POLAR VANTAGE V oranžové

Značka: POLAR Náš kód: 100002946641

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partnerDoprava zadarmo

POLAR VANTAGE V oranžové

Beriete svoj tréning naozaj vážne alebo sa dokonca športom živíte? Potom sú pre vás hodinky Polar Vantage V, ktoré vznikali v spolupráci s profesionálnymi športovcami, ako stvorené. Celý popis

467.1
537,50 €
467,10 €
-13%
Posledný kus za túto cenu!

Náš kód: 100002946641

Mesačne od:
46,71 € Spočítať splátky

Popis

Popis produktu

Beriete svoj tréning naozaj vážne alebo sa dokonca športom živíte? Potom sú pre vás hodinky Polar Vantage V, ktoré vznikali v spolupráci s profesionálnymi športovcami, ako stvorené. Hodinky vás na prvý pohľad nadchnú vysoko odolným oceľovým puzdrom, farebným dotykovým Gorilla Glass displejom, poctivým silikónovým remienkom aj neuveriteľnú výdržou batérie.

Precízne merania srdcového tepu

Hodinky disponujú vstavaným monitorom srdcového tepu Polar Precision Prim e. Jedná sa o technológiu, ktorá kombinuje optické meranie tepovej frekvencie s meraním z kontaktu s pokožkou, aby sa predišlo akýmkoľvek pohybovým artefaktom, ktoré by mohli narušiť signál tepovej frekvencie a vytvoriť nespoľahlivé údaje.

Trénuj ako profesionál

Ak tréningom sledujete nejaký konkrétny cieľ, potrebujete nájsť rovnováhu medzi rôznymi typmi tréningu a odpočinkom. Hodinky Polar Vantage V sledujú tréningovú záťaž z každého tréningu a meria každodenné a dlhodobú úroveň regenerácie. Oznamujú vám, či ste trénovali až moc, príliš málo alebo tak akurát, a tak vám pomáhajú uvedomiť si vaše osobné limity. Hodinky Polar Vantage V prinášajú na každý deň personalizovaná tréningová odporúčania a varujú vás, ak vám hrozí riziko pretrénovania, zranenia alebo ochorenie. Taktiež dokáže rozoznať, či prežívate príliš veľa stresu z niečoho iného ako z tréningu, a ak sa začnete spomaľovať, budú vás motivovať k ďalšiemu trénovanie.

Pri tréningu namáhate rôzne časti svojho tela. S hodinkami Polar Vantage V získate holistický pohľad na to, ako tréningové jednotky tieto rôzne časti namáhajú a ako to ovplyvňuje váš výkon. Training Load Pre uvádza úroveň tréningového zaťaženia ako pre kardioavaskulární, tak pre muskuloskeletálny sústavu (kardio záťaž a svalová záťaž) a tiež zohľadňuje, ako unavene sa cítite (Subjective Load).

Každodenné úroveň kardio regenerácie možno merať ortostatickým testom (Vyžaduje snímač Polar H10) .Ten je založený na tepovej frekvencii a jej zmene a zohľadňuje všetky stresové faktory vo vašom živote vrátane stresu z tréningu a stresu spôsobeného inými životnými aspekty, ako je zlý spánok alebo pracovný tlak .

funkcia

Polar Precision Prim e: Sledujte tepovú frekvenciu z presného merania na zápästí i pri tréningoch v najnáročnejších podmienkach.

Training Load Pre: kvantifikujte záťaž z tréningu a zistite, ako vám tréning zaťažuje rôzne časti tela.

Bežecký index: Získajte odhad bežecké hodnoty VO2max a presvedčte sa, ako sa váš bežecký výkon zlepšuje.

Bežecký program: Získajte osobné a adaptívne tréningový plán, ktorý vyhovuje vám aj vašim cieľom. . left; "> Recovery Pro: Zistite, ako sa vaše telo zregenerovalo, a získajte ohľadom regenerácie spätnú väzbu.

Bežecký výkon: Získajte komplexnejšie náhľad na intenzitu svojich bežeckých tréningov

Chytré kalórie: Zistite, koľko kalórií presne spálite počas tréningu podľa svojej váhy, výšky, veku, pohlavia, individuálne maximálnej tepovej frekvencie (HRmax) a intenzity tréningu.

Prínos tréningu: Získajte ihneď po tréningu motivujúce spätnú väzbu s popisom účinku danej tréningovej jednotky.

Športové profily: Hodinky Polar Vantage V podporujú viac. V aplikácii Polar Flow si do športových hodiniek pridajte svoj obľúbený šport.

Metriky plávanie: Sledujte, ako sa zlepšujete v bazéne. Hodinky Polar Vantage V automaticky detekujú tepovú frekvenciu, plavecký štýl, odplávaniu vzdialenosť, rýchlosť, tempa a odpočinok. Preplávať vzdialenosť a počet temp možno sledovať aj vo vonkajšom bazéne.

Stále merania tepu: Získajte komplexné náhľad na to, ako sa počas dňa chová vaše srdce. Stále sledovanie tepu umožňuje ešte presnejšie údaje o spálených kalóriách a aktivitách a informuje o najnižšej a najvyššej nameranej tepovej frekvencii daný deň.

Sleep Plus: Dobrý spánok vám pomôže výrazne zlepšiť regeneráciu a výkon. Polar Sleep Plus ™ automaticky detekuje dobu, množstvo a kvalitu spánku.

technické informácie

displej
Always ON farebný dotykový displej so sklom Gorilla glass
1,2 ´´, rozlíšenie 240×240

batérie
320mAh Li-pol batérie
Výdrž: až 40 hodín tréningu so zapnutou GPS a snímačom srdcovej frekvencie; až 30 dní v pohotovostnom režime so sledovaním denné aktivity.

Podporované jazyky:
Čeština, angličtina, dánčina, fínčina, francúzština, holandčina, indonézština, taliančina, nemčina, nórčina, poľština, portugalčina, ruština, španielčina, švédčina, turečtina.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Určenie unisex
Zobrazenie času Digitálne
Kategória hodiniek tréningové
Materiál pásky Silikón
Materiál tela Oceľ
Vodeodolnosť 30m
Tvar puzdra guľaté
Farba pásky oranžová
Farba číselníka čierna
Skielko plastové
Meranie tepovej frekvencie áno
Výškomer áno
Barometer áno
GPS áno
Budík áno
Ukazovateľ dátumu áno
Stopky áno
Minútky áno
Šírka 46 mm
Hĺbka 13 mm
Výška 46 mm