Helpmation Bezdotykový dávkovač mydla, V470

Helpmation Bezdotykový dávkovač mydla, V470

Akcia
Bezdotykový dávkovač tekutého mydla Helpmation V-470 je skvelým pomocníkom v domácnosti, na pracovisku, alebo v zdravotníckych zariadeniach. Bezdotykové ovládanie zaručuje maximálnu hygienu. Tento systém je veľmi hygienický a zabezpečí zníženie výskytu baktérií. Celý popis
Tovar od predajcu MALL
28 €
Vrátane DPH
16,70 €
-40%
Platí do 28.2.2022 alebo do vypredania

Na sklade 2 kusy

Už zajtra k osobnému odberu
Predajne
 
26.1.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 526949

Popis

Bezdotyková prevádzka

Bezdotykové ovládanie dávkovača mydla zaručuje maximálnu hygienu a jednoduchosť ovládania. Nemusíte stláčať žiadne tlačidlo, ktoré je plné baktérií. Jednoducho vložíte ruku pod senzor dávkovača, ktorý Vám automaticky mydlo nadávkuje do dlane. Tento systém je veľmi hygienický a zabezpečí zníženie výskytu baktérií.

Funkcia „No Drip“

Bezdotykový dávkovač mydla Helpmation je vybavený funkciou „NO DRIP“. Po nadávkovaní mydlo neodkvapkáva zo zásobníka. Priestor okolo dávkovača zostane vždy hygienicky čistý.

Nízka spotreba a napájanie

Napájanie elektroniky dávkovača mydla je zabezpečené pomocou 4 kusov batérií typu LR6/AA, ktoré vydržia plniť svoju funkciu minimálne 12 mesiacov. Odporúčame používať kvalitné alkalické batérie.

Zásobník mydla

Zásobník mydla je u dávkovača Helpmation vyrobený z priehľadného plastu, a tak máte neustály prehľad o stave mydla v zásobníku. Viete presne, či je potrebné mydlo doplniť.

Nastavenie veľkosti dávky

Plynulé nastavenie veľkosti dávky mydla.

Využitie bezdotykového dávkovača

Bezdotykový dávkovač mydla Helpmation je možné používať na tekuté mydlo, saponát, dezinfekciu a tekuté telové mlieko. Jeho používanie zaistí hygienické umývanie rúk v kúpeľni, kuchyni, reštaurácii, nemocnici, lekárskej ordinácii, kozmetickom salóne, penziónoch či hoteloch.

Nechajte sa ďalej inšpirovať z našej ponuky

Video

Helpmation Bezdotykový dávkovač mýdla V470