Deveroux Fitness náramek H5 BLACK

Značka: Deveroux Náš kód: 100002640512

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner

Deveroux Fitness náramek H5 BLACK

Vyplňujete väčšinu svojho voľného času športovému aktivitami? Ste najčastejšie zastihnuteľný na bicykli, pri behu v lese alebo v bazéne? Potom by na vašom zápästí nemal chýbať fitness náramok Deveroux z kolekcie H5. Celý popis

44.5
64,90 €
44,50 €
-31%

Náš kód: 100002640512

Popis

Popis produktu

Vyplňujete väčšinu svojho voľného času športovému aktivitami? Ste najčastejšie zastihnuteľný na bicykli, pri behu v lese alebo v bazéne? Potom by na vašom zápästí nemal chýbať fitness náramok Deveroux z kolekcie H5. Nadčasový dizajn vás zaujme svojou čistotou aj farebným prevedením, ktoré sa hodia naozaj ku všetkému. Silikónový remienok so vzorom karbónu je veľmi príjemný na dotyk, odolný proti poškodeniu a vďaka svojim antialergickým vlastnostiam vhodný aj pre tú najcitlivejšiu pokožku. Najviac ale rozhodne oceníte veľa funkcií, ktorými náramok disponuje.

základné vlastnosti
Náramok je kompatibilný so systémami Android a iOS (pre Windows zatiaľ nie je k dispozícii) vďaka aplikácii, o všetkých zistených údajoch vás tak informujú prehľadné grafy vo vašom smartfóne. Naopak vďaka funkcii Bluetooth sa na vašom fitness náramku zobrazí notifikácia o SMS správach a menách volajúcich, nechýbajú ani informácie zo sociálnych sietí.

Meranie srdcového typu
Na zadnej strane puzdra nájdete zelenú diódu, ktorá slúži ako merač srdcového tepu. Zelené svetlo presvieti kožu a podľa prietoku krvi vypočíta srdcový tep. Hodnoty sa následne ukladajú v podobe prehľadného grafu v mobilnej aplikácii. Momentálna hodnotu srdcového tepu zistíte priamo na displeji hodiniek.

krokomer
V mobilnej aplikácii si môžete nastaviť počet krokov, ktoré chcete denne ujsť. Kroky sa následne počítajú z pohybu rúk, ktoré pri každom kroku urobíte.

plávanie
Unikátnou funkciou náramku Deveroux je funkcia počítania temp pri plávaní. Či už sa rozhodnete pre prsia, kraul, znak alebo napríklad motýlik, každý pohyb vašej ruky zaznamená odplávaniu tempo. Náramok ale nepoužívajte pre potápanie, je vhodný iba pre bežné plávanie v bazéne.

Výpočet spálených kalórií
V mobilnej aplikácii si nastavíte svoju výšku a váhu – na základe týchto informácií a spoločne s údajom o srdcovom tepe dôjde k orientačnému výpočtu spálených kalórií.

napájanie
Polymérová nabíjacie batérie Lithium 130 mAh – nabíjanie z USB portu počítača prostredníctvom dobíjacie kolísky (je súčasťou balenia). Výdrž batérie je podľa využívanie funkcií až 168 hodín.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Určenie unisex
Zobrazenie času Digitálne
Kategória hodiniek tréningové
Materiál pásky Silikón
Materiál tela Plast
Vodeodolnosť 50m
Tvar puzdra hranaté
Farba pásky čierna
Farba číselníka čierna
Skielko plastové
Meranie tepovej frekvencie áno