Mangotti kabelka MG 2164
219 €

80,90 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Dámska elegantná a štýlová kabelka od renomovanej talianskej značky Mangotti skvele doplní váš outfit. Je vyrobená z kvalitnej 100% hovädzej kože. Má odnímateľný ramenný popruh s dĺžkou 120 cm. Vnútri kabelky je menšie vrecko na zips a vrecko na mobilný telefón. Dostupná je v troch farebných variantoch.


Tamaris dámska listová kabelka Brianna Clutch Bag 3251192
29,95 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Elegantná jednofarebná dámska listová kabelka je vašou jasnou voľbou pre ples či večierok. Prevedenie v zlatej farbe. Lesklý kontrastný lem listovej kabelky, súčasťou je odopínateľná retiazka. Lesklý metalický povrch, materiál z umelej kože.


Mangotti kabelka MG 877
149 €

65,90 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Dámska štýlová kabelka od talianskej značky Mangotti má jedinečný dizajn pleteného vzoru. Je vyrobená zo 100% hovädzej kože. Má odnímateľný ramenný popruh a dva nosné popruhy, ktoré možno tiež odopnúť. Dostupná je v troch farebných variantoch.


Mangotti dámska peňaženka MG 1138
89 €

46,90 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Elegantná dámska peňaženka od renomovanej talianskej značky Mangotti je vyrobená zo 100% hovädzej kože. Peňaženka má vo vnútri priehradky na bankovky, mince a tiež priestor pre platobné a iné karty. Vrecko na mince je uzatvárateľná na zips. Vyberať môžete z dostupných piatich farebných variácií.


Tamaris crossbody kabelka MEI 2757192
42,95 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Elegantná dámska crossbody kabelka s nosným popruhom cez telo. Vnútorné i vonkajšie vrecko na zips s úchytmi pre ľahké zapínanie. Rozmery 25 × 7 × 17,5 cm. Odnímateľné ozdobné tri viacfarebné gule, kovový štítok s logom výrobcu, kvalitné prevedenie s pevnými švami, kabelka dostupná v hnedom alebo šedom farebnom variante. Vyrobené z umelej kože.


Tamaris kabelka Adora Hobo Bag L 3165192
62,95 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Jednofarebná dámska kabelka v troch dostupných farebných variantoch. Precízne spracovanie s pevnými švami, s kovovým štítkom s logom výrobcu. Kabelka má rukoväť do ruky a popruh cez rameno. Vyrobená je z umelej kože.


Mangotti dámsky batoh MG 1498
249 €

88,90 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Elegantný a štýlový dámsky batoh od talianskej značky Mangottij e vyrobený zo 100% hovädzej kože. Batoh má jedno menšie vrecko vpredu, druhé menšie vrecko vzadu na zips. Vnútri je rozdelený na dve veľké vrecká, dve menšie na zips a na jednu malú priehradku, napríklad na mobilný telefón alebo zrkadlo. Dostupné v dvoch farebných variantoch.