Craft Podkolienky Body Control-20%
28,85 €

22,90 €

Akcia

Kompresné podkolienky Craft Body Control sú určené pre vytrvalostné športy počas športového výkonu aj vo fáze odpočinku. Znižujú poškodzovanie svalovej hmoty a obmedzujú opuchy nôh.


Kari Traa Hæl Sock 3 Pk
11,62 €
10,90 €

Akcia

Dámske veľmi pohodlné ponožky v super výhodnom balení. Zloženie s vysokým podielom bavlny oceníš ako pri športe, tak pri celodennom pohodovom nosení. Navyše majú tak nízky strih, že nevykukujú z tenisiek, pritom držia ako majú a nezhŕňajú sa.


Adidas R Ene Ank TC 1P-45%
12,60 €

6,90 €

Výpredaj

V běžeckých ponožkách Adidas R Ene Ank TC vyrobených z chladivé a prodyšné tkaniny Climacool budou vaše nohy jako v peřince. Specificky navržené pro pravou i levou nohu.


Adidas TEN IDCREW1PP-22%
15,29 €

11,90 €

Výpredaj

S ponožkami Adidas ten IDCrew 1PP budete mať nohy v suchu aj uprostred náročných výmen vďaka chladivému a spevňujúcemu materiálu Climalite. Jeden pár v balení.


One Way Pro Race Low-24%
9,17 €

6,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Nízke športové ponožky. Najvyspelejšie polyamidové vlákna s trvalými antibakteriálnymi a hypoalergénymi vlastnosťami, s funkciou rýchleho odvodu vlhkosti, priedušnosťou, ľahkosťou a elasticitou poskytujú ten najväčší komfort a podporu počas športovej aktivity.