Etape Betty Černá/Bílá S
10x

Etape Betty

13,90 €

Ďalšia ponuka za 15,05 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámske cyklistické rukavice Etape Betty sú vysoko odolné a priedušné. Gelová výstelka zaistí Vaše pohodlie. Antibakteriálny froté pásik na palci pre utieranie potu aj za jazdy.

Tovar od predajcu MALL
-40%
Craft Rukavice Hybrid Weather žltá XL
3x

Craft Rukavice Hybrid Weather

44 €
26,10 €

Cyklistické rukavice je možné využiť ako palčiaky aj ako prstové rukavice. Disponujú membránou VentAir Wind, ktorá je odolná voči vetru i vode. Silikónová potlač na dlani a prstoch zaisťuje pevný úchop riadidiel. Craft Rukavice Hybrid Weather sú vhodné nielen pre cyklistiku, ale aj pre beh v mrazoch.

Tovar od predajcu MALL
-23%
Etape Ambra Čierna/Ružová S
20x

Etape Ambra

11,66 €
8,90 €
Posledný kus za túto cenu!

Dámske rukavice na cyklistiku disponujú protišmykovou úpravou a povrchom z antibakteriálneho froté, ktoré je vhodné na utieranie potu. Obsahujú výstelku GelPro, ktorá znižuje prenos vibrácií do rúk. Etape Ambra má zosilnený priestor medzi palcom a ukazovákom.

Tovar od predajcu MALL
-25%
Giro Tessa Black S
9x

Giro Tessa

26,95 €
19,99 €

Ďalšia ponuka za 17,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámske cyklistické rukavice Giro Tessa sú také pohodlné, že po ich vyskúšaní už iné rukavice nebudete chcieť. Najnovšie aj s reflexnými pútkami pre ľahšie vyzliekanie.

Tovar od predajcu MALL
-41%
Craft Hybrid Weather cyklorukavice XXL žltá

Craft Hybrid Weather cyklorukavice

45 €
26,10 €

Hybrid Weather od značky Craft sú kombinované 2 v 1 – palčiaky aj prstové rukavice, ktoré majú univerzálne využitie. Sú vhodné ako pre cyklistiku v chladnejšom veternom počasí, tak pre beh v mraze. Bol použitý aj špeciálny materiál na končekoch ukazováku pre možnosť ovládania dotykových telefónov. Sú vybavené brushom pre optimálny tepelný komfort a reflexnými prvkami pre vašu bezpečnosť. 

Tovar od predajcu MALL