VeryFit Z21 DIX08 Red

Značka: VeryFit Náš kód: 100003385918

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner

VeryFit Z21 DIX08 Red

Ak hľadáte doplnok, ktorý vás bude úspešne posúvať za stanovenými cieľmi, potom stavte na fitnes náramok novej generácie – VeryFit Z21 DIX08. Silikónový remienok červenej farby tvorí s puzdrom perfektnou celok, náramok je tak veľmi príjemný na nosenie. Celý popis

41.9
Posledný kus za túto cenu!

Náš kód: 100003385918

Popis

Popis produktu

Ak hľadáte doplnok, ktorý vás bude úspešne posúvať za stanovenými cieľmi, potom stavte na fitnes náramok novej generácie – VeryFit Z21 DIX08. Silikónový remienok červenej farby tvorí s puzdrom perfektnou celok, náramok je tak veľmi príjemný na nosenie. Farebný displej s dotykovým tlačidlom je prehľadný a ponúka tri rôzne vzhľady.

Náramok sa pripája k mobilnému telefónu pomocou aplikácie Glory fit. O všetkých aktivitách (počet ujitých krokov spoločne s orientačným počtom spálených kalórií), priebehu tepovej frekvencie a kvalite spánku vás informujú prehľadné grafy.

FUNKCIE:
Monitor srdcového tepu: Integrovaný monitor srdcového tepu meria v malých intervaloch 24 hodín denne vašu tepovú frekvenciu. Máte tak neustále informácie o tepovej frekvencii počas dňa aj počas vášho tréningu.

Celodenný aktivita: Náramok počíta počas celého dňa počet krokov a orientačné počet kalórií, ktoré spálite. Možno si nastaviť u upozornenie na dlhé sedenie – kedykoľvek bude čas vstať a trochu sa pretiahnuť, náramok vás jemnými vibráciami upozorní.

Režimy pre rôzne športové aktivity: Môžete si vybrať šport, ktorý budete s náramkom na zápästie prevádzkovať. Na výber máte beh, cyklistiku, fitness, šport, lyžovanie a golf

Monitor spánku: Náramok automaticky spozná fáze spánku, v ktorej sa nachádzate i dobu spánku. Po synchronizácii s mobilným telefónom si môžete v aplikácii prezrieť v prehľadnom grafe kvalitu svojho spánku.

Notifikácia z mobilného telefónu: Po prepojení s vaším mobilným telefónom budete dostávať informácie o prichádzajúcom hovore a SMS, tiež dostane upozornenie zo sociálnych sietí (Facebook, WhatsApp, Twitter a pod.)

Ovládanie fotoaparátu: K aktivácii spúšte stačí stlačiť tlačidlo na náramku alebo otočiť zápästím.

PARAMETRE:
Kompatibilita s mobilným telefónom: Android 4.4 a vyššie; iOS 8.0 a vyšší
Vodeodolnosť: IP68 – vhodný pre potápanie do 1 metra po dobu 30 minút
Displej: 0,96 ´´ LCD farebný
Batéria: 90 mAh; výdrž v pohotovostnom režime až 14 dní, doba nabíjania činí 2 hodiny
Bluetooth: 4.0; dosah 6 – 10 metrov


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Určenie unisex
Zobrazenie času Digitálne
Kategória hodiniek tréningové
Materiál pásky Silikón
Materiál tela Plast
Vodeodolnosť 50m
Tvar puzdra hranaté
Farba pásky červená
Farba číselníka čierna
Skielko plastové
Meranie tepovej frekvencie áno
Budík áno
Ukazovateľ dátumu áno
Šírka 20 mm
Výška 42 mm