Helmer Smart dotykové hodinky s GPS lokátorom LK 705

Značka: Helmer Náš kód: 100002296118

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partnerDoprava zadarmoSplátky bez navýšenia

Helmer Smart dotykové hodinky s GPS lokátorom LK 705

Chcete mať neustály prehľad o tom, kde sa pohybuje váš senior? Potom mu na zápästí pripnite hodinky značky Helmer s GPS lokátorom. Hodinky disponujú veľkým farebným dotykovým displejom, vďaka ktorému je ovládanie neuveriteľne pohodlné a jednoduché. Celý popis

154.7
162,80 €
154,70 €
Posledný kus za túto cenu!

Náš kód: 100002296118

Mesačne od:
15,47 € Spočítať splátky

Popis

Popis produktu

Chcete mať neustály prehľad o tom, kde sa pohybuje váš senior? Potom mu na zápästí pripnite hodinky značky Helmer s GPS lokátorom. Hodinky disponujú veľkým farebným dotykovým displejom, vďaka ktorému je ovládanie neuveriteľne pohodlné a jednoduché.

Fungovanie hodiniek:
Prístroj využíva signálu GSM / GPRS / Wifi sietí a GPS satelitov. Zariadenie umožňuje sledovanie a lokalizáciu osôb s určením presnej polohy pomocou GPS a následnom zaslanie informácií a presných súradníc do mobilnej aplikácie (pozičný presnosť je plus mínus 10 metrov).

SIM karta (nie je súčasťou balenia):
Pre zaistenie bezproblémovej funkčnosti hodiniek sa odporúča využiť SIM kartu (vo veľkosti micro SIM), ktorá vie odosielať SMS + dátový program. Maximálna spotreba dát je u hodiniek spočítaná na 25 MB / mesiac. Inštalácia SIM karty je veľmi jednoduchá. Stačí zasunúť micro SIM kartu do slotu pod vodeodolnou gumovou krytkou. P red vložením SIM karty do telefónu odblokujte na karte PIN (vo vašom mobilnom telefóne), popr. o toto požiadajte na pobočke operátora. Karta chránená PINom nebude v hodinkách fungovať !!!

Nabíjanie hodiniek:
Nabíjanie hodiniek prebieha za pomocou USB kábla, ktorý je súčasťou balenia. V hodinkách sa nachádza dobíjacie batérie 3,7 V 600 mAh Li-Ion, ktorá vydrží nabitá až 120 hodín v pohotovostnom režime. Po zakúpení hodiniek je pred používaním naplno nabite!

Mobilné aplikácie:
Hodinky možno ovládať a sledovať pomocou mobilnej aplikácie Setracker, ktorú možno stiahnuť pomocou QR kódu, popr. z databázy Obchod Play. K dispozícii sú verzie pre Android aj IOS. Po nainštalovaní a otvorení aplikácie je nutné Vaše zariadenie zaregistrovať. Pred vyplňovanie registračných údajov je nutné vybrať plochu: Európa a Afrika !!! V registračnom formulári je nutné vyplniť ID číslo na zadnej strane hodiniek, poprípade ak obsahujú QR kód, tak toto číslo.

funkcia:
Mapa: Po kliknutí na toto tlačidlo sa otvorí mapa s vyznačením polohy hodiniek. Pri dobrom GPS signálu býva presnosť lokácie do 5m. Pri nedostatočnom GPS signálu (napr. vo vnútri budov so silnými múrmi) sú hodinky lokalizované pomocou siete GSM, v ktorej ukážu najbližšie polohu vysielača / dokrývače mobilného operátora.

Footprint: Vykreslí v mape trasu hodiniek za vybraný časový úsek.

SOS: Umožňuje nastaviť 2 tel. čísla na ktoré je možné sa dovolať po stlačení jedného z dvoch tlačidiel na hodinkách.

Geofence: Umožňuje nastaviť hodinkám priestor, v ktorom sa môžu pohybovať. Pokiaľ tento priestor opustí, odošlú varovnú správu.

Snímanie srdcového tepu: Hodinky dokážu pomôcť senzoru zmerať tepovú frekvenciu. Výsledok ukážu na displeji, popr. odošlú do mobilné aplikácie. Túto funkciu oceníte predovšetkým u osôb s chorým srdcom.

Vzdialený odposluch: Umožní odpočúvať zvuky v okolí hodiniek.

Volanie na hodinky az hodiniek: Na hodinky je možné sa dovolať a prijať hovor. Je možné z nich aj volať.

Intercom: Umožňuje nahrať a odoslať na hodinky hlasovú správu v dĺžke až 15 sekúnd. Na hodinky je možné zaslať aj textovú správu.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Určenie unisex
Zobrazenie času Digitálne
Materiál pásky Kaučuk
Materiál tela Plast
Vodeodolnosť 30m
Tvar puzdra hranaté
Farba pásky čierna
Farba číselníka čierna
Skielko plastové
Meranie tepovej frekvencie áno
GPS áno
Šírka 31 mm
Hĺbka 13 mm
Výška 60 mm