť roztočov, baktérií aj plesňových spor.
 • Do 30 minút od začatia katalytického procesu dochádza v & nbsp; miestnosti k zničeniu akýchkoľvek nepríjemných pachov vrátane cigaretového dymu, nežiaducich odérov vzniknutých pri varení aj & nbsp; nemilým arómu domácich maznáčikov.
 • Na rozdiel od bežných osviežovačov vzduchu, ktoré zápach iba maskujú, katalytická lampa molekuly pachov ničí.

Ako používať katalytickú lampu

 • Novú lampu vyberte z & nbsp; obalu a & nbsp; z & nbsp; lampy zložte ozdobnej aj & nbsp; zhášacej viečko.
 • Pomocou lievika, ktorý je obsiahnutý v & nbsp; každom novom balení katalytické lampy, nalejte zakúpenú vonnú esenciu do lampy. Naplňte maximálne do 2/3 lampy, tu platí pravidlo radšej menej ako viac.
 • Vráťte do lampy knôt s & nbsp; kamienkom a & nbsp; lampu uzavrite hasiacim viečkom.
 • Po cca 20 minútach, kedy vôňa cez knôt vystúpila až ku kamienku, vezmite zapaľovač a & nbsp; kamienok zapáľte.
 • Plameň nechajte horieť 3–5 minút a & nbsp; po tejto dobe ho sfúknite. Teraz je zahájený katalytický proces a & nbsp; lampa začína voňať.
 • rozžeravený kamienok prekryte ozdobným vrchnákom.
 • Potom, čo je vôňa pre vás dostatočne intenzívne, zložte z & nbsp; lampy ozdobné viečko, kamienok prekryte hasiacim viečkom a & nbsp; následne ozdobným vrchnákom.
 • Lampa už nie je v & nbsp; prevádzky a & nbsp; je pripravená pre ďalšie použitie.

Kam sa hodí katalytická lampa

 • Už v 19. storočí sa katalytické používali dezinfikovaní vzduchu v nemocniciach. V súčasnej dobe sa ponúka ich využitie v privátnych lekárskych zariadeniach, hoteloch či wellness centrách, kde sa pohybuje veľa návštevníkov. Vhodne zvolený interiérový parfum priestor nielen vyčistí, ale hlavne mu dodá jedinečnú charakteristickú atmosféru.
 • Vstupné haly a recepcie utvárajú dôležitý prvý dojem, ktorý možno podporiť príjemnou vôňou a umocniť tak zážitok z daného miesta. Je zároveň preukázané, že svieža povzbudivé aróma zvýši vašu pracovnú aktivitu, preto sú katalytické vhodné do pracovní, kancelárií, zasadacích miestností, kde sa konajú dlhá, unavujúce rokovania.
 • Ak máte prepojený obývací priestor s kuchyňou a nepáči sa vám kuchynské pary vychádzajúci do obývacej izby, sú ideálne elegantné kvetinové či zemité vône, ktoré po nedeľnom obede zničí pach vyprážaných rezňov.
 • Upokojujúce a antidepresívne kvetinovej vône ako je levanduľa či medovka sa hodí napríklad do spálne, kde vám pomôžu odhodiť starosti všedného dňa.

Pozrite sa na video ako správne použiť katalytickou lampu:

<Iframe width = ‚680‘ height = ‚405‘ src = ‚https://www.youtube.com/embed/MfdPvsQcfcg‘ frameborder = ‚0‘ allowfullscreen>

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Typ aromalampa