EWERS Dievčenské silonky 96230
3,20 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Dievčenské silonky od značky Ewers sú bez vzoru. Hodia sa na všetky nevšedné udalosti. Či už ide vaša slečna v sukni, či v šatách, tieto silonky sú skvelá voľba. Na výber z niekoľkých veľkostí od malých dievčatiek po veľké slečny. Silonky sú vyrobené zo 100 % polyamidu.


EWERS dievčenské silonky 96010
5,90 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Dievčenské pančuchové nohavice od značky Ewers sa skvele hodia na každú nevšednú udalosť. Sú vhodné nielen k sukniam, ale aj k šatám. Na výber máte z niekoľkých veľkostí, takže si vyberú nielen menšie dievčatká, ale aj veľké slečny. Silonky sú vyrobené zo zmesi polyamidu a elastanu.


Evona Čierne pančuchové nohavice s imitáciou podväzkov Elen-999
2,90 €
+ doprava zadarmo

Absolútny hit tohtoročnej jesene, dámske pančuchové nohavice Elen s imitáciou podväzkov sa vzorom módne čipky a plavečkovým sedom. Vďaka svojej jemnosti aj v chladných dňoch môžete pôsobiť dojmom, že máte na sebe podväzky.


EWERS dievčenské silonky 96240
9,70 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Dievčenské pančuchové nohaviceod značky Ewers sú vhodné nielen k sukniam, ale aj k šatám. Skvele sa hodí na každú nevšednú udalosť. Na výber máte z niekoľkých veľkostí, takže si vyberú nielen menšie dievčatká, ale aj veľké slečny. Silonky sú vyrobené zo zmesi bavlny, polyamidu a elastanu.


Evona Legíny Legge TERMO 999
5,70 €
+ doprava zadarmo

Dámske legíny Leggi Termo značky Evona. Kombinácia polyesteru a elastanu zaistí komfort pri nosení.