Bentime Dámské analogové hodinky 004-9MB-PT11894E
35,50 € 30 €

Hodinky značky Bentime si obľúbia všetky dámy, ktoré si radi doprajú štýlové doplnky. Na prvý pohľad vás určite ohromí ciferník s motívom kvetín, ktorý vyzerá skrátka úžasne. To všetko je kryté odolným minerálnym sklíčkom.

Q&Q SmileSolar Mini Series 004 RP01J023Y
41,40 € 22,40 €

Novinka

Malé a pritom tak neprehliadnuteľné – presne také sú hodinky mini Series 004 Q & Q SmileSolar. Ich drobnejšie belostný ciferník zaujme na prvý pohľad perfektne čitateľnými luminiscenčnými ručičkami aj dvojfarebným indexy. Tmavé plastové puzdro vyzerá jednoducho štýlovo.

Bentime Dámské analogové hodinky 005-9MB-PT510102A
37,70 €

Dámske hodinky značky Bentime dokážu zaujať jemným prevedením s citom pre detail. Do ružovo pozláteného puzdra je vsadený grafitový číselník s rímskymi číslicami a dvoma chronografy, ktoré ukazujú aktuálny dátum a deň v týždni. Tretí chronograf disponuje funkciou ukazovateľa 24 hodinového času.

Bentime Dámské analogové hodinky 005-9MB-PT510118B
37,70 €

Hodinky z dielne značky Bentime sú ako stvorené pre všetky dámy so záľubou v minimalistickom dizajne. Na prvý pohľad je najvýraznejším prvkom kovové puzdro s čiernym PVD povlakom a ciferníkom so štyrmi indexy a decentnými ručičkami.

Bentime Dámské analogové hodinky 005-9MB-PT510139A
37,70 €

Hodinky z dielne značky Bentime sa vyznačujú štýlovým dizajnom a kvalitným prevedením za dostupnú cenu. Minimalistický ciferník upúta vsadenými zirkónmi a farebným motívom. Na kovové puzdro plynulo nadväzuje sivý kožený remienok, ktorý perfektne ladí s motívom na ciferníku.

Bentime Dámské analogové hodinky 004-9MB-PT510102B
35,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámske hodinky značky Bentime dokážu zaujať jemným prevedením s citom pre detail. Do kovového puzdra je vsadený číselník s rímskymi číslicami a dvoma chronografy, ktoré ukazujú aktuálny dátum a deň v týždni. Tretí chronograf disponuje funkciou ukazovateľa 24 hodinového času.

Bentime Dámské analogové hodinky 004-9MB-PT510112A
35,10 €

Hodinky z dielne značky Bentime si zamiluje každá dáma so záľubou v jemných módnych doplnkoch. V kovovom puzdre sa nachádza minimalistický ciferník s čitateľnými indexmi a drobnými ručičkami. Minerálne sklíčko ochráni ciferník pred menšími nárazmi. Pohodlné nosenie zaistí príjemný kožený remienok.

Bentime Dámské analogové hodinky 004-9MB-PT510112C
35,10 €

Hodinky z dielne značky Bentime si zamiluje každá dáma so záľubou v jemných módnych doplnkoch. V kovovom puzdre sa nachádza minimalistický strieborný ciferník s čitateľnými indexmi a drobnými ručičkami. Minerálne sklíčko ochráni ciferník pred menšími nárazmi.

Bentime Dámské analogové hodinky 004-9MB-PT510133B
35,10 €

Túžite po vkusných hodinkách v minimalistickom dizajne? Potom si určite obľúbite hodinky od značky Bentime. Výrazné indexy a ručičky obiehajúce na bielom ciferníku upútajú svojou zlatou farbou. Na kovové puzdro nadväzuje príjemný kožený remienok v bielej farbe.

Bentime Dámské analogové hodinky 005-9MB-PT510112B
37,70 €

Hodinky z dielne značky Bentime si zamiluje každá dáma so záľubou v jemných módnych doplnkoch. V ružovo zlatenom puzdre sa nachádza minimalistický biely ciferník s čitateľnými indexmi a drobnými ručičkami, ktorý pred menšími nárazmi chráni kvalitné minerálne sklíčko.

Bentime Dámské analogové hodinky 005-9MB-PT510118A
37,70 €

Hodinky z dielne značky Bentime sú ako stvorené pre všetky dámy so záľubou v minimalistickom dizajne. Na prvý pohľad je najvýraznejším prvkom pozlátené kovové puzdro a jeho ciferník so štyrmi indexy a decentnými ručičkami. Samozrejmosťou je kvalitná minerálne sklíčko rezistentné voči menším nárazom.

Bentime Dámské analogové hodinky 005-9MB-PT510133A
37,70 €

Túžite po vkusných hodinkách v minimalistickom dizajne? Potom si určite obľúbite hodinky od značky Bentime . Výrazné indexy a ručičky, obiehajúce v modrom ciferníku, upútajú svojou zlatou farbou. S ružovo pozláteným puzdrom perfektne ladí príjemný kožený remienok v modrom prevedení.

Bentime Dámské analogové hodinky 005-9MB-PT510135A
37,70 €

Patríte medzi vyznávačky minimalistického štýlu? Máte v obľube nevšedný a hravý dizajn? Potom vás rozhodne upútajú hodinky obľúbenej značky Bentime . V okrúhlom kovovom puzdre sa nachádza efektné fialový ciferník vysadený trblietavými zirkónmi.

Bentime Dámské analogové hodinky 005-9MB-PT510135C
37,70 €

Patríte medzi vyznávačky minimalistického štýlu? Máte v obľube nevšedný a hravý dizajn? Potom vás rozhodne upútajú hodinky obľúbenej značky Bentime . V okrúhlom kovovom puzdre sa nachádza efektný červený ciferník vysadený trblietavými zirkónmi.

Bentime Dámské analogové hodinky 006-9MB-PT510135B
40,60 €

Elegantné a žiarivé hodinky značky Bentime očarí každú ženu svojím jemným dizajnom. Súčasťou pozláteného púzdra je belostný ciferník s zasadenými zirkónmi na mieste indexov, ktoré dodávajú hodinkám lesk. Zvrchu je ciferník krytý kvalitným minerálnym sklíčkom.

Bentime Dámské analogové hodinky 006-9MB-PT510139B
40,60 €

Hodinky z dielne značky Bentime sa vyznačujú štýlovým dizajnom a kvalitným prevedením za dostupnú cenu. Minimalistický ciferník upúta vsadenými zirkónmi a farebným motívom. Na ružovo pozlátené puzdro plynule nadväzuje biely kožený remienok, ktorý perfektne ladí s motívom na ciferníku.

Daniel Klein Premium DK11729-4
43,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky z dielne obľúbenej značky Daniel Klein sú ako stvorené pre dámy s vycibreným vkusom. Na prvý pohľad upúta prehľadný biely ciferník, na ktorom sa nachádza iba strieborné ručičky a drážky ako indexy.

Dámske hodinky

Hľadáte dámske hodinky, ktoré doplnia váš outfit? Poradíme vám, ktoré značky sú na trhu najobľúbenejšie!

Dámske hodinky Festina čoby švajčiarsky symbol elegancie

Značka Festina je uznávaným hodinárskym pojmom po celom svete. Charakteristickým znakom dámskych hodiniek Festina je elegancia, nadčasovosť, spoľahlivosť.

Jedno z najvýraznejších mien - hodinky od Calvina Kleina

Kreativita spájajúca sa s nápaditým elegantným štýlom. Jemnosť v podobe klasiky či luxusu v podaní dámskych hodiniek Calvin Klein ozdobí zápästie svojej majiteľky. Preslávená značka, ktorá je symbolom kvality.

Dámske hodinky Casio

Renomovaná japonská značka Casio, ktorá na trh vstúpila najprv digitálnymi hodinkami. Obľúbené sú aj pánske hodinky tejto značky.

Dámske hodinky Michael Kors

Svetoznáma značka Michael Kors je obľúbená predovšetkým vďaka svojim kabelkám a ďalším značkovým doplnkom. Zameriava sa predovšetkým na vysoko módne trendy, takže poteší hlavne mladšie dámy.

Hodinky Guess

Kalifornská značka, ktorá vyrába svoje produkty už od roku 1981 je známa svojím neprehliadnuteľným dizajnom, ktorý sa zameriava najmä na mladých energických ľudí. Hodinky Guess sú neprehliadnuteľným doplnkom.