Benecare EasyView autokozmetika s NANO technológiou

Benecare EasyView autokozmetika s NANO technológiou

Chráňte svoje vozidlo špičkovou NANO technológiou a nedajte šancu chemikáliám ani ďalším nečistotám. Zabraňuje zachytávaniu všetkých nečistôt na skle. Celý popis
Tovar od predajcu MALL
27 €
Vrátane RP a DPH

Už sa nepredáva

Kód: 1296185

Popis

Chráňte svoje vozidlo špičkovou NANO technológiou a nedajte šancu chemikáliám ani ďalším nečistotám. Politúra na sklo Benecare EasyView Vám zabezpečí, aby sklo na vašom vozidle sa menej špinilo a zostalo čistejšie a transparenčné za všetkých okolností. Prešla testovaním v európskych laboratóriách, kde sme dosiahli pri vývoji dokonalých parametrov aj s ohľadom na životné prostredie. Máte tak záruku, že svojmu autu dávate najlepšiu ochranu. Pri vývoji sme mysleli aj na to, aby používanie všetkých produktoch Benecare bolo maximálne jednoduché a správne nanesenie prípravkov ste zvládli doma. Vám zostáva si iba vychutnať pocit zo špičkovej NANO ochrany a dokonalého výhľadu z Vášho auta.

{{ cleaner() }}

Vlastnosti

{{ image(41813847, large, right, Benecare Easyview) }}
 • Preniká hlboko do štruktúry skla a spevňuje jeho štruktúru
 • Znižuje zachytávaniu všetkých nečistôt na skle.
 • Znižuje riziko mechanického poškodenia a poškrabania
 • Zvyšuje UV ochranu a teplotnú odolnosť skla
 • Chráni sklo v zime a znižuje tvorenie námrazy
 • Od rýchlosti cca 70km/h nie je nutné používať stierače
 • Benecare EasyView bude vaše čelné sklo chrániť po dobu až 12 mesiacov
 • Jednoduchá a ľahká aplikácia

POZOR: Nezamieňajte s tzv. tekutými stieračmi, ktoré vydržia 1–4 týždne a nechránia sklo proti mechanickému poškodeniu a iným vplyvom

Návod na použitie

 1. Produkt šetrný k životnému prostrediu Pre zaručenie účinnosti nesmie byť vozidlo počas aplikácie vystavené priamemu slnku alebo dažďu. Treba dať pozor aj na prach a poletujúci peľ. Ideálnym prostredím je garáž. Aplikujte pri teplotách od + 8 °C.
 2. Pred použitím Benecare EasyView čelné sklo dôkladne umyte prostriedkom na čistenie skiel alebo šampónom. Na umývanie nepoužívajte prostriedky s obsahom vosku, ktoré by znemožnili aplikáciu ochrannej vrstvy priamo na sklo. Všetky zvyšky umývacieho prostriedku dôkladne odstráňte prúdom vody a čelné sklo osušte. Nastriekajte prípravok na mikrovláknovu utierku a rovnomerne ho rozotrite na čelné sklo. Takto pokračujte, kým nepokryje celú plochu. Prípravku stačí použiť naozaj len malé množstvo a nie je nutné ho nanášať dvakrát na rovnaké miesto.
 3. Nanesenú vrstvu nechajte 15 minút pôsobiť a potom mikrovláknovou utierkou znova utrite povrch, aby zmizli všetky zvyšky a šmuhy. Sklo nakoniec utierkou vyleštite, bez toho aby ste na neho príliš tlačili.
 4. Výslednú ochrannú vrstvu nechajte aspoň hodinu pred jazdou zaschnúť a čelné sklo 7 dní po aplikácii neumývajte. Od nanesenej vrstvy sa lepšie odrazia kamienky a nevytvárajú sa tak škrabance. Na sklo sa menej chytá hmyz a nečistotu z neho možno jednoduchšie umyť.
 5. Pri daždi voda na skle netvorí mapy, ale malé guľôčky kvapaliny, ktoré rýchlejšie stečú. Vďaka tomu nie je v rýchlostiach od 70 km/h ani potreba používať stierače.

Obsah balenia

 • Benecare EasyView
 • Mikrovláknová utierka