Avent Cumlík Ultrasoft DECO 6-18 m. dievča, 2 ks

Hodnotenie: 5 1 hodnotení Značka: Avent Náš kód: 1065998
Avent Cumlík Ultrasoft DECO 6-18 m. dievča, 2 ks

Avent Cumlík Ultrasoft DECO 6-18 m. dievča, 2 ks

Avent Cumlík Ultrasoft DECO 6–18 m. Dievča, 2 ks – silikónové, bez BPA. S kotúčom FlexFfit pre ešte väčšie pohodlie. Sanie bábätká upokojuje, doprajte im pokojný odpočinok. 2 krásne cumlíky pre dievčatká od pol roka veku. Celý popis

7.62
5 1

7,62 € vrátane DPH

Popis

Popis produktu

2 cumlíky 6–18 m – pre dievčatko

Doprajte svojim deťom to najlepšie.

 • Silikónové, bez BPA.
 • Kotúč FlexFfit pre menej otlakov na koži a podráždenej pokožky.
 • Sterilizačná / transportná krabička umožňujú sterilizovať cumlík v mikrovlnnej rúre a nosiť so sebou.
 • Ortodontická, stlačiteľná a symetrická násoska Avent rešpektuje prirodzený vývoj ďasien, zubov a zubného podnebia dieťaťa aj v prípade, keď sa cumlík v ústach dieťaťa otočí.
 • Nové cumlíky Ultrasoft ponúkajú bábätkám ešte väčší komfort. Majú viac otvorov v kotúči, ktoré zaisťujú väčšiu cirkuláciu vzduchu a predchádzajú hromadeniu slín za kotúčom.
 • Sanie bábätka upokojuje.
 • Rovnako ako mnoho ostatných rodičov pred vami zistíte, že používanie cumlíka v okamihoch, kedy všetky metódy na utíšenie dieťaťa zlyhajú, je jediný spôsob, aby sa vaše bábätko utíšilo a v kľude odpočívalo. Platí to pred spaním aj kedykoľvek inokedy.
 • Bábätká s cumlíkom kľudnejšie spia, menej sa v spánku pohybujú a predovšetkým zostávajú ležať na chrbte, čo je doporučované pediatrami.
 • Používanie cumlíka zmenšuje závislosť bábätka na fľaši, znižuje možnosť poškodenia zubov a môže znížiť riziko dentálnych problémov v neskoršom veku v porovnaní s dlhodobým cucaním palcov, ktoré vytvára nevhodný tlak na poschodie a predné zuby.
 • Silikón, z ktorého sú vyrobené, je bez chuti a zápachu. Cumlíky majú dlhšiu životnosť a lepšie sa čistia než cumlíky kaučukové.
 • Vyrobené v GB.

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Materiál silikón
Odporúčaný vek od 6 mesiacov
Farba fialová
Príslušenstvo nie

Alternatívne produkty

BAYBY Sada 2 cumlíkov s puzdrom, 0m+
9,80 €

7,70 €

Posledný kus za túto cenu!

BAYBY Sada 2 cumlíkov s puzdrom, 0m+ je sada dvoch identických cumlíkov pre najmenšie detičky od narodenia s praktickým plastovým puzdrom na ich úschovu. Silikónové cumlíky sú bez BPA. Obľúbite si ich Vy aj Vaše najmenšie.


BAYBY Sada 2 cumlíkov s puzdrom, 6m+
7,70 €

Posledný kus za túto cenu!

BAYBY Sada 2 cumlíkov s puzdrom, 6m+ je sada dvoch identických cumlíkov pre detičky od pol roka s praktickým plastovým puzdrom na ich úschovu. Silikónové cumlíky sú bez BPA. Obľúbite si ich Vy aj Vaše najmenšie.


BAYBY Sada cumlíkov 3m+, 3 ks
7,70 €

Výpredaj

BAYBY Sada cumlíkov 3m+, 3 ks je sada po troch identických kusoch určená pre detičky od 3 mesiacov. Ortodonické, silikónové, bez BPA. Praktické balenie najmä pri stratách obľúbených cumlíkov.


BAYBY Sada 2 cumlíkov, 6m+
7,70 €

Posledný kus za túto cenu!

BAYBY Sada 2 cumlíkov, 6m+ je sada dvoch identických cumlíkov pre detičky od pol roka. Silikónové cumlíky sú bez BPA. Krásne farebné designy so zvieratkami si iste zamilujete Vy aj Vaše najmenšie.


BAYBY Sada cumlíkov 0m+, 3m+ a 6m+
7,70 €

Posledný kus za túto cenu!

BAYBY Sada cumlíkov 0m+, 3m+ a 6m+ – sada 3 cumlíkov pre dieťa celkovo od narodenia cca do 1 roku veku. Cumlíky porastú spolu s Vašimi najmenšími! Ortodonické, silikónové, bez BPA. Praktické trojbalenie, ktoré oceníte Vy aj Vaše dieťatko.


Bibi Anatomický cumlík svietiaci 0-6m Star, 2ks
7,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Anatomický cumlík svietiaci 0–6m Star, 2ks je vhodný pre deti od narodenia do 6 mesiacov. Silikónový, bez obsahu BPA, podporuje prirodzený vývoj ďasien a zúbkov. Vyrobený vo Švajčiarsku. S motívom štyroch zvieracích kamarátov a hviezdičiek, v tme príjemne svieti.


BAYBY Sada cumlíkov 0m +, 3 ks
7,70 €

Posledný kus za túto cenu!

BAYBY Sada cumlíkov 0m +, 3 ks je set po troch identických kusoch, určený pre najmenšie deti od narodenia. Ortodonické, silikónové, bez BPA. Praktické balenie najmä pri stratách obľúbených cumľov.


Bibi Anatomický cumlík 0-6m, 2ks
7,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Anatomický cumlík 0–6m, 2ks vo farebných variantoch s veselými motívmi zvieratiek je vhodný pre deti od narodenia do 6 mesiacov. Silikónový, bez obsahu BPA, podporuje prirodzený vývoj ďasien a zúbkov. Vyrobený vo Švajčiarsku.