10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny

SHAIK SHAIK Parfum Platinum W244 FOR WOMEN - BY KILIAN Good Girl Gone Bad (50ml)

SHAIK SHAIK Parfum Platinum W244 FOR WOMEN - BY KILIAN Good Girl Gone Bad (50ml)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Dámsky parfum inšpirovaný vôňou BY KILIAN Good Girl Gone Bad
Ušetríte 11 € 29,90 €
18,90 €
Tovar od: Biotino
Ušetríte 11 € 29,90 €
18,90 €
Získajte dopravu ZADARMO so

31.7.2024 na výdajnom mieste
31.7.2024 - 1.8.2024 na vašej adrese

Popis

Vonné esencie 20%

Typ vône: Kvetinová-ovocná

Parfumovaná voda je ovocno-kvetinová, nádherne harmonická jarná a letná dámska vôňa, pripravená pre skutočné parfumové labužníčky. V hornej vrstve dal parfumér veľký priestor osmanthu, jazmínu a májovej ruži. Ako ich sprievod zvolil v srdci indickú tuberózu a príjemne sladký narcis. V základe všetko doladil zvodnou vôňou ambry a cédrového dreva.

Osvedčený osmanthus a tuberóza: V hlavnej úlohe vône je osmanthus čiže vôňokvetka, esencia s nádychom marhule a nežných kvetín prinášajúca celej kompozícii zmyselnosť a farebnosť. Hneď ďalšia, čo sa týka intenzity, je tuberóza čiže nočný hyacint. Táto prepychová kvetina pôvodom z Indie opájala svojou medovou vôňou už secesné dámy (respektíve pánov), čo samozrejme funguje dodnes. Stavte jednoducho na osvedčené kvetinové vône, na osmanthus a tuberózu…

Živočíšna vôňa pre obidve tváre ženy: Slobodu ženy podmieňuje jej schopnosť premeny: raz je poddajná a jemná, druhýkrát odhodlaná a silná. Žena, ktorá prijme obe tváre a vyladí v sebe Jin aj Jang polaritu, k sebe potom pritiahne duchovne vyspelejšieho a zodpovednejšieho partnera. Pomocníkom na tejto ceste vám bude aj tento parfum.

ZLOŽENIE

HLAVA: jazmín, osmanthus, ruža may

SRDCE: narcis, indická tuberóza

ZÁKLAD: céder, ambra