ROXY Jetty Solgloves J Glov-35%
43,20 € 27,99 €

Akcia

Dámske rukavice disponujú technológiou Dry Flight, ktorá zabezpečuje dokonalý odvod vlhkosti. Možno v nich ovládať aj mobilný telefón vďaka systému touch screen. Roxy Jetty Solgloves J Glov sú vybavené pásikom na utiahnutie.

ROXY Freshfield Glov J Glov-33%
36 € 23,99 €

Akcia

Dámske rukavice disponujú technológiou Dry Flight, ktorá zabezpečuje dokonalý odvod vlhkosti. Možno v nich ovládať aj mobilný telefón vďaka systému touch screen. Roxy Freshfield Glove J Glove sú vybavené pásikom na utiahnutie.

Leki dámske rukavice Sveia GTX-35%
58,90 € 37,99 €

Akcia

S týmito rukavicami už nikdy neprídete o zábavu na zjazdovke. Membrána GORE-TEX® udržuje ruky vždy spoľahlivo v suchu a s výplňou Fiberloft príjemne izoluje, keď už nie je tak mrazivo.

Dakine dámske rukavice Camino-33%
53,80 € 35,99 €

Akcia

Dámske zimné rukavice od značky Dakine. Sťahovanie na zápästí i na samotnom zakončení. Extra pevné vďaka silnejším švom. Vnútorná vyberacia vložka s vrstvou Touch Screen pre ovládanie mobilných zariadení. Vyrobené z nepremokavého materiálu DK DRY. Určené pre lyže aj snowboard.

Leki dámske rukavice Sveia GTX Mitt-35%
58,90 € 37,99 €

Akcia

S týmito palčiakmi už nikdy neprídete o zábavu na zjazdovke. Membrána GORE-TEX® udržuje ruky vždy spoľahlivo v suchu a s výplňou Fiberloft príjemne izoluje, keď už nie je tak mrazivo.

Leki Equip S Gtx Lady-41%

Leki Equip S Gtx Lady

Hodnotenie: 5
124,39 € 72,99 €

Akcia

Dámske zateplené palčiaky Leki Equip S GTX Lady sú vybavené dlaňou z kozej kože a hodia sa pre chladné dni na zjazdovke. Membrána GORE-TEX® chráni pred mokrom, tepelnú izoláciu zabezpečuje výstelka z materiálu Primaloft.

Relax dámske lyžiarske rukavice Heat-35%
44,90 € 28,99 €

Akcia

Dámske palčiaky HEAT so všetkými dôležitými vlastnosťami pre komfortné a bezpečné lyžovanie. Moderný materiál SOFT PLATIN na chrbte, vysoko odolná koža na dlani, hrejivá výplň SOFT LOFT vyrobená z termoregulačného materiálu a vodeodolná membrána AQUA PROTECT zaistí extra hrejivý komfort aj v najnáročnejších podmienkach.

Dakine dámske rukavice Camino Mitt-33%
53,80 € 35,99 €

Akcia

Dámske zimné rukavice od značky Dakine. Sťahovanie na zápästí i na samotnom zakončení. Extra pevné vďaka silnejším švom. Vnútorná vyberacia vložka s vrstvou Touch Screen pre ovládanie mobilných zariadení. Vyrobené z nepremokavého materiálu DK DRY. Určené pre lyže aj snowboard.

Marmot Wm's Warmest Glove (14110)-74%
95,95 € 23,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámske rukavice Marmot Wm's Warmest Glove (14110) sú najteplejším typom rukavíc od značky Marmot. Udrží Vás v suchu vďaka kvalitnému materiálu MemBrain. Podšívka DriClime spolu so zateplením Prima Loft Gold Vám dopraje maximálne teplo a komfort vo vnútri rukavíc.

LEVEL Hero W-48%

LEVEL Hero W

Hodnotenie: 2
58,15 € 29,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámske rukavice v klasickom dizajne v prirodzenom strihu z vodeodolnej tkaniny v prevedení softshell. Vďaka integrovanej Membra-therm plus membráne plní normy Thermoplus 2000. Kožená dlaň, nastaviteľný zápästný popruh.

Dakine dámske rukavice Lynx-32%
35,80 € 23,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámske zimné rukavice od značky Dakine. Sťahovanie na zápästí i na samotnom zakončení. Extra pevné vďaka silnejším švom. Vnútorné vrecko na tepelné vrecko. Vyrobené z nepremokavého materiálu DK DRY. Určené pre lyže aj snowboard. Vyrobené z 61 % recyklovaného materiálu

Relax Heat-16%

Relax Heat

Hodnotenie: 5
34,76 € 28,99 €

Akcia

Dámske palčiakyRelax Heat so všetkými dôležitými vlastnosťami pre komfortné a bezpečné lyžovanie. Moderný materiál SOFT PLATIN na chrbte, vysoko odolná koža na dlani, hrejivá výplň SOFT LOFT vyrobená z termoregulačného materiálu a vodeodolná membrána AQUA PROTECT zaistí extra hrejivý komfort aj v najnáročnejších podmienkach.

ROXY Jetty Solmitt J Mttn-35%
43,20 € 27,99 €

Akcia

Dámske rukavice disponujú technológiou Dry Flight, ktorá zabezpečuje dokonalý odvod vlhkosti. Roxy Jetty Solmitt J Mttn sú vybavené pásikom na utiahnutie.

Dámske lyžiarske a snowboardové rukavice

Chcete svoje ruky udržať v teple za každých okolností? Na Mall.sk môžete vyberať z bohatej ponuky kvalitných dámskych lyžiarskych a snowboardových rukavíc štýlových dizajnov, vyrobených z moderných a funkčných materiálov!

Kúpte si dámske snowboardové a lyžiarske rukavice v podobe palčiakov či prstových rukavíc od známych výrobcov spoľahlivej športovej výbavy, ako sú Salomon, Husky, LEVEL, Marmot, Leki, Roxy a ďalší.