Scholl Zdravotní obuv dámská RIO AD růžové
66,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Zdravotné papuče s touto technológiou sú určené do zamestnania, na bežné denné nosenie alebo ako domáca obuv. Táto pohodlná zdravotná obuv je mäkká, priedušná a spĺňa aj vysoké nároky na bezpečnosť pretože je vybavená protišmykovými podrážkami.

Scholl RIO WEDGE AD PrintPU-W
66,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Zdravo tne dámske papuče Scholl RIO WEDGE AD PrintPU-W disponujú stielkou Bioprint Adapta, ktorá vychádza z technológie Bioprint. Vyznačuje sa pevným podpätku s výraznou pätnej jamkou, ktorá stabilizuje pätu a ergonomicky navrhnutú stielkou, ktorá slúži ako pohodlná opierka nožnej klenby.

Scholl Zdravotná obuv Brienne 2.0 BLUE / GREY
56,10 €

Zdravotná obuv Brienne 2. 0 PINK / GREY s technológiou Memory Cushion sa plne prispôsobí anatómii Vášho chodidla. Memory Cushion obsahuje mäkkú vyvložkovaný stielku s pamäťovým efektom, ktorý umožňuje navrátenie tvaru.

Scholl Zdravotná obuv NEW Tofee BROWN
67,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Zdravotná obuv NEW Tofee BROWN s technológiou Memory Cushion sa plne prispôsobí anatómii Vášho chodidla. Memory Cushion obsahuje mäkkú vyvložkovaný stielku s pamäťovým efektom, ktorý umožňuje navrátenie tvaru.

Scholl New massage - White / Fuchsia
38,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Pohodlné šľapky Scholl New Massage s masážnou stielkou sa radí medzi obuv zdravotné. Možno ju využiť ako obuv domáce či relaxačné, ale zároveň aj ako obuv pracovnú. Obľúbené sú u zdravotníkov, plavčíkov, kaderníčok. Obuv možno použiť aj v plaveckých bazénoch, telocvičniach a pod.

Scholl NICOLETTA Sue-W
86,10 €

Dámska zdravotná obuv NICOLETTA Sue-W disponujú stielkou Bioprint, ktorá svojím anatomickým tvarom podporuje správne postavenie chodidla, poskytuje oporu nožnej klenby. Pevný podpätok s pätnej jamkou a pásik za pätou zaisťujú väčšiu bezpečnosť.

Scholl Sun - Čierna
31 €

Posledný kus za túto cenu!

Zdravo tne obuv SUN – Čierna. Dámska zdravotná obuv SUN disponuje stielkou Biomechanics, ktorá tlmí nárazy pri chôdzi a tiež znižuje efekt pronácia. . Obuv s technológiou Biomechanics minimalizuje zaťaženie, ktoré pôsobia na Vaše nohy najmä vďaka tri-planárnímu systému.

Scholl Zdravo tne obuv - BAHIA FLIP-FLOP - Coral red
30,20 €

Zdravo tne obuv – BAHIA FLIP-FLOP – Coral red Obuv s technológiou Bioprint pomáha držať nohy v správnej polohe a je vhodná najmä pre ženy, ktoré obvykle nosí topánky do špičky na vysokých podpätkoch a rady by poskytli svojim nohám úľavu.

Scholl Zdravo tne obuv - LARA SANDAL - Black
66,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Zdravo tne obuv – LARA SANDAL – Black vyrobená zo syntetickej kože je vhodnou kvalitnej obuvi. Dámska zdravotná obuv LARA SANDAL – Black disponuje stielkou Bioprint, ktorá svojím anatomickým tvarom podporuje správne postavenie chodidla, poskytuje oporu nožnej klenby.

Scholl Zdravo tne obuv - REGINA - Pewter
78,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámska zdravotná obuv – REGINA – Pewter Obuv s technológiou Bioprint pomáha držať nohy v správnej polohe a je vhodná najmä pre ženy, ktoré obvykle nosí topánky do špičky na vysokých podpätkoch a rady by poskytli svojim nohám úľavu.

Scholl Zdravotná obuv Amiata
61,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Zdravotná obuv Amiata je obuv s technológiou Bioprint pomáha držať nohy v správnej polohe a je vhodná najmä pre ženy, ktoré obvykle nosí topánky do špičky na vysokých podpätkoch a rady by poskytli svojim nohám úľavu.

Scholl Zdravotná obuv Charlize TWO BLACK
112,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Zdravotná obuv Charlize TWO BLACK s technológiou Memory Cushion sa plne prispôsobí anatómii Vášho chodidla. Memory Cushion obsahuje mäkkú vyvložkovaný stielku s pamäťovým efektom, ktorý umožňuje navrátenie tvaru.

Scholl Zdravotná obuv Charlize TWO ROYAL BLUE
112,20 €

Zdravotná obuv Charlize TWO ROYAL BLUE s technológiou Memory Cushion sa plne prispôsobí anatómii Vášho chodidla. Memory Cushion obsahuje mäkkú vyvložkovaný stielku s pamäťovým efektom, ktorý umožňuje navrátenie tvaru.

Scholl Zdravotná obuv ELSA BURGUDY
56,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Zdravotná obuv ELSA BURGUDY s technológiou Memory Cushion sa plne prispôsobí anatómii Vášho chodidla. Memory Cushion obsahuje mäkkú vyvložkovaný stielku s pamäťovým efektom, ktorý umožňuje navrátenie tvaru.

Scholl Zdravotná obuv ELSA DK GREY
56,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Zdravotná obuv ELSA DK GREY s technológiou Memory Cushion sa plne prispôsobí anatómii Vášho chodidla. Memory Cushion obsahuje mäkkú vyvložkovaný stielku s pamäťovým efektom, ktorý umožňuje navrátenie tvaru.

Scholl Zdravotná obuv GIAVA - biela
77,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Zdravotná obuv GIAVA je vhodná pre voľný čas i do zamestnania. Obuv je vyrobená z lakovanej kože. Zdravotná stielka Adapta jemne podopiera nožnú klenbu, absorbuje nárazy a tlaky vznikajúce pri chôdzi a jej špeciálne zloženie poskytuje chodidlám pružnosť a stabilitu.

Scholl Zdravotná obuv NEW Tofee BLUE
67,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Zdravotná obuv NEW Tofee BLUE s technológiou Memory Cushion sa plne prispôsobí anatómii Vášho chodidla. Memory Cushion obsahuje mäkkú vyvložkovaný stielku s pamäťovým efektom, ktorý umožňuje navrátenie tvaru.

Scholl Zdravotná obuv RIO AD - čierna
70,10 €

Zdravotná obuv RIO AD je vhodná pre voľný čas i do zamestnania. Obuv je vyrobená z kože. Zdravotná stielka Adapta jemne podopiera nožnú klenbu, absorbuje nárazy a tlaky vznikajúce pri chôdzi a jej špeciálne zloženie poskytuje chodidlám pružnosť a stabilitu.

Scholl Zdravotná obuv RIO WEDGE AD - červená
70,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Zdravotná obuv RIO WEDGE AD je vhodná pre voľný čas i do zamestnania. Obuv je vyrobená z kože. Zdravotná stielka Adapta jemne podopiera nožnú klenbu, absorbuje nárazy a tlaky vznikajúce pri chôdzi a jej špeciálne zloženie poskytuje chodidlám pružnosť a stabilitu.

Scholl Zdravotní obuv dámská SPINNER bílé
77,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Zdravotná obuv s technológiou Biomechanics sa vyznačuje ľahkou konštrukciou s medzistielka, ktorá tlmí nárazy pri chôdzi a tiež znižuje efekt pronácia.