Love Moschino listová kabelka JC4314PP08KA0
129 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Dámska elegantná listová kabelka od značky Love Moschino doplní váš outfit na akejkoľvek spoločenskej udalosti. Listová kabelka je vyrobená z polyuretánuprešívanom dizajne. Podšívka je vyrobená z polyesteru. Na výber je z dvoch farebných variantoch.


Love Moschino kabelka JC4240PP08KF0
179 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Dámska štýlová kabelka od značky Love Moschino je zdobená zlatými prvkami, ktoré dodávajú kabelke šmrnc. Je vyrobená z polyuretánu a vnútorná časť je z polyesteru. Kabelka je vhodná na každodenné nosenie. Na výber máte z dvoch farebných variantov.


Love Moschino kabelka JC4294PP08KJ1
229 €
+ doprava zadarmo

Novinka

S dámskou štýlovou kabelkou od značky Love Moschino budete trendy. Kabelka je zdobená písmenami L O V E a srdiečkami. Vrchná časť kabelky je vyrobená z polyuretánu a podšívka je z polyesteru. Vhodná na každodenné nosenie. Na výber máte z dvoch farebných variantov.


Love Moschino crossbody kabelka JC4200PP08KA0
169 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Dámska štýlová crossbody kabelka od značky Love Moschino s prešívaným dizajnom skvele doplní váš každodenný outfit. Je vyrobená z polyuretánu a podšívka je z polyesteru. Popruh cez rameno je tvorený retiazkou, ktorá ladí s farebnými variantmi kabelky. Možný výber z dvoch farieb.


Love Moschino listová kabelka JC4250PP08KA0
139 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Dámska štýlová listová kabelka od značky Love Moschino je skvelý doplnok na spoločenskú udalosť. Prešívaný dizajnretro guličkovým zapínaním doplní váš outfit. Listová kabelka je vyrobená z polyuretánu a podšívka je vyrobená z polyesteru. Dostupná je v dvoch farebných variantoch.


Love Moschino kabelka JC4210PP08KB0
189 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Dámska kabelka značky Love Moschino budete vyzerať vždy štýlovo. Či už idete na nákupy alebo do zamestnania, táto kabelka doplní váš outfit. Je vyrobená v prešívanom dizajne polyuretánu. Podšívka je z **polyesteru. Kabelka je dostupná v **štyroch farebných variantoch.


Love Moschino listová kabelka JC4297PP08KJ1
129 €
+ doprava zadarmo

Novinka

S dámskou štýlovou listovou kabelkou od značky Love Moschino budete trendy. Listová kabelka je zdobená písmenami L O V E a srdiečkami. Vrchná časť je vyrobená z polyuretánu a podšívka je z polyesteru. Možnosť výberu z dvoch farebných variantov.