Deveroux Fitness náramek P1 GREEN

Značka: Deveroux Náš kód: 100002369041

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner

Deveroux Fitness náramek P1 GREEN

Vyplňujete väčšinu svojho voľného času športovému aktivitami? Ste najčastejšie zastihnuteľný na bicykli, pri behu v lese na tréningu vo fitku? Potom by na vašom zápästí nemal chýbať fitness náramok Deveroux z kolekcie P1. Celý popis

56.8
73,10 €
56,80 €
-22%

Náš kód: 100002369041

Popis

Popis produktu

Vyplňujete väčšinu svojho voľného času športovému aktivitami? Ste najčastejšie zastihnuteľný na bicykli, pri behu v lese na tréningu vo fitku? Potom by na vašom zápästí nemal chýbať fitness náramok Deveroux z kolekcie P1. Nadčasový dizajn vás zaujme svojou čistotou aj farebným prevedením, ktoré sa hodia naozaj ku všetkému. Čierny silikónový remienok s reflexne zelenou spodnou stranou je veľmi príjemný na dotyk, odolný proti poškodeniu a vďaka svojim antialergickým vlastnostiam vhodný aj pre tú najcitlivejšiu pokožku. Najviac ale rozhodne oceníte veľa funkcií, ktorými náramok disponuje.

základné vlastnosti
Náramok je kompatibilný so systémami Android a iOS (pre Windows zatiaľ nie je k dispozícii) vďaka aplikácii, o všetkých zistených údajoch vás tak informujú prehľadné grafy vo vašom smartfóne. Naopak vďaka funkcii Bluetooth sa na vašom fitness náramku zobrazí notifikácia o SMS správach a menách volajúcich, nechýbajú ani informácie zo sociálnych sietí.

Meranie srdcového typu a krvného tlaku
Na zadnej strane puzdra nájdete zelenú diódu, ktorá slúži ako merač srdcového tepu a krvného tlaku. Zelené svetlo presvieti kožu a podľa prietoku krvi vypočíta srdcový tep a tlak. Hodnoty sa následne ukladajú v podobe prehľadného grafu v mobilnej aplikácii. Momentálna hodnotu srdcového tepu a tlaku zistíte priamo na displeji hodiniek.

krokomer
V mobilnej aplikácii si môžete nastaviť počet krokov, ktoré chcete denne ujsť. Kroky sa následne počítajú z pohybu rúk, ktoré pri každom kroku urobíte.

Výpočet spálených kalórií
V mobilnej aplikácii si nastavíte svoju výšku a váhu – na základe týchto informácií a spoločne s údajom o srdcovom tepe dôjde k orientačnému výpočtu spálených kalórií.

monitorovanie spánku
Kvalitný spánok je dôležitou súčasťou zdravého životného štýlu. Vďaka hodinkám budete mať vždy prehľad, koľko hodín ste naspal a akú dobu ste strávili v najhlbšej fáze spánku.

napájanie
Hodinky sa nabíjajú z USB portu počítača prostredníctvom dobíjacie kolísky.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Určenie unisex
Zobrazenie času Digitálne
Kategória hodiniek tréningové
Materiál pásky Silikón
Materiál tela Plast
Vodeodolnosť 30m
Tvar puzdra hranaté
Farba pásky zelená, čierna
Farba číselníka čierna
Skielko plastové
Meranie tepovej frekvencie áno