Deveroux M-H8 Fitness Náramek - černý

Hodnotenie: 5 1 hodnotení Značka: Deveroux Náš kód: 100003531845

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partnerDoprava zadarmo

Deveroux M-H8 Fitness Náramek - černý

Šikovný náramok nemusí byť nutne len športovým doplnkom, ktorý na prvý pohľad evokuje najvyššej športové výkony. Ako ukazuje Deveroux M-H8, môže sa jednať aj o krásny šperk, za ktorý sa nebudete musieť hanbiť ani v divadle či na obchodnej schôdzke. Celý popis

70
5 1

Náš kód: 100003531845

Popis

Popis produktu

Šikovný náramok nemusí byť nutne len športovým doplnkom, ktorý na prvý pohľad evokuje najvyššej športové výkony. Ako ukazuje Deveroux M-H8, môže sa jednať aj o krásny šperk, za ktorý sa nebudete musieť hanbiť ani v divadle či na obchodnej schôdzke. elegantné hodinky

Deveroux MH ponúka meranie krokov, kalórií, monitoruje srdcový tep a kvalitu vášho spánku. K tomu navyše pridáva aj orientačné meranie krvného tlaku a v neposlednom rade unikátny dizajn.

Ten sa vyznačuje kovovým telom ukrývajúci 0,96 "farebný displej s vysokým kontrastom. Vďaka nemu nebudete mať problém s čitateľnosťou ani na priamom slnku. Kovové telo dopĺňa kovový ťah v rovnakom farebnom prevedení, ktorého dĺžku si môžete sami upraviť. V balení nechýba malý hodinársky zverák pre úpravu dĺžky ťahu.

Ovládanie je úplne jednoduché. Náramok sa môže aktivovať jednoduchým otočením zápästia. Jednotlivé obrazovky prepínate krátkym podržaním, dlhé podržanie potvrdzuje a spúšťa konkrétnej voľby.

Jednoduchá komunikácia s telefónom

Samozrejmosťou je spolupráca s chytrým telefónom. Deveroux MH8 upozorní na prichádzajúci hovor alebo správu, ktorú zobrazí v plnom znení, a to nielen textovú, ale aj z rôznych aplikácií typu Facebook, Skype a pod. Veľmi užitočnou funkciou je možnosť vyhľadania strateného telefónu, kedy na seba spárovaný mobil, ak je v dosahu Bluetooth, na základe pokynu z hodiniek upozorní.

Hodinky ponúkajú aj bohatý výber športových režimov. Okrem klasiky v podobe chôdze, behu a jazdy na bicykli nechýba napríklad raketové športy. Hodinky majú vodotesnosť IP65.

Prehľadná aplikácia

Všetky namerané hodnoty sa prenášajú do mobilnej aplikácie WearHealth. Pre správnu funkčnosť je nutné mať na mobilnom telefóne minimálne operačný systém Android 4.4 alebo iOS 8. V aplikácii vidíte grafy svojich športových aktivít az toho vychádzajúce zdravotné index, nastavujete si cieľ pre kroky, budík, alebo aplikácie, na ktoré majú hodinky upozorňovať. Všetko je graficky veľmi dobre stvárnené, aplikácia WearHealth je navyše v českom jazyku, takže sa v nej zorientuje naozaj každý.

Pokiaľ túžite po naozaj elegantným fitnes náramku, Deveroux MH8 je rozhodne tá správna voľba.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Určenie dámske
Zobrazenie času Digitálne
Kategória hodiniek tréningové
Materiál pásky Kov
Materiál tela Kov
Vodeodolnosť nie
Tvar puzdra hranaté
Farba pásky čierna
Farba číselníka čierna
Skielko plastové
Meranie tepovej frekvencie áno

Diskusia

Máte otázku? Zaujíma vás konkrétny detail? Položte otázku našim profíkom.

Položiť otázku