CEL-TEC GrandWatch E1 Silver + remienok navyše

CEL-TEC GrandWatch E1 Silver + remienok navyše

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Chytré hodinky CEL-TEC GrandWatch E1 – meranie krokov, monitoring tepovej frekvencie a spánku zo zápästia pomocou optického snímača, meranie krvného tlaku, notifikácia z mobilného telefónu, spojenie pomocou bluetooth 5.0, vodotesné. Celý popis
80,92 €
Vrátane DPH

Skladom u partnera 5+ kusov

27.1.2022 - 28.1.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu RICOM secure

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100050464345

Popis

Chytré hodinky CEL-TEC GrandWatch E1 – meranie krokov, monitoring tepovej frekvencie a spánku zo zápästia pomocou optického snímača, meranie krvného tlaku, notifikácia z mobilného telefónu, spojenie pomocou bluetooth 5.0, vodotesné prevedenie, aplikácia pre Android a iOS, 11 športových aktivít a veľa doplnkových funkcií (stopky, hľadanie telefónu, odpočet, ovládanie hudby, sledovanie menštruačného cyklu,…).

cel-tec-grand-watch-e1-funkce.jpg


Predĺžená ruka vášho telefónu

Chytré hodinky CEL-TEC GrandWatch E1 môžu byť neustále spojené s vašim mobilným telefónom pomocou bluetooth verzie 5.0 a vďaka tomu poskytnúť mnoho funkcií, ktoré vám uľahčia bežné denné činnosti. Jednou z takýchto funkcií je zobrazovanie notifikácií z telefónu , okamžite tak máte prehľad o tom, kto vám práve volá, píše SMS alebo napríklad správu na Messengeri (vrátane textu správy), upozornenie na udalosti z kalendára a pod. Stručne povedané hodinky môžu zobraziť všetky notifikácie, ktoré vám do telefónu prídu.

cel-tec-grand-watch-e1-silver_notifikace.jpg

Okrem toho je možné hodinky využiť na ovládanie prehrávača hudby v telefóne alebo na spustenie fotoaparátu a vytvorenie fotografie, fotenie selfie je tak ešte jednoduchšie a pohodlnejšie! A ak máte večne problém s tým, že neviete, kam ste zase telefón odložili, určite využijete funkciu hľadania telefónu , kedy začne vydávať hlasný tón.


Elegantný doplnok v kovovom tele a odolnom prevedení

CEL-TEC GrandWatch E1 sú nielen funkciami nabité inteligentné hodinky, ale aj elegantný módny doplnok a to predovšetkým vďaka precíznemu prevedeniu hliníkového tela . V balení hodiniek sú navyše dve farby silikónového remienka , ktorý je možné jednoducho meniť a zladiť tak s vašim aktuálnym outfitom alebo náladou.

cel-tec-grand-watch-e1-silver_elegant.jpg

Bytelná konštrukcia hodiniek sa pýši krytím IP68 , ktoré zaisťuje plnú prachuvzdornosť a ochranu pri ponorení do vody . Hodinky tak nemusíte dávať dole ani pri kúpeli alebo napríklad plávaní v sladkej vode.

Jedinečnú konštrukciu potom podčiarkuje hmotnosť iba 55 g , vďaka ktorej a príjemnému materiálu remienka nebudete o hodinkách na ruke ani vedieť. Pohonom hodiniek je 300 mAh nabíjacia batéria, ktorá pri bežnom používaní hodiniek vystačí až na 14 dní prevádzky .


Stvorené pre aktívny životný štýl

Hodinky nemajú prívlastok múdre bezdôvodne. Sú vybavené pokročilým optickým snímačom na zápästí , ktorý dokáže nepretržite monitorovať vašu tepovú frekvenciu . Meranie tepovej frekvencie môže byť prínosné, ak sa snažíte držať v určitej zóne srdcového tepu, či už napríklad kvôli redukcii hmotnosť alebo zvyšovaniu fyzickej kondície. Mimo srdcového tepu dokážu hodinky merať aj váš krvný tlak a monitorovať priebeh spánku . Budete tak mať perfektný prehľad o tom, ako dlho ste v noci strávili v ľahkom a hlbokom spánku, čo môže pomôcť k prípadnému zlepšeniu kvality vášho spánku.

cel-tec-grand-watch-e1-monitoring.jpg

Už samozrejmosťou a obľúbenou funkciou u šikovných hodiniek je meranie krokov . V aplikácii si navyše môžete nastaviť váš denný cieľ, ktorý tak nemusí byť tradičných 10000 krokov a záleží iba na vás, ako vysoko si latku nastavíte. V aplikácii je okrem iného tiež možné nastaviť výzvu v pohybe, kedy vás hodinky upozornia na dlhšiu dobu bez pohybu.

cel-tec-grand-watch-e1-silver_sport.jpg

Pre vaše športové aktivity je v hodinkách pripravených 10 prednastavených profilov av prípade, že si z nich nevyberiete, je k dispozícii 11. na univerzálne zaznamenávanie aktivity. Vaše športové úsilie je možné navyše jednoducho synchronizovať s obľúbenou aplikáciou Strava alebo Google Fit.


Kompletná česká lokalizácia, čistý IPS displej a ďalšie doplnkové funkcie

Intuitívne a jednoduché ovládanie hodiniek zaisťuje plne dotykový farebný 1.4" IPS displej a jedno bočné tlačidlo, ktoré je navyše otočné pre jednoduchšie rolovanie. Aby boli hodinky pohodlne použiteľné pre každého, sú kompletne v češtine a to vrátane aplikácie pre Android a iOS .

cel-tec-grand-watch-e1-silver_ciferniky.jpg

V hodinkách je 6 východiskových ciferníkov a ďalší siedmy je možné nahrať z aplikácie, kde je na výber z ďalších viac ako 40 ciferníkov . V aplikácii je navyše možnosť vytvoriť si úplne vlastný unikátny ciferník .

Ďalšie možnosti použitia hodiniek prinášajú doplnkové funkcie, ako napr. odpočet času, stopky alebo pre ženy stráženie mesačnej periódy