Nuvita Malé cumlíky svietiace v tme 0m+, Orthodontic

Značka: Nuvita Náš kód: 1014766001

Nuvita Malé cumlíky svietiace v tme 0m+, Orthodontic

Nuvita Malé cumlíky svietiace v tme 0m+ pre detičky už od narodenia. V balení 2 kusy odlišných cumlíkov, ktoré v tme svietia. Inovatívny mriežkovaný tvar a materiál pre čo najväčšie pohodlie dieťatku. Celý popis

10.4

10,40 € vrátane DPH

Popis

Popis produktu

Malé svietiace cumlíky pre deti od narodenia

V balení 2 rôzne cumlíky.

 • Nuvita navrhla niekoľko cumlíkov, ktoré sú prispôsobené detskému veku a jeho prirodzeným potrebám.
 • Inovatívny tvar a materiál, z ktorého je cumlík vyrobený, kráča vždy ruka v ruke s podporou detského zdravia a pohody dieťatka.
 • Symetrický silikónový cumlík je navrhnutý pre normálny vývoj dieťatka.
 • Telo cumlíka sa skladá 55% zo vzduchu.
 • Jeho ľahká a mriežkovaná štruktúra umožňuje takmer úplné prevzdušnenie oblasti okolo úst.
 • To zabraňuje zhromažďovaniu slín, ktoré môžu dráždiť pokožku dieťatka.
 • Jeho priedušnosť tiež umožňuje lepšie dýchanie.
 • Ochranné viečko udržuje cumlík v čistote a sterilizovať ho môžete v mikrovlnnej rúre jednoduchým pridaním vody.
 • Sací reflex je prítomný už u plodu počas tehotenstva.
 • Po pôrode dieťa hľadá prsník a prítomnosť mamičky, aby sa nakŕmilo, upokojilo či zaspalo.
 • Centrálna časť cumlíka v tme ľahko svieti. To môže pomôcť aj k tomu, aby ste nemuseli rozsvietiť, keď dieťatko počas spánku cumlík vyhodí z postieľky.

Produkty od Nuvity sú inovatívne a šetria čas. Získali všetky potrebné certifikácie a sú starostlivo vyvinuté. Nuvita je inšpirovaná modernými rodičmi a ich malými deťmi, aby zvýšila kvalitu ich života.


K cumlíkom ďalej odporúčame:

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Odporúčaný vek od narodenia
Farba chróm
Príslušenstvo nie

Alternatívne produkty

Bibi Anatomický cumlík 16+, Mama 2ks/Papa 2ks
10 €

Anatomický cumlík 16+, Mama 2ks / Papa 2ks je vhodný pre deti od 16 mesiacov. Silikónový, bez obsahu BPA, podporuje prirodzený vývoj ďasien a zúbkov. Vyrobené vo Švajčiarsku. Zo špeciálneho veselého radu cumlíkov od Bibi „Mama/Papa“.


ZAZU Strážca cumlíka
13,82 €

11,60 €

ZAZU Strážca cumlíka je plyšové zvieratko s ktorým sa nemusíte už báť stratených cumlíkov. S týmto plyšovým zvieratkom bude cumlík Vášho dieťaťa ľahko dohľadateľný. Plyšové zvieratko je vyrobené z hebkého materiálu príjemného na dotyk. Stane sa tak nepostrádateľným miláčikom Vášho dieťaťa. Zvieratko je navrhnuté tak, aby bolo dobre uchopiteľné pre malé ruky.


Bibi Anatomický cumlík 6-16m,Mama 2ks/Papa 2ks
10 €

Posledný kus za túto cenu!

Anatomický cumlík 6–16, Mama 2ks/Papa 2ks je vhodný pre deti od 6 do 16 mesiacov. Silikónový, bez obsahu BPA, podporuje prirodzený vývoj ďasien a zúbkov. Vyrobené vo Švajčiarsku. Zo špeciálneho veselého radu cumlíkov od Bibi „Mama / Papa“.


Nuvita Malé ortodontické cumlíky 0m+
10,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Nuvita Malé ortodontické cumlíky 0m+ pre najmenšie detičky už od narodenia. V balení 2 kusy rôzne farebných cumlíkov. Inovatívny mriežkovaný tvar a materiál pre čo najväčšie pohodlie dieťatku.


Bibi Anatomický cumlík 16+ Happiness, 2ks
10 €

Anatomický cumlík 16+, Happiness (2ks) je vhodný pre deti od 16 mesiacov. Silikónový, bez obsahu BPA, podporuje prirodzený vývoj ďasien a zúbkov. Vyrobené vo Švajčiarsku. Zo špeciálneho radu cumlíkov od Bibi „Happiness“ s rôznymi druhmi zvieratiek.


Bibi Anatomický cumlík 0-6m Happiness, 2ks
10 €

Posledný kus za túto cenu!

Anatomický cumlík 0–6m, Happiness (2ks) je vhodný pre deti od narodenia do 6 mesiacov. Silikónový, bez obsahu BPA, podporuje prirodzený vývoj ďasien a zúbkov. Vyrobený vo Švajčiarsku. Zo špeciálneho radu cumlíkov od Bibi „Happiness“ s rôznymi druhmi zvieratiek.


Bibi Anatomický cumlík 0-6m, Mama 2ks/Papa 2ks
10 €

Posledný kus za túto cenu!

Anatomický cumlík 0–6m, Mama 2ks / Papa 2ks je vhodný pre deti od narodenia do 6 mesiacov. Silikónový, bez obsahu BPA, podporuje prirodzený vývoj ďasien a zúbkov. Vyrobené vo Švajčiarsku. Zo špeciálneho veselého radu cumlíkov od Bibi „Mama/Papa“.