VeryFit X6 DIX01 BLACK

Značka: VeryFit Náš kód: 100003969015

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partnerDoprava zadarmo

VeryFit X6 DIX01 BLACK

Ak hľadáte hodinky, ktoré vám pomôžu udržať sa v kondícii a zároveň vyzerajú veľmi elegantne, potom stavte na hodinky značky VeryFit. Pri každom pohľade na hodinky vás upúta keramická luneta, ktoré skvele dopĺňa dotykový 0,66 "OLED displej. Celý popis

79.6

Náš kód: 100003969015

Popis

Popis produktu

Ak hľadáte hodinky, ktoré vám pomôžu udržať sa v kondícii a zároveň vyzerajú veľmi elegantne, potom stavte na hodinky značky VeryFit. Pri každom pohľade na hodinky vás upúta keramická luneta, ktoré skvele dopĺňa dotykový 0,66 "OLED displej. Hodinky si na zápästie pripnete oceľovým milánskym ťahom, ktorý sa vám vždy dokonale prispôsobí. Vďaka vodotesnosti IP68, si hodinky nemusíte dávať dole ani pri sprchovaní či plávanie.

FUNKCIE
 – Sledovanie tepovej frekvencie, krvný tlak, saturácia kyslíka v krvi (nie je medicínsky presné) - meria v malých intervaloch 24 hodín denne tepovú frekvenciu, vďaka fotoelektrickému senzoru v kombinácii s prepracovaným a presný algoritmom a poskytuje tak presné údaje o kontinuálne tepovej frekvencii, aby ste mali informácie o rozsahu tepovej frekvencie počas dňa a počas cvičenia.


- Krokomer, kalórie, dlhé sedenie – Nech ste kdekoľvek, vstavaný senzor zaznamenáva kroky, vzdialenosť, čas aktivít a spálené kalórie. Ak si nastavíte funkciu upozornenie na dlhé sedenie, náramok vás na to včas upozorní svojimi vibráciami.

 – Spánok – VeryFit X6 automaticky rozpozná váš stav spánku, vrátane stupňa spánku a času, po ktorý ste boli hore. Po synchronizáciu dát s mobilnou aplikáciou môže užívateľ skontrolovať on-line graf ukazujúci trend spánku, a nastaviť tichý alarm, ktorý vás ticho prebudí do nového dňa.

- Športové módy – Náramok tiež ponúka meranie časovo obmedzené konkrétne aktivity ako je cvičenie, jóga, beh, bedminton, basketbal a ďalšie. Po zapnutí tejto funkcie začne odpočítavať čas. Po ukončení možno sledovať túto aktivitu v aplikácii na telefóne.


 – Upozornenie – Hovory, SMS, udalosti v kalendári, notifikácia – Facebook, Twitter atď. – Pri prichádzajúcom hovore začne X6 ticho vibrovať a zobrazí meno volajúceho alebo číslo volajúceho, pokiaľ je telefón v dosahu náramku (do 10 metrov). Nezmeškáte tak žiadny dôležitý hovor.

- GPS – v aplikácii uvidíte, kadiaľ ste behali a v akom čase. Aplikácia pre synchronizáciu dát s náramkom je veľmi prehľadná a ľahko sa ovláda. Ponúka všetky prehľady aktivít počas dní, týždňov i mesiacov. Užívateľ si môže nastaviť denný cieľ počtu krokov a spánku, nastaviť dobu nečinnosti, po ktorej ho náramok upozorní vibrácií. Užitočné je aj nastavenie alarmov na určitú hodinu. Nechýba funkcia automatického updatu firmvéru náramku.

 – Dlhá životnosť batérie – 5 až 7 dní, pohotovostný režim 15 dní

- Ovládanie fotoaparátu - Užívateľ môže ovládať chytrý telefón pre zhotovené fotky dotykom alebo otočením zápästia.

Kompatibilita: Bluetooth 4.0, Android 4.4+ / iOS 8.0+

Hodinky nie sú v slovenčine.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Určenie dámske
Zobrazenie času Digitálne
Kategória hodiniek tréningové
Materiál pásky Oceľ, easy click
Materiál tela Keramika, Kov
Vodeodolnosť 50m
Tvar puzdra hranaté
Farba pásky čierna
Farba číselníka čierna
Skielko plastové
Meranie tepovej frekvencie áno
GPS áno
Budík áno
Ukazovateľ dátumu áno
Šírka 36 mm
Hĺbka 10 mm
Výška 36 mm