Love Moschino dámska ľadvinka JC4292PP08KN0
129 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Štýlová dámska ľadvinka od značky Love Moschino má niekoľko využití. Môžete ju nosiť okolo pása a vďaka nastaviteľnému pásku ju možno nosiť aj ako crossbody kabelku. Pásik je odopínateľný, takže ju možno nosiť aj v ruke. Je vyrobená z polyuretánu a vnútorná časť je z polyesteru.

L'Atelier du Sac batoh Cannes 9016
88,90 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Elegantný batoh Cannes od značky L'Atelier du Sac spolu so šatkou Cuddly Dots oživia každý outfit. Praktický batoh na zapínanie je vybavený pozdĺžnym zapínacím vreckom na drobnosti.

Love Moschino dámska ľadvinka JC4205PP08KA0
139 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Štýlová dámska ľadvinka od značky Love Moschino v prešívanom dizajne má niekoľko využití. Môžete ju nosiť okolo pása a vďaka nastaviteľnému pásku ju možno nosiť aj ako crossbody kabelku. Pásik je odopínateľný, takže ho možno nosiť aj v ruke. Je vyrobená z polyuretánu a vnútorná časť je z polyesteru.

CONSIGNED unisex ledvinka 50383
28,90 €

Novinka

Praktická unisex ledvinka od značky Consigned vhodná na festival i na každodenní nošení. Zapínání na přezku. Nastavitelný popruh dovoluje ledvinku nosit i přes tělo.

L'Atelier du Sac crossbody kabelka Emilie 9229S s pashminou
69,90 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Jednobarevná lesklá kabelka Emilie od značky L'Atelier du Sac v provedení přes tělo. Kabelku zdobí ozdobný přívěsek a ozdobné cvočky. Ke kabelkce skvěle padne šátek, který je součástí balení.

CONSIGNED unisex ledvinka 50377
49,90 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Praktická unisex ledvinka od značky Consigned v jednobarevném provedení. Zapínání na přezku. Nastavitelný popruh dovoluje ledvinku nosit i přes tělo.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: