Lovely Lovers Be Mine intensive parfume dámske feromóny 100ml bemine

Lovely Lovers Be Mine intensive parfume dámske feromóny 100ml bemine

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Originálna dámska kytica vôní vznikla vo Francúzsku vďaka skúsenostiam. Výsledkom výskumu a testov na 237 vonných atraktantoch v rôznych zloženiach boli tie, ktoré mali najväčší vplyv na opačné pohlavie. Najvyššia koncentrácia a kvalita ingrediencií použitých pri vytváraní tejto kvetinovej, ovocnej Celý popis
37 €
Vrátane DPH
0,37 €/ml
Partner: FEROTRADE

Skladom u partnera 5+ kusov

3.2.2023 - 6.2.2023 na vašej adrese
 

Tovar od predajcu FEROTRADE

Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
Kód: 13666450

Popis

BE-MINE INTENSIVE PARFUME DÁMSKE FEROMÓNY 100ML Objem nádoby 100 ml

PARFÉM VYTVORENÝ VO FRANCÚZSKU

Originálna dámska kytica vôní vznikla vo Francúzsku vďaka skúsenostiam značky LOVELY LOVERS. Výsledkom výskumu a testov na 237 vonných atraktantoch v rôznych zloženiach boli tie, ktoré mali najväčší vplyv na opačné pohlavie. Najvyššia koncentrácia a kvalita ingrediencií použitých pri vytváraní tejto kvetinovej, ovocnej a drevitej kompozície vám umožňuje vytvoriť zvodnú auru plnú ženských vibrácií, elegancie a šarmu.

Najlepšiu kvalitu a spokojnosť potvrdzujú tieto ceny: SPOTREBITEĽSKÝ LAUREL Objav roka a víťazstvo v súťaži ZŁOTE SEDEMKA v kozmetickom priemysle.

ČO JE VÔŇA ŽENY ALFA?

V závislosti od toho, či vôňu opisuje žena alebo muž, môžu byť tóny vône LL BeMINE parfum WOMAN vnímané mierne odlišne. Hlavným spoločným znakom tejto vône (bez ohľadu na pohlavie hodnotiacej osoby) je však jej veľmi zvodná ženská aura v spojení s pulzujúcou kvetinovou, ovocnou a drevitou povahou, ktorá sa jedinečným spôsobom vznáša za svojim nositeľom a dáva o sebe vedieť. na každom kroku. Svetelný otvor sa vyznačuje neuveriteľnou zmyselnosťou vďaka bergamotu v kombinácii s čiernymi ríbezľami. Akonáhle sa vôňa usadí na pokožke, vďaka kúzlu ruže, pelargónie a pomarančového kvetu odhalí svoje tóny pižmovo-kvetinového srdca. Tú dopĺňa mimoriadne zmyselný základ spájajúci hĺbku santalového dreva s cédrom a pačuli. Rýchly test na zápästí to neodzrkadlí.

Vonné tóny obsiahnuté v BE MINE Women's:

HORNÉ TÓNY : bergamot, čierne ríbezle

SRDCE: pižmo, kvet ruže, pelargónie, pomarančový kvet

ZÁKLAD: cédrové drevo, santalové drevo, pačuli

BE-MINE INTENSIVE PARFUME DÁMSKE FEROMÓNY 100ML Lovely Lovers zn.

BUDETE UPOZORNENÍ

Žena, ktorá nosí tento parfém, nezostane bez povšimnutia. Táto vôňa odhalí hviezdu v každej žene. Garantujeme! Postupne uvoľňované aromatické feromóny uľahčujú vytvorenie pozitívneho prvého dojmu. Zdôrazňujú osobnostné črty alfa ženy. Nadväzovanie prvého kontaktu a udržiavanie vzťahov bude vďaka zvýšenému záujmu o mužov oveľa jednoduchšie.

Ako fungujú feromóny? Sú to prírodné látky, ktoré ovplyvňujú podvedomie prostredníctvom čuchu spôsobom, ktorý je zraku neviditeľný:

  • zvyšujú záujem mužov tým, že stimulujú a zameriavajú ich pozornosť na ženu
  • budujú auru alfa ženy

POZNÁMKA : Vhodne zvolené pomery v zložení aromatických atraktantov navyše zvyšujú účinnosť feromónov vyrábaných každým z nás. Tento proces je veľmi viditeľný vo svete zvierat a teraz, vďaka pokroku v technológii, môžeme tieto poznatky využívať každý deň.

TRVALOSŤ VYSTAVENIA ZÁPACHU

Parfémy LL BeMINE 100ml WOMAN sa vďaka maximálnemu počtu vonných atraktantov schválených IFRA (International Fragrance Association) vyznačujú vynikajúcou projekciou rafinovaných vonných tónov a predovšetkým dlhotrvajúcou trvácnosťou. Skrátka: silnejší legálny produkt s týmto zložením nemôže byť! Vnímateľná špičková kvalita ingrediencií a samotného zloženia vytvára zvodnú ženskú auru, ktorá sa šíri okolo používateľky, zdôrazňujúc jej sexicu a plnosť triedy.

BE-MINE INTENSIVE PARFUME DÁMSKE FEROMÓNY 100ML Skupina vôní odlišná

PRE KOHO BOL STVORENÝ MOJA?

LL BeMINE eau de parfum MAN je parfum s aromatickými feromónmi pre každú ženu, ktorá chce vedome využívať ich účinky. Existujú 4 hlavné ciele, ktoré budú ľahšie dosiahnuteľné:

  1. ATRAKTÍVNOSŤ a FLIRT: Pôsobením na podvedomie mužskej mysle sa stanete v ich očiach atraktívnejšími, vďaka čomu je pravdepodobnejšie, že bude váš pickup úspešný!
  2. INTERAKCIE: Feromóny majú pozitívny vplyv na priazeň ľudí vo vašom okolí. To zlepší vaše sociálne kontakty
  3. ÚČINKY V PRÁCI: Používaním feromónov s ženskou vôňou budete vnímaná ako partner, ktorému sa oplatí dôverovať. Získaná charizma a autorita sú neoceniteľné pri vyjednávaní s klientom, pri uzatváraní obchodu alebo pri vyjednávaní o zvýšení platu. Stojí za to začať to všetko vzbudzovaním dôvery
  4. ŽENSKÁ ALFA: Nepochybnou výhodou feromónov je aj zvýšenie sebavedomia. Vďaka väčšej istote je jednoduchšie získať vyššiu pozíciu v skupine a zvýšenú náchylnosť ľudí na naše návrhy.

PREMIÉRA 11/2015 podľa magazínu Women'sHealth!

Účinok parfumu s vonnými feromónmi BeMINE ocenila aj redakcia magazínu Women'sHealth. Ocenenie a celú recenziu parfumu si môžete pozrieť v novembrovom čísle 11/2015. Článok „Budeš ho pokúšať“ je na strane 144.

 

BE-MINE INTENSIVE PARFUME DÁMSKE FEROMÓNY 100ML Hmotnosť produktu s jednotkovým balením 0,3 kg

LOVELY LOVERS – z vášne pre lásku ..

Značka LOVELY LOVERS je výsledkom práce špecialistov z celej Európy. Technológovia si dali za cieľ vytvoriť jedinečné a efektívne receptúry za dostupnú cenu. Vďaka tomu vznikol rad kozmetiky pre náročných zákazníkov, ktorí si cenia najvyššiu kvalitu intímneho života. Všetky produkty sú dermatologicky testované, vyrábané podľa farmaceutických štandardov GMP (Good Manufacturing Practice) a registrované v KSIoK (Národný kozmetický informačný systém) / CPNP (Cosmetic Products Notification Portal). Najvyššie štandardy kontroly kvality a pôvodu surovín dávajú spotrebiteľom istotu najvyššej kvality produktu a účinnosti potvrdenej testami a názormi spokojných zákazníkov.

AKO POUŽIŤ

100 ml fľaša vydrží veľmi dlho. Vďaka vysokej koncentrácii stačí rozprašovačom naniesť niekoľko dávok. Najlepšie okolo krku (napr. za uši, golier), zápästia alebo rúk. Sú to najlepšie prekrvené (a teda teplé) oblasti na ľudskom tele. Práve na nich sú aromatické atraktanty najúčinnejšie. Môžete ho dať aj na posteľnú bielizeň alebo iné miesto, kde chceme, aby sa aura alfa ženy vznášala vo vzduchu.