Emily Westwood Garden EBA-3814
124,40 € 26,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Nežná, romantická a neuveriteľne ženská – taká je dáma, ktorá si na zápästie pripne hodinky z dielne značky Emily Westwood .

Q&Q F279J404
30,40 €

Premýšľate, či si na zápästie pripnúť hodinky alebo luxusné náramok? Potom stavte na hodinky z dielne obľúbenej značky Q & Q, ktoré sú obojím. Ich oválne puzdro lemované zlatou lunetou plynulo prechádza v kovový ťah v modernom prevedení bicolor.

Emily Westwood Blossom EBJ-2716
108,80 € 30,80 €

Nežná, romantická a neuveriteľne ženská – taká je dáma, ktorá si na zápästie pripne hodinky z dielne značky Emily Westwood . V hranatom kovovom puzdre je vsadený tmavomodrý ciferník s kvetinovým vzorom.

Emily Westwood Romantic EBW-2714
121,30 € 34,60 €

Nežná, romantická a neuveriteľne ženská – taká je dáma, ktorá si na zápästie pripne hodinky z dielne značky Emily Westwood .

Emily Westwood Dark EAI-2714
121,30 € 34,60 €

Hodinky z dielne švédskej značky Emily Westwood doslova nadchnú všetky dámy so záľubou v nadčasových doplnkoch. Ich čierny ciferník, ktorý na dennom svetle vrhá odleskami pripomínajúce lúče slnka, zdobí len bronzové ručičky a holubica v lete, ktorú má značka v logu.

Daniel Klein DK11518-4
53,80 € 36,10 €

Hodinky z dielne obľúbenej značky Daniel Klein sú ako stvorené pre dámy s vycibreným vkusom. Vďaka kombinácii ružového zlata a striebornej farby hodinky vyzerajú ako šperk a hodí sa tak takmer ku každému outfitu. Stavte na hodinky Daniel Klein a ukážte všetkým, že máte štýl.

Bentime 008-9MB-11983B
51,30 € 38,50 €

Hodinky značky Bentime skvele doplní váš voľnočasový outfit. Na svetlom ciferníku sa nachádza iba jednoduché pozlátené ručičky s indexmi a logo značky. Hodinky sú kompletne vyrobené z obyčajného kovu. Doprajte si štýlové hodinky Bentime, ktoré sa vám budú robiť každodenného spoločníka.

Emily Westwood Flower Wreath EBH-2718
141,50 € 38,50 €

Nežná, romantická a neuveriteľne ženská – taká je dáma, ktorá si na zápästie pripne hodinky z dielne značky Emily Westwood . Ich biely ciferník vás na prvý pohľad nadchne kvetinovým vzorom, ktorý vás i za pochmúrneho daždivého počasia prenesie priamo doprostred rozkvitnutej záhrady plné slnka.

Len.nox LC L101SG-5
92,90 € 38,50 €

Módne hodinky českej značky LEN. NOX si môžete vziať takmer k akémukoľvek outfitu. Na prvý pohľad vás upúta kvalitné spracovanie hodiniek a bicolor prevedení ťahu. Ciferník je dobre čitateľný a je zdobený jednoduchými ručičkami, indexy a dátumovkou na štandardné pozícii troch hodín.

GIRL ONLY 699147
60,70 € 38,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Máte rada hravé a pestrofarebné doplnky? Potom budete doslova nadšená z hodiniek GO Girl Only, ktoré sú inšpirované toľko populárnym indiánskym štýlom. Ich svetlý ciferník vsádza na klasický štýl – nájdete na ňom výrazné strieborné ručičky a indexy.

Doodle Americans Mood DO35001
42,40 €

Neznášate nudu každodennosti? Snažíte sa ju zaháňať neprehliadnuteľnými doplnky? Potom sú pre vás hodinky Americans Mood z dielne talianskej značky Doodle ako stvorené.

Doodle Santa Muerte Mood Iconic Santa Muerte DO35014
42,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Neznášate nudu každodennosti? Snažíte sa ju zaháňať neprehliadnuteľnými doplnky? Potom sú pre vás hodinky Iconic Santa Muerte z radu Santa Muerte Mood od značky Doodle ako stvorené. Č ierne hodinky sú pokryté ikonickým dizajnom Calavera.

Doodle Nature Mood Peacock DO35005
42,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Neznášate nudu každodennosti? Snažíte sa ju zaháňať neprehliadnuteľnými doplnky? Potom sú pre vás hodinky Peacock z rady Nature Mood od značky Doodle ako stvorené. Biele hodinky s motívom páva s ružovými čerešňovými kvetmi, ktoré oslavujú krásu v japonskej kultúre.

Doodle Santa Muerte Mood Calavera Crown DO35015
42,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Neznášate nudu každodennosti? Snažíte sa ju zaháňať neprehliadnuteľnými doplnky? Potom sú pre vás hodinky Calavera Crown z rady Santa Muerte Mood od značky Doodle ako stvorené. Pestrofarebné hodinky s tzv. Cukrovými lebkami, ružovými kvetmi a žltými lístky sa stanú vaším každodenným doplnkom.

Doodle Americans Mood Cherry Vintage DO35002
42,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Neznášate nudu každodennosti? Snažíte sa ju zaháňať neprehliadnuteľnými doplnky? Potom sú pre vás hodinky Cherry Vintage z rady Americans Mood od značky Doodle ako stvorené.

Doodle Santa Muerte Mood Sugar Skull DO35012
42,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Neznášate nudu každodennosti? Snažíte sa ju zaháňať neprehliadnuteľnými doplnky? Potom sú pre vás hodinky Gran Dama z rady Santa Muerte Mood od značky Doodle ako stvorené. Nevšedná hodinky s tzv.

Doodle Nature Mood Tropical DO35006
42,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Neznášate nudu každodennosti? Snažíte sa ju zaháňať neprehliadnuteľnými doplnky? Potom sú pre vás hodinkyTropical z rady Nature Mood od značky Doodle ako stvorené. Priveďte krásu trópov do vášho šatníka kedykoľvek budete mať tieto hodinky na vašom zápästí.

Doodle Tattoo Mood Swallows and Hearts DOTA002
42,40 €

Neznášate nudu každodennosti? Snažíte sa ju zaháňať neprehliadnuteľnými doplnky? Potom sú pre vás hodinky Swallows and Hearts z rady Tattoo Mood od značky Doodle ako stvorené. Hodinky s klasickým „tetovaním“ so symbolom lastovičky a srdce.

Doodle Tattoo Mood Panther Old School DOTA001
42,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Neznášate nudu každodennosti? Snažíte sa ju zaháňať neprehliadnuteľnými doplnky? Potom sú pre vás hodinky Panther Old School z rady Tattoo Mood od značky Doodle ako stvorené. Hodinky nspirované tienistým tetovacom salónom, ktorý využíva dve zvieratá, pantera a kohúta symbolizujú silu a odvahu.

Doodle Tattoo Mood French Buldog DOAR004
42,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Neznášate nudu každodennosti? Snažíte sa ju zaháňať neprehliadnuteľnými doplnky? Potom sú pre vás hodinky Maori Turtles z rady Tattoo Mood od značky Doodle ako stvorené. Hodinky pre všetkých milovníkov psov a buldočka zvlášť.

Doodle Tattoo Mood Mexican Tattoo DOTA005
42,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Neznášate nudu každodennosti? Snažíte sa ju zaháňať neprehliadnuteľnými doplnky? Potom sú pre vás hodinky Mexican Tattoo z rady Tattoo Mood od značky Doodle ako stvorené. Hodinky s klasickými mexickými symbolmi „Calavera“, ktoré sú oslavou kultúry a histórie.

Doodle Graphics Mood Seaside Anchor DO35007
42,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Neznášate nudu každodennosti? Snažíte sa ju zaháňať neprehliadnuteľnými doplnky? Potom sú pre vás hodinky Cartoon Cat z rady Graphics Mood od značky Doodle ako stvorené. Námořické hodinky s tetovaním v americkom štýle budú patriť medzi vaše obľúbené a nevšedné doplnky.

Doodle Dragon Mood Red Dragon DODR003
42,40 €

Neznášate nudu každodennosti? Snažíte sa ju zaháňať neprehliadnuteľnými doplnky? Potom sú pre vás hodinky White Dragon z rady Dragon Mood od značky Doodle ako stvorené. Hodinky symbolizujú boj a dobytie. Ukážte svoj temperament.

LC06465.430
50,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Hľadáte módne hodinky, ktoré posunú váš outfit na novú úroveň? Potom by vám nemali chýbať hodinky značky Lee Cooper . Na striebornom ciferníku sa nachádza zlaté ručičky a jednoduché indexy. Prepadnite kombináciu zlatej a bielej, ktorá vytvára naozaj luxusný dojem.

Lorus RG231NX9
77,40 € 52,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Premýšľate, či si na zápästie pripnúť šperk alebo hodinky? Potom stavte na hodinky Lorus, ktoré sú obojím. Biely ciferník zdobia zlaté ručičky, jednoduché indexy a nechýba ani logo značky.

Royal London 21321-09-61%
139,20 € 54 €

Akcia

Spojenie ružovo zlatej a striebornej farby je nadčasovou kombináciou, ktorá nikdy nesklame. A presne na ňu vsádza hodinky Royal London. Úzky ťah z ušľachtilej ocele zdobí ružovo zlatý prúžok, ktorý vyzerá na zápästí veľmi nežne.

Frederic Graff Basodino FAX-2718
279,80 € 54,10 €

Hodinky švajčiarskej značky Frederic Graff sú tým pravým pre všetky dámy, ktoré si potrpia na elegantný dizajn spojený s vysokou kvalitou. Ciferník zaujme na prvý pohľad čokoládovo hnedú perleťou, ktorá na dennom svetle rozohrá okúzľujúca hru odleskov.

Frederic Graff Monte Leone FAR-2718
287,40 € 54,10 €

Hodinky švajčiarskej značky Frederic Graff sú tým pravým pre všetky dámy, ktoré si potrpia na elegantný dizajn spojený s vysokou kvalitou. Ciferník krytý zafírovým sklíčkom zaujme na prvý pohľad tmavo modrú perleťou, ktorá na dennom svetle rozohrá okúzľujúca hru odleskov.

Royal London 21321-10-59%
139,20 € 56,10 €

Akcia

Spojenie zlatej a striebornej farby je nadčasovou kombináciou, ktorá nikdy nesklame. A presne na ňu vsádzajú hodinky Royal London. Úzky ťah z ocele v prevedení bicolor vyzerá na zápästí veľmi nežne a hodí sa aj pre drobnejšie dámy.

Royal London 21367-05-59%
139,20 € 56,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky z dielne značky Royal London sú tým pravým doplnkom pre váš formálne i voľnočasový outfit. Ich svetlý ciferník s vertikálnym reliéfom zdobia jemné ručičky a indexy, nechýba ani okienko pre dátumovku.

Frederic Graff Basodino FAZ-2718
297,70 € 58 €

Hodinky švajčiarskej značky Frederic Graff sú tým pravým pre všetky dámy, ktoré si potrpia na elegantný dizajn spojený s vysokou kvalitou. Ciferník krytý zafírovým sklíčkom zaujme na prvý pohľad čokoládovo hnedú perleťou, ktorá na dennom svetle rozohrá okúzľujúca hru odleskov.

LUMIR 1114941A
59,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky z dielne značky Lumir si zamilujú všetky dámy so záľubou v štýlových doplnkoch. Ich svetlý ciferník s jemným vzorom vsádza na klasický vzhľad – zdobí ho zlaté ručičky a indexy, ktoré farebne ladia s puzdrom osadeným dvoma radmi oslnivo sa trblietajúcich kryštálov.

Royal London 21299-08-56%
139,20 € 60,10 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky z dielne značky Royal London sú ako stvorené pre všetky dámy so záľubou v klasických doplnkoch. Ich svetlý ciferník zdobia špicaté ručičky a jemné indexy, nechýba ani dátumovka na pozícii 3. Drobnejšie puzdro i ťah v prevedení bicolor sú vyrobené z vysoko kvalitnej ušľachtilej ocele.

Royal London 21335-04-54%
132 € 60,10 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Akonáhle si na zápästie pripevníte módne hodinky Royal London, bude váš outfit v okamihu vyzerať kráľovsky. Môže za to predovšetkým luxusné kombinácia striebornej a zlatej farby na ťahu z kvalitnej ocele.

Royal London 21346-05-57%
149,90 € 64,20 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Akonáhle sa chystáte vyraziť do spoločnosti, nemali by ste okrem perfektného outfitu zabudnúť ani na štýlové doplnky. Dámske hodinky značky Royal London sú pre takéto príležitosti ako stvorené.

CASIO Sheen SHE 3050SG-7A-59%
167,80 € 67,50 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Ak hľadáte niečo extra, potom si doprajte hodinky Casio z kolekcie Sheen, s ktorými naozaj zažiarite. Nechajte sa okúzliť ciferníkom v striebornej farbe, ktorý zdobia modré ručičky s indexmi, doplnenými o trblietavé Swarovski kamienky. Nechýba ani chronograf, ktorý poslúži ako dátumovka.

Royal London 21315-08-53%
146,30 € 67,60 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Dámske hodinky Royal London môžete nosiť na zápästí miesto luxusného náramku. Prepletaný oceľový ťah vsádza na štýlovú kombináciu striebornej farby a farby ružového zlata, rovnako ako ciferník s úzkymi ručičkami a indexy.

Royal London Dárková sada 21333-08-66%
205 € 68,30 €
+ doprava zadarmo

Akcia

K modernej žene patria moderné doplnky. Dokonalým kúskom sú dámske hodinky z dielne značky Royal London. Hodinky vyzerajú na ruky naozaj luxusne, a to vďaka kombinácii ružového zlata a striebornej farby.

Skagen Freja SKW2698
116,20 € 69,50 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky z dielne značky Skagen si na prvý pohľad obľúbia všetky dámy so záľubou v elegantných doplnkoch. Čisto biely ciferník vás očarí trblietavými kamienkami, ktorý nahradili klasické indexy, a pozlátenými ručičkami.

Lorus RH770AX9
69,60 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky z dielne značky Lorus sú ako stvorené pre všetky dámy so záľubou v klasických doplnkoch. Ich svetlý ciferník zdobia zlaté ručičky a indexy s rímskou dvanástkou na čele. Nechýba ani dátumovka na pozícii 3. Na nadčasové bicolor prevedení vsádza aj puzdro, a dokonca aj ťah z ušľachtilej ocele.

CASIO Sheen SHE 3054SPG-4A-59%
179,80 € 72,40 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Ak hľadáte niečo extra, potom si doprajte hodinky Casio z kolekcie Sheen, s ktorými naozaj zažiarite. Nechajte sa okúzliť zlatým ciferníkom, ktorý zdobia dva chronografy s ukazovateľom dňa v týždni a dátumovkou. Dokonalý celok uzatvára puzdro z ušľachtilej ocele v nadväznosti na bicolor oceľový ťah.

CASIO Sheen SHE-3064SPG-7AUER-59%
183,80 € 74 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Hodinky značky Casio z kolekcie Sheen sú tým pravým pre všetky ženy s vycibreným vkusom. Krémový ciferník zdobia tri chronografy s funkciou dátumu, dňa v týždni a 24h ukazovateľom. Ďalej samozrejme nechýba pozlátené ručičky s indexmi a Swarovski kamienky, ktoré sa zatrblieta pri každom vašom pohybe.

Lorus RG203NX9
77,40 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Dámske hodinky značky Lorus sa na vašej ruke sa stanú nepostrádateľným doplnkom. Na prvý pohľad vás zaujme strieborno-zlaté prevedenie, vďaka ktorému hodinky pôsobí ako šperk. Biely ciferník zdobia zlaté ručičky a indexy. Tento model poteší každú dámu, ktorá hľadá štýlový doplnok.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: