Levenhuk Wise PLUS 8x32

Hodnotenie: 5 3 hodnotení Značka: Levenhuk Náš kód: 1085684

Levenhuk Wise PLUS 8x32

Monokulárny ďalekohľad s 8× zväčšením je ideálnym darčekom pre každého cestovateľa alebo nadšenca do pešej turistiky. Zväčšenie 8× je dostatočné na sledovanie aj veľmi vzdialených objektov a širokouhlé zorné pole sa ideálne hodí k panoramatickému pozorovaniu v teréne a na sledovanie pohybujúcich sa objektov. Objektív s veľkou svetelnosťou poskytuje jasný a živý obraz, a to aj za súmraku. Ďalekohľad je dokonale vodotesný, preto sa nemusíte obávať striekajúcej vody, dažďa ani snehu. Vďaka svojim kompaktným rozmerom sa ľahko zmestí do vrecka. Monokulárny ďalekohľad Levenhuk Wise PLUS 8×32 sa stane vaším dôveryhodným spoločníkom pri každom dobrodružstve! Celý popis

39.9
5 3
49,83 €
39,90 €
-19%

Náš kód: 1085684

Popis

Popis produktu

Či máte radi prechádzky alebo pešie túry, pozorovanie mestské architektúry alebo kúzlo vidieckej krajiny, stane sa Levenhuk Wise PLUS 8×32 vaším dôveryhodným spoločníkom! Ponúka zväčšenie 8×, ktoré umožňuje jednoduchú a rýchlu identifikáciu objektov aj v prípade, že je cieľový objekt vo veľkej vzdialenosti od pozorovateľa. Optika kompletne opatrená niekoľkonásobnou antireflexnou vrstvou zaisťuje ohromujúcu kvalitu obrazu. Ďalekohľad má široké zorné pole, ktoré z neho robia dokonalý nástroj k panoramatickým pozorovaním v teréne. Jeho plášť je úplne vodotesný – prístroj sa nemusíte obávať vziať sebou do dažďa ani snehu. Vďaka svojim super kompaktným rozmerom sa ľahko zmestí do vrecka – takže si ho môžete vziať všade tam, kam sa vyberiete! Objavujte svet s ďalekohľadom Levenhuk Wise PLUS 8×32!

Optika je vyrobená zo skla BaK-4 a vytvára ostrý a krištáľovo čistý obraz. Aby sa znížili svetelné straty vo vnútri tela ďalekohľadu, sú jeho šošovky kompletne pokryté niekoľkonásobnou antireflexnou vrstvou. Na ochranu optiky pred zahmlievaním aj za vysokej vlhkosti je plášť naplnený plynným dusíkom. Tento monokulárny ďalekohľad poskytuje živý obraz s prirodzenými farbami, ktorý je ostrý a jasný aj za zlých svetelných podmienok. Spoľahlivý plášť s gumovým pancierovaním chráni prístroj pred mechanickými otrasmi a zaisťuje bezpečný úchop.

Konštrukcia ďalekohľadu zaisťuje pohodlie počas pozorovania. Okulár je vybavený ergonomickou očnicou z mäkkej gumy, ktorá účinným spôsobom odtieňuje všetky odlesky z vonkajšieho prostredia (a možno ju ľahko sňať, pokiaľ ju nepotrebujete). Tento pozorovací ďalekohľad sa vám pohodlne vojde do ruky a navyše je veľmi príjemný na dotyk. Pohodlné snímateľné pútko možno ľahko upraviť na veľkosť vašej ruky. Ďalekohľad sa dodáva vo veľmi štýlovej darčekovej krabici.

Levenhuk Wise PLUS 8x32

Rozmery a hmotnosť

  • Dĺžka 140 x priemer 41 mm
  • 188 g

Obsah balenia:

  • Monokulárny ďalekohľad Levenhuk Wise PLUS 8×32
  • Krytky okuláru a objektívu
  • Čistiaca utierka
  • Závesný remeň
  • Puzdro
  • Návod k použitiu a záručný list

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Zväčšenie 8 ×
Priemer objektívu 32 mm
Priemer výstupnej pupily 4 mm
Skutočné zorné pole 7.5 Stupeň
Šírka zorného poľa ( v 1000m) 131.3 m
Predsunutie výstupnej pupily 13.6 mm
Najkratšia zaostrenie 3 m
Šírka 41 mm
Výška 41 mm
Hĺbka 140 mm
Hmotnosť 188 g
Farba čierna
Vreckový áno
Vodotesnosť áno
Klasický nie
Odolný nie
Monokulárne áno

Tento produkt v iných krajinách

Pre doručenie v Českej republike: Wise PLUS 8x32
Pre doručenie v Maďarsku: Wise PLUS 8x32
Pre doručenie v Poľsku: Wise PLUS 8x32