SOL'S Dámske košele BRODY WOMEN Sky blue so02103220 XXL

SOL'S Dámske košele BRODY WOMEN Sky blue so02103220 XXL

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
SOL'S BRODY WOMEN Sky blue nadčasová, ale moderná košeľa, ktorá dokáže z každej ženy urobiť elegantnú krásku a dodať jej reprezentatívny vzhľad. Celý popis

Veľkosť

38 €
Vrátane DPH
Partner: manSTYLE SK

Skladom u partnera 5+ kusov

10.12.2021 - 13.12.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu manSTYLE SK

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100068965605

Popis

SOL'S BRODY WOMEN Sky blue nadčasová, ale moderná košeľa, ktorá dokáže z každej ženy urobiť elegantnú krásku a dodať jej reprezentatívny vzhľad. Je ideálny nielen na formálnejšie príležitosti, ale ak vám záleží na tom, aby ste dobre vyzerali aj pri bežných príležitostiach a cítili sa vo svojom oblečení sebaisto a sebavedomo, nie je dôvod, prečo si ho nezvoliť aj na každodenné nosenie. Vďaka použitému materiálu je veľmi príjemný na dotyk, pohodlný a pekne tvaruje postavu. Farba plne zodpovedá súčasným módnym trendom a dá sa dobre kombinovať s ostatnými časťami odevu.
Materiál produktu: 18% polyester, 82% bavlna.SOL'S BRODY WOMEN Sky blue nadčasová, ale moderná košeľa, ktorá dokáže z každej ženy urobiť elegantnú krásku a dodať jej reprezentatívny vzhľad. Je ideálny nielen na formálnejšie príležitosti, ale ak vám záleží na tom, aby ste dobre vyzerali aj pri bežných príležitostiach a cítili sa vo svojom oblečení sebaisto a sebavedomo, nie je dôvod, prečo si ho nezvoliť aj na každodenné nosenie. Vďaka použitému materiálu je veľmi príjemný na dotyk, pohodlný a pekne tvaruje postavu. Farba plne zodpovedá súčasným módnym trendom a dá sa dobre kombinovať s ostatnými časťami odevu.
Materiál produktu: 18% polyester, 82% bavlna.