Purity Vision Minerálne deo kryštál 24hodín
4,70 €

Čisto prírodný deodorant 100% zložený z antibakteriálnej minerálne soli. Potláča telesný pach až 24 hodín, bez narušenia prirodzeného fungovania organizmu a bez upchatia potných pórov. Nezanecháva biele stopy na oblečení. .

Rexona Tuhý dezodorant Women Maximum Protection Clean Scent 45 ml
4,80 €

Tuhý dezodorant Women Maximum Protection Clean Scent s obsahom inovatívne technológie TRIsolid, ktorá reaguje na telo a obsahuje tri dôležité zložky: doteraz najúčinnejšiu ochranu proti poteniu od Rexony, technológiu s mikrokapsulami bojujúci proti nepríjemnému zápachu a zložku pre hydratáciu pokožk

Dove Povzbudzujúce sada kozmetiky Go Fresh Revitalising
7,40 € 6,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Sada obsahuje:

Povzbudzujúci sprchový gél Go Fresh Rejuven ate (Shower Gel) 250 ml Antiperspirant v spreji Go Fresh s vôňou hrušky a aloe vera (Deo Spray Peer and Aloe Vera ) 150 ml

 .

Rexona Tuhý dezodorant Women Maximum Protection Confidence 45 ml
4,80 €

Tuhý dezodorant Women Maximum Protection Confidence s obsahom inovatívne technológie TRIsolid, ktorá reaguje na telo a obsahuje tri dôležité zložky: doteraz najúčinnejšiu ochranu proti poteniu od Rexony, technológiu s mikrokapsulami bojujúci proti nepríjemnému zápachu a zložku pre hydratáciu pokožky

Rexona Antiperspirant v spreji Motionsense Invisible Pure 150 ml
2,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Antiperspirant v spreji Motionsense Invisible Pure je určený pre všetky ženy, ktoré sa chcú cítiť sviežo. Dezodorant Vám zaručí 48-hodinovú ochranu proti potu a navyše nezanecháva biele škvrny na oblečení.

Dove Tuhý dezodorant Maximum Protection Original Clean 45 ml
4,80 €

Zatiaľ najvyššia možná ochrana od Dove. Sila, ktorú potrebujte v kombinácii s krásou a starostlivosťou očakávanú od Dove. Poskytuje vedecky dokázanú ochranu proti poteniu a stará sa o pokožku díky1 / 4 hydratačného krému.

Collistar Guľôčkový deodorant (Roll-on with Oat Milk) 75 ml
13 €

Posledný kus za túto cenu!

Guličkový dezodorant pre všetky typy pokožky s krémovou konzistenciou. Účinkuje veľmi dlho proti poteniu, zaistí vám ochranu a sviežosť po celý deň. Účinné zložky hydratujú a zvláčňujú vašu pokožku. Rozmaznávajte svoju pokožku a zaistite si sviežosť na celý deň.

Rexona Tuhý dezodorant Motionsense Aloe Vera 40 ml
2,10 €

Tuhý dezodorant Motionsense Aloe Vera od značky Rexona je určený pre všetky ženy, ktoré sa chcú cítiť sviežo. Dezodorant Vám zaručí 48-hodinovú ochranu proti potu.

Dove Kozmetická sada Nourish ing Beauty
15,90 € 14,40 €

Novinka

Sada obsahuje:

Antiperspirant v spreji Original 150 ml Vyživujúce sprchový gél Deeply Nourishing (Nourishing Shower Gel) 250 ml Vyživujúce telové mlieko Essential Nourishment (Body Milk) 250 ml Šampón pre poškodené vlasy Nutritive Solutions Intensive Repair (Intensive Repair Shampoo) 250 ml .

Dove Tuhý antiperspirant Go Fresh s vôňou uhorky a zeleného čaju 40 ml
2,20 €

Tuhý dezodorant Go Fresh s vôňou uhorky a zeleného čaju je to pravé osvieženie, ktoré vám vydrží po celý deň. Príjemná vôňa zeleného čaju uvoľňuje napätie a stres. Výťažky zo zeleného čaju sú tiež účinnou prevenciou proti poškodeniu kože slnečným žiarením.

Fa Dezodorant v spreji Ipanema Nights 150 ml
1,90 €

Chcete utiecť do raja inšpirujúcich vôní a rozmaznávať sa niečím fantastickým každý deň? Objavte stimulujúce vibrácie Brazílie s exotickou vôňou v noci rozkvitajúceho jazmínu a 100% prírodným extraktom zo šťavnaté maracuje. Nechajte vaše zmysly zdivočieť a odcestovať do pulzujúceho centra samby.

Rexona Antiperspirant v spreji Sexy Bouquet 150 ml
2,10 €

Antiperspirant v spreji Sexy Bouquet od značky Rexona s technológiou Motionsense poskytuje dlhotrvajúcu ochranu pred potom a zápachom, kedykoľvek ste v pohybe. Nechajte sa pohltiť osviežujúcou vôňou jahôd a marhúľ!.