VegaLM Kožená kabelka ručne vyšívaná v čiernej farbe

VegaLM Kožená kabelka ručne vyšívaná v čiernej farbe


Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partnerNáš tipNovinka

Kožená kabelka ručne vyšívaná v čiernej farbe. Kabelka je vyrobená z pravej hovädzej kože. Na kabelke sú ručne vyrazené dierky, cez ktoré je ručne vyšívaný vzor, špeciálnymi hrubými niťami, ktorý vytvára jedinečný dizajn kabelky. Jedná sa o ručne spracovanie. Celý popis

132
132 € Vrátane DPH
Skladom u partnera posledný 1 kus

Kód: 100030313002

Mesačne od:
13,20 € Spočítať splátky

Popis

Popis produktu

Kožená kabelka ručne vyšívaná v čiernej farbe. Kabelka je vyrobená z pravej hovädzej kože. Na kabelke sú ručne vyrazené dierky, cez ktoré je ručne vyšívaný vzor, špeciálnymi hrubými niťami, ktorý vytvára jedinečný dizajn kabelky. Jedná sa o ručne spracovanie.

Tento originálny model kabelky sa dá nosiť na pleci. Uzatvára sa na zips. Kabelka poskytuje vnútorné zipsové vrecko na úschovu dôležitých vecí. Ošetruje sa bežnými prípravkami na kožené výrobky, aspoň raz za rok. Tým sa dosiahne niekoľko ročná životnosť pri bežnom dennom nosení.

Táto nádherná kožená kabelka je ručne spracovaná s láskou. Vyrobená z kvalitnej prírodnej kože. Kožená kabelka sa stane Vaším spoľahlivým priateľom v každodennom živote a aj počas cestovania po celý život. Jej špeciálny a originálny dizajn spôsobuje silný pocit atraktívnosti a prestíže.

Materiál: prírodná koža

Rozmer: 33 × 23 × 2 cm

Uzatváranie na zips

1× vnútorné vrecko zipsové

1× vrecko na mobilný telefón

Kabelka je vyšívaná špeciálnymi niťami, zdobená veneziálskym ručným vyšívaním.

Vyšívanie je tzv. ozdobovanie kožených výrobkov. Prebieha ručným dierkovaním a následným vyšívaním špeciálnymi niťami. Jedná sa o dlhý a náročný proces, ktorý je sprevádzaný precíznym dierkovaním. Celá tvorba prebieha ručne. Jeden dielec sa vyrába približne 2 – 3dni.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Typ doplnku kabelka, taška
Farba čierna
Materiál koža
Zapínanie na zips
Určenie dámske