Oui & Me Amourette ME010194
129,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Váhate, či si na zápästie pripnúť hodinky alebo luxusné náramok? Potom stavte na hodinky z dielne značky Oui & Me, ktoré sú obojím. Ich ciferník zdobia bronzové ručičky a bodové indexy, nadchne vás i srdiečko z kryštálu, ktorý sa pri každom vašom pohybe oslnivo zatrblieta.

Oui & Me Finette ME010115
96,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Váhate, či si na zápästie pripnúť hodinky alebo štýlový náramok? Stavte na hodinky z dielne francúzskej značky Oui & Me, ktoré sú obojím. Ich podlhovasté hranaté puzdro zu šle chcela ocele tvoria štýlový celok s milánskym ťahom, ktorý sa perfektne prispôsobí obvodu vašej ruky.

Oui & Me Fleurette ME010105
96,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Nežná, romantická a za všetkých okolností sama sebou – taká je žena, ktorá si na zápästie pripne hodinky z dielne značky Oui & Me. Ich ciferník vás na prvý pohľad zaujme geometrickými tvarmi aj prekrásnymi kvetmi.

Oui & Me Fleurette ME010128
96,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Nežná, romantická a za všetkých okolností sama sebou – taká je žena, ktorá si na zápästie pripne hodinky z dielne značky Oui & Me. Ich ciferník v príjemnej vínovej farbe vás na prvý pohľad zaujme klasickým dizajnom, obľúbite si aj rafinovaný detail v podobe plastických kvetov s perličkami.

Oui & Me Grande Fleurette ME010030
85,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Nežná, romantická a za všetkých okolností sama sebou – taká je žena, ktorá si na zápästie pripne hodinky z dielne značky Oui & Me. Ich čierny ciferník s bronzovými ručičkami a indexy vás na prvý pohľad nadchne srdiečkom zloženým z veselých kvetín. S ciferníkom farebne ladia hladký kožený remienok.

Oui & Me Grande Fleurette ME010155
111 €

Posledný kus za túto cenu!

Zdobíte sa rada doplnkami, ktoré len tak niekto nemá? Potom budete doslova nadšená z hodiniek značky Oui & Me. Ich ciferník vás na prvý pohľad nadchne nežnými rastlinami z čírych kryštálov, ktoré robia z tohto doplnku naozaj neprehliadnuteľný módny kúsok.

Oui & Me Petite Amourette ME010049
85,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Zdobíte sa rada doplnkami, ktoré len tak niekto nemá? Potom budete doslova nadšená z hodiniek značky Oui & Me. Ich ciferník vás na prvý pohľad nadchne bronzovými kvetinami.

Oui & Me Petite Amourette ME010051
96,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Nežná, romantická a za všetkých okolností sama sebou – taká je žena, ktorá si na zápästie pripne hodinky z dielne značky Oui & Me. Ich biely ciferník vás na prvý pohľad zaujme klasickým dizajnom, obľúbite si aj rafinovaný detail v podobe srdiečka na pozícii 12.

Oui & Me Petite Amourette ME010140
96,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Váhate, či si na zápästie pripnúť hodinky alebo luxusný náramok? Potom stavte na hodinky z dielne značky Oui & Me, ktoré sú obojím. Ich metalický ciferník zdobia bronzové ručičky a bodové indexy, nadchne vás i srdiečko z kryštálu, ktorý sa pri každom vašom pohybe oslnivo zatrblieta.

Oui & Me Petite Amourette ME010150
85,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Či už si oblečiete voľnočasové alebo formálne oblečenie, hodinky z dielne značky Oui & Me váš outfit vždy dokonale doladia. Ich ciferník zdobí jemný vzor, nadchne vás i srdiečko na pozícii 12. Na zápästie sa hodinky pripínajú úzkym remienkom z kože.

Oui & Me Petite Fleurette ME010097
85,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Zdobíte sa rada doplnkami, ktoré len tak niekto nemá? Potom budete doslova nadšená z hodiniek značky Oui & Me. Ich ciferník vás na prvý pohľad nadchne pestrofarebnými kvetmi, ktoré celku dodávajú neprehliadnuteľný vzhľad. Na zápästíie sa hodinky pripínajú koženým remienkom v čiernej farbe.

Oui & Me Petite Fleurette ME010098
85,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Zdobíte sa rada doplnkami, ktoré len tak niekto nemá? Potom budete doslova nadšená z hodiniek značky Oui & Me. Ich ciferník vás na prvý pohľad nadchne pestrofarebnými kvetmi, ktoré celku dodávajú neprehliadnuteľný vzhľad. Na zápästie sa hodinky pripínajú koženým remienkom v bielej farbe.

Oui & Me Petite Fleurette ME010127
96,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Nežná, romantická a za všetkých okolností sama sebou – taká je žena, ktorá si na zápästie pripne hodinky z dielne značky Oui & Me. Ich ciferník vás na prvý pohľad zaujme jemnými kvetmi.

Oui & Me Petite Fleurette ME010129
85,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Nežná, romantická a za všetkých okolností sama sebou – taká je žena, ktorá si na zápästie pripne hodinky z dielne značky Oui & Me. Ich ciferník v príjemnej púdrovej farbe vás na prvý pohľad zaujme klasickým dizajnom, obľúbite si aj rafinovaný detail v podobe plastických kvetov s perličkami.

Oui & Me Petite Fleurette ME010133
85,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Zdobíte sa rada doplnkami, ktoré len tak niekto nemá? Potom budete doslova nadšená z hodiniek značky Oui & Me. Ich vínový ciferník vás zaujme plastickými kvetmi s perličkami. Najvýraznejším prvkom je ale rozhodne farebne ladiaci úzky kožený remienok, ktorý sa omotáva na dvakrát okolo zápästia.

Dámske hodinky

Hľadáte dámske hodinky, ktoré doplnia váš outfit? Poradíme vám, ktoré značky sú na trhu najobľúbenejšie!

Dámske hodinky Festina čoby švajčiarsky symbol elegancie

Značka Festina je uznávaným hodinárskym pojmom po celom svete. Charakteristickým znakom dámskych hodiniek Festina je elegancia, nadčasovosť, spoľahlivosť.

Jedno z najvýraznejších mien - hodinky od Calvina Kleina

Kreativita spájajúca sa s nápaditým elegantným štýlom. Jemnosť v podobe klasiky či luxusu v podaní dámskych hodiniek Calvin Klein ozdobí zápästie svojej majiteľky. Preslávená značka, ktorá je symbolom kvality.

Dámske hodinky Casio

Renomovaná japonská značka Casio, ktorá na trh vstúpila najprv digitálnymi hodinkami. Obľúbené sú aj pánske hodinky tejto značky.

Dámske hodinky Michael Kors

Svetoznáma značka Michael Kors je obľúbená predovšetkým vďaka svojim kabelkám a ďalším značkovým doplnkom. Zameriava sa predovšetkým na vysoko módne trendy, takže poteší hlavne mladšie dámy.

Hodinky Guess

Kalifornská značka, ktorá vyrába svoje produkty už od roku 1981 je známa svojím neprehliadnuteľným dizajnom, ktorý sa zameriava najmä na mladých energických ľudí. Hodinky Guess sú neprehliadnuteľným doplnkom.