Suunto 3 G1 Fitness Sakura

Značka: Suunto Náš kód: 100005815587

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partnerDoprava zadarmoSplátky bez navýšenia

Suunto 3 G1 Fitness Sakura

Suunto Fitness 3 sa stane vašim nepostrádateľným parťákom či už sa venujete behaniu, posilňovaniu, plávaniu či turistike. Celý popis

171
206,90 €
171 €
-17%
Posledný kus za túto cenu!

Náš kód: 100005815587

Mesačne od:
17,10 € Spočítať splátky

Popis

Popis produktu

Suunto Fitness 3

sa stane vašim nepostrádateľným parťákom či už sa venujete behaniu, posilňovaniu, plávaniu či turistike. 

Moderný sporttester Suunto Fitness 3 Sakura je spoľahlivým doplnkom pre všetkých, ktorí chcú neustále posúvať ďalej svoje hranice, a potrebujú doplnok, na ktorý sa môžu spoľahnúť. Hlavnou výhodou hodiniek je vytvorenie 7denného osobného tréningového plánu na základe vašej kondície a vašich cieľov. 
Obdržíte presné pokyny, ktoré budete dodržovať pri cvičení, aby ste dosiahli maximálnu efektivitu vášho cvičenia. Ak cvičenie vynecháte či si dáte do tela viac než ste plánovali, plán sa automaticky aktualizuje a upraví tak nastávajúce kroky. Hodinky si na zápästie pripnete kvalitným silikónovým remienkom s funkciou easy click, vďaka ktorej ho jednoducho vymeníte. 

Hodinky vám neustále merajú počet krokov, kalórii a kvalitu spánku. Vďaka monitorovaniu miery stresu a vyčerpania, budete môcť pohodlne plánovať svoje aktivity. Hodinky si nemusíte dávať dole ani keď idete spať, vďaka monitorovaniu spánku budete vedieť, ako dlho a hlavne ako kvalitne ste spali.

Suunto 3 Fitness sa pripojí k aplikácii Suunto, ktorá zaznamenáva všetky vaše údaje a ukladá vám aktuálne informácie o aktivitách, spánku a celkových trendoch v oblasti fitness. Upozorní vás tiež na prichádzajúce správy či hovory. Zdieľajte nezabudnuteľné momenty z vašich aktivít a zapojte sa ľahko do ostatných aplikácií spoločnosti Suunto. 


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Určenie dámske
Zobrazenie času Digitálne
Kategória hodiniek tréningové
Materiál pásky Silikón
Materiál tela Oceľ, Plast
Vodeodolnosť 30m
Tvar puzdra guľaté
Farba pásky ružová
Farba číselníka čierna
Skielko plastové
Meranie tepovej frekvencie áno
Duálny čas áno
Stopky áno
Minútky áno
Šířka pásku 20 mm
Šírka 42 mm
Výška 50 mm