HAMAX Smiley

HAMAX Smiley

Hodnotenie: 5
77,74 € 66,90 €
+ doprava zadarmo

Hamax Smiley je samonosná nepolohovacia sedačka s uchytením za sedlom bez nutnosti použitia nosiča.

HAMAX Sleepy

HAMAX Sleepy

Hodnotenie: 5
96,26 € 81,90 €
+ doprava zadarmo

Hamax Sleepy je samonosná polohovacia sedačka s uchytením za sedlo bez nutnosti použitia nosiča.

POLISPORT Bilby

POLISPORT Bilby

Hodnotenie: 4,5
55,40 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Samonosná dětská cyklosedačka Polisport Bilby5-bodový bezpečnostním pásem a uchycením na sedlovou trubku kruhového i ovalného tvaru o průměru 28 až 40mm. Nosnost až 22 kg.

WeeRide SafeFront DELUXE detská cyklosedačka
119 €
+ doprava zadarmo

Predná cyklosedačka WeeRide SafeFront DeLuxe je víťazným návrhom, vytvoreným pre vyšší štandard a bezpečnosť jazdca a hlavne dieťaťa. Umožní Vám obom prežiť spoločné chvíle pohody a to vďaka zvýšenému pocitu kontroly nad bicyklom a Vaším dieťaťom.

Urban Iki Predná sedačka na bicykel - špeciálna edícia
55 €

Vďaka tejto sedačke sedia tí najmenší v prvom rade. Vo vysokej pozícii na bicykli môžu vidieť čokoľvek pred sebou a to všetko komfortne blízko vás.

K špeciálnej edícií dostanete jeden farebný set ZDARMA.

POLISPORT Boodie

POLISPORT Boodie

Hodnotenie: 4,5
39,54 € 38 €

Dětská samonosná cyklosedačka Polisport Boodie3-bodový bezpečnostním pásem a uchycením na sedlovou trubku kruhového i ovalného tvaru o průměru 28 až 40 mm. Maximální nosnost je 22 kg.

POLISPORT Bilby RS
67,14 € 58,30 €
+ doprava zadarmo

Samonosná dětská cyklosedačka Polisport Bilby RS5-bodový bezpečnostním pásem a uchycením na sedlovou trubku kruhového i ovalného tvaru o průměru 28 až 40mm. Možnost náklonu sedačky v rozmezí 20°.

POLISPORT Koolah

POLISPORT Koolah

Hodnotenie: 5
46 €
+ doprava zadarmo

Dětská samonosná cyklosedačka Polisport Koolah3-bodový bezpečnostním pásem a uchycením na sedlovou trubku kruhového i ovalného tvaru o průměru 28 až 40 mm. K dispozici je horizontální posun ve 3 pozicích.

WeeRide SafeFront EU detská cyklosedačka
105 €
+ doprava zadarmo

Weeride SafeFront je unikátna detská cyklosedačka pre najmenšie deti, ktorá sa montuje do predu, pred jazdca. Poloha sedačky s ťažiskovým rozložením váhy do stredu bicykla ponúka ďaleko lepšiu stabilitu pre jazdca, pričom zachováva plnohodnotný kontakt rodiča s dieťaťom.

POLISPORT Koolah 29"

POLISPORT Koolah 29"

Hodnotenie: 5
46,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Dětská samonosná cyklosedačka Polisport Koolah 29"3-bodový bezpečnostním pásem a uchycením na sedlovou trubku i 29" horských kol. K dispozici je horizontální posun ve 3 pozicích.

HAMAX Amaze

HAMAX Amaze

Hodnotenie: 5
137,58 € 117,90 €
+ doprava zadarmo

Samonosná Hi-End polohovacia sedačka Hamax Amaze s uchytením do zámku a 3-bodovým upínacím systémom. Sedačka je vhodná pre deti od 9 mesiacov.

HAMAX Caress

HAMAX Caress

Hodnotenie: 5
148,11 € 128,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Hamax Caress je High-End samonosná polohovacia sedačka s uzamykateľným zámkom nosných tyčí (tyče nemožno bez odomknutia upínacieho zámku vybrať). Zadná montáž sedačky bez nutnosti použitia nosiča.

Just One Baby 5.0
50,90 €

Samonosná nepolohovací sedačka One Baby 5.0 lze uchytit na sedlovou trubku bez použití nosiče. Jednoduchá a bezpečná montáž, kvalitní polstrování, otvor pro helmu a tříbodový pás.

Urban Iki Predný MTB/ATB adaptér
22,50 €

S týmto adaptérom môžete ľahko namontovať prednú sedačku na horské bicykle s rúrkou s priemerom 28,6 mm. Montáž je rovnako, ako ostatné komponenty, jednoduchá a rýchla.

HAMAX Náhradný Upínací Zámok - Uzamykateľný
29,59 € 28,90 €

Náhradný upínací zámok k cyklosedačkám Hamax Kiss, Smiley, Sleepy a Siesta s možnosťou uzamknutia sedačky v zámku. Pre montáž na druhý bicykel a jednoduché používanie sedačky na oboch kolesách.

HAMAX Rain poncho

HAMAX Rain poncho

Hodnotenie: 5
35,15 € 30,90 €

Pláštenka pre cyklosedačky Hamax, ktorá dobre ochráni proti dažďu nielen Vaše dieťa, ale celú sedačku.

POLISPORT Náhradní držák sedačky
13,80 €

Polisport Náhradní držák pro sedačky Bubbly Maxi, Guppy Maxi , Koollah, Bilby, Wallaroo, Boodie. Montáž na sedlovou trubku kruhového i oválného průměru 28 až 40 mm. Imbusový klíč pro montáž je součástí balení.

Just One Baby 5.1 Antracit
58,10 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Sedačka na bicykel disponuje zadným odrazovým sklom, ktorá zvyšuje bezpečnosť a integrovaným priestorom pre helmu dieťaťa. Má 3bodové uchytenie popruhov, ktoré sú polstrované. Just One Baby 5.1 Antracit má nosnosť 22 kg a je vyrobená z tvrdeného plastu.

POLISPORT Náhradní držák sedačky Wallaby
22,52 € 19,90 €

Polisport Náhradní držák pro sedačku Wallaby Deluxe. Montáž na sedlovou trubku kruhového i oválného průměru 28 až 40 mm. Imbusový klíč pro montáž je součástí balení.

Urban Iki Zámka na prednú sedačku
5 €

Pre všetky predné sedačky od modelového roku 2018 je tento zámok k dispozícii ako príslušenstvo. Pomocou tohto zámku upevníte sedačku proti krádeži.

HAMAX Kiss

HAMAX Kiss

Hodnotenie: 5
62,93 € 45,90 €
+ doprava zadarmo

Samonosná nepolohovacia sedačka dobrého pomeru cena / výkon s uchytením za sedlo bez nutnosti použitia nosiča.

HAMAX Extra tyč nízký rám - Caress/Siesta
25,89 € 24,90 €

Náhradné samonosné tyče Extra tyč nízky rám – Caress / Siesta, ktoré riešia problém nízkeho rámu u priemerove väčších kolies – 29" a 27,5".

HAMAX Siesta

HAMAX Siesta

Hodnotenie: 5
99,96 € 85,90 €
+ doprava zadarmo

Hamax Siesta je samonosná polohovacia sedačka s uzamykateľným zámkom nosných tyčí. Uchytenie za sedlom bez nutnosti použitia nosiča.