VeryFit 115Plus Color Black-grey

Značka: VeryFit Náš kód: 100003261078

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner

VeryFit 115Plus Color Black-grey

Rozhodli ste sa začať žiť zdravšie? Základom zdravého životného štýlu je okrem iného aj pravidelný pohyb. Tým najlepším sparing partnerom pre váš každodenný život je fitness náramok novej generácie – VeryFit 115Plus Color HR. Celý popis

52.7

Náš kód: 100003261078

Popis

Popis produktu

Rozhodli ste sa začať žiť zdravšie? Základom zdravého životného štýlu je okrem iného aj pravidelný pohyb. Tým najlepším sparing partnerom pre váš každodenný život je fitness náramok novej generácie – VeryFit 115Plus Color HR. Silikónový remienok v kombinácii sivej a čiernej tvorí s púzdrom jednoliaty celok, náramok je tak veľmi príjemný na nosenie. Farebný displej je prehľadný, funkcia na ňom sa ovládajú jediným tlačidlom. Unikátna je aj samotné nabíjanie – akonáhle vyberiete puzdro z náramku, odhalíte USB konektor, ktorý priamo pripojíte k vášmu počítaču alebo k powerbance. Odpadá tak neustále hľadanie nabíjacieho kábla.

Náramok sa pripája k mobilnému telefónu pomocou aplikácie VeryFit Pro, ktorá je kompletne v češtine. O všetkých aktivitách (počet ujitých krokov spoločne s orientačným počtom spálených kalórií), priebehu tepovej frekvencie a kvalite spánku vás informujú prehľadné grafy. Na mapke v aplikácii zistíte, kde všade ste behali, alebo napr. jazdili na bicykli.

FUNKCIE:
Monitor srdcového tepu: Integrovaný monitor srdcového tepu meria v malých intervaloch 24 hodín denne vašu tepovú frekvenciu. Máte tak neustále informácie o tepovej frekvencii počas dňa aj počas vášho tréningu.

Celodenný aktivita: Náramok počíta počas celého dňa počet krokov a orientačné počet kalórií, ktoré spálite. Možno si nastaviť u upozornenie na dlhé sedenie – kedykoľvek bude čas vstať a trochu sa pretiahnuť, náramok vás jemnými vibráciami upozorní.

Režimy pre rôzne športové aktivity: Môžete si vybrať šport, ktorý budete s náramkom na zápästie prevádzkovať. Na výber máte beh, chôdzu, fitness cvičenia, jazdu na koni, jazdu na bicykli, turistiku, horolezectvo, skákanie, basketball, badminton, jogu, futbal, tenis, tanec, a pod.

Monitor spánku: Náramok automaticky spozná fáze spánku, v ktorej sa nachádzate i dobu spánku. Po synchronizácii s mobilným telefónom si môžete v aplikácii prezrieť v prehľadnom grafe kvalitu svojho spánku.

Notifikácia z mobilného telefónu: Po prepojení s vaším mobilným telefónom budete dostávať informácie o prichádzajúcom hovore, SMS, notifikáciu s Facebooku, Twiteru, WhatsApp, … Stačí len nachádzať do desiatich metrov od mobilného telefónu.

Ovládanie fotoaparátu: K aktivácii spúšte stačí stlačiť tlačidlo na náramku alebo otočiť zápästím.

PARAMETRE:
Kompatibilita s mobilným telefónom: Android 4.4 a vyššie; iOS 7.0 a vyšší
Displej: 0,96 ´´ LCD farebný TFT
Batéria: 90 mAh; výdrž v pohotovostnom režime 7 – 14 dní; doba nabíjania 60 minút
Prevádzková teplota: –10 až +45 ° C
Bluetooth: 4.0 BLE; dosah 6 – 10 metrov
Senzor tepovej frekvencie: Silicon labs Si1142
Pohybový senzor: Kionix kx022–1020
Procesor: Nordic nRF52832


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Určenie unisex
Zobrazenie času Digitálne
Kategória hodiniek tréningové
Materiál pásky Silikón
Materiál tela Plast
Vodeodolnosť 50m
Tvar puzdra hranaté
Farba pásky čierna, šedá
Farba číselníka čierna
Skielko plastové
Meranie tepovej frekvencie áno
Budík áno
Ukazovateľ dátumu áno
Šírka 19.2 mm
Hĺbka 12 mm
Výška 240 mm