Barea Ortopedické kožené sandále 040462 unisex biela 36
20,02 €

Novinka

Rovná sandálová zdravotná ortopedická obuv v celokoženom vyhotovení vhodná do suchého exteriéru aj interiéru. Trojprackový celokožený jednofarebný zvršok sa dokonale prispôsobuje chodidlu a tak zabezpečuje kvalitnú oporu zo všetkých strán.

SANTÉ Zdravotná obuv dámska PO / 5284 čierna
24,50 €

Zdravotná obuv – dámske papuče,
farba: čierna,
podošva: čierna,
stielka: anatomicky tvarovaná, kožená,
materiál: koža,
zapínanie na pracku,
flexibilný pásik umožňuje nosiť topánky ako papuče alebo ho umiestniť za pätu. .

SANTÉ Zdravo tne obuv Dámska AL / 0P08-SR SABIA
40,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámska vychádzková obuv – baleríny Vrchný materiál – koža Pohodlná stielka so srdiečkom Farba – elegantná lesklá, zlato – béžová kombinácia .

SANTÉ Zdravotná obuv dámska N / 101/1 / T68 čierna
21,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Zdravotná obuv – dámske papuče, farba: čierna s metalickým odleskom, vzor, podošva: čierna, stielka: anatomicky tvarovaná, kožená, materiál: koža, zapínanie na pracku. .

Scholl Zdravotná obuv Amiata
61,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Zdravotná obuv Amiata je obuv s technológiou Bioprint pomáha držať nohy v správnej polohe a je vhodná najmä pre ženy, ktoré obvykle nosí topánky do špičky na vysokých podpätkoch a rady by poskytli svojim nohám úľavu.

leguano Bosoboty leguán aktív polárnej bielej
155,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Bosoboty leguano aktív polárnej bielej sa skvele hodí na športové využitie, pre voľný čas i outdoorové aktivity. Tieto topánky sú ručne šité v Nemecku za použitia najkvalitnejších materiálov. Bosoboty leguano aktív poskytujú nohe ochranu a zároveň zachovávajú pocit bosé chôdze.

SANTÉ Zdravotná obuv Profi dámska N / 81/10 / E / P biela
37,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Zdravotná obuv – Profi dámsky sandál, Farba: biela, Podošva: svetlá, Stielka: anatomicky tvarovaná, Materiál: koža, zdravotná certifikovaná obuv, priedušný materiál, antistatická, protišmyková podrážka. .

Scholl Zdravotní obuv dámská RIO AD růžové
65,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Zdravotné papuče s touto technológiou sú určené do zamestnania, na bežné denné nosenie alebo ako domáca obuv. Táto pohodlná zdravotná obuv je mäkká, priedušná a spĺňa aj vysoké nároky na bezpečnosť pretože je vybavená protišmykovými podrážkami.

leguano Bosoboty leguán female style rose
149,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Leguány style female sú ideálne dámske bosoboty k bežnému noseniu. Bosobota vďaka ktorej bije srdce žien rýchlejšie. So svojím elegantným mixom farieb možno pružne kombinovať so sukňou, alebo s džínsy. Tieto topánky sú vyrobené v Nemecku za použitia najkvalitnejších materiálov a sú veľmi pohodlné.

leguano Bosoboty leguán lady loop čierne
155,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Elegantné dámske bosotopánky leguano lady loop sú ideálne na bežné nosenie. Ľahké a rýchle obúvanie. Čierna farba umožňuje variabilné kombinácie. Bosotopánky sú vyrobené v Nemecku za použitia najkvalitnejších materiálov a sú veľmi pohodlné.

SANTÉ Zdravotná obuv dámska N / 309/1/43 béžová
34,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Zdravotná obuv – dámsky pantofel, Farba: béžová, Podošva: hnedá, Stielka: anatomicky tvarovaná, Materiál: koža, zapínanie na suchý zips, klin cca 6,5 ​​cm. .

Scholl RIO WEDGE AD PrintPU-W
65,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Zdravo tne dámske papuče Scholl RIO WEDGE AD PrintPU-W disponujú stielkou Bioprint Adapta, ktorá vychádza z technológie Bioprint. Vyznačuje sa pevným podpätku s výraznou pätnej jamkou, ktorá stabilizuje pätu a ergonomicky navrhnutú stielkou, ktorá slúži ako pohodlná opierka nožnej klenby.

Scholl Zdravotní obuv GALAXY ELASTIC
111,80 €

Zdravotná obuv GALAXY ELASTIC s technológiou Memory Cushion sa plne prispôsobí anatómii Vášho chodidla. Memory Cushion obsahuje mäkkú vyvložkovaný stielku s pamäťovým efektom, ktorý umožňuje navrátenie tvaru.

leguano Bosoboty leguán aktív lávovo čierne, čierna podrážka
155,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Bosoboty leguano aktív lávovo čierne s čiernou podrážkou sa skvele hodia na športové využitie, pre voľný čas i outdoorové aktivity. Tieto topánky sú ručne šité v Nemecku za použitia najkvalitnejších materiálov. Bosoboty leguano aktív poskytujú nohe ochranu a zároveň zachovávajú pocit bosej chôdze.

leguano Bosoboty leguán aktív slnečne žlté
152 €

Posledný kus za túto cenu!

Bosoboty leguán aktív slnečne žlté sú ideálne na športové využitie, pre voľný čas i outdoorové aktivity. Tieto topánky sú ručne šité v Nemecku za použitia najkvalitnejších materiálov. Sú priedušné, ľahko prateľné a majú patentovanú leguano podrážku.