Allnature Bio Kokosový cukor 250 g-58%
5,60 € 2,30 €

Akcia

BIO Kokosový cukor je ideálnou alternatívou bežných sladidiel. Získava sa z okvetí kokosových paliem. 100% prírodný s nízkym glykemickým indexom a neopakovateľnou chuťou s karamelovým podtónom.  
Kokosový cukor patrí medzi novšie sladidlá slúžiace ako náhrada za klasický biely cukor.

Wolfberry Kokos strúhaný BIO 250 g
2,30 €

Kokos sušený, strúhaný Wolfberry BIO 250 gv RAW kvalite. Nesladená nepražené, chrumkavá a voňavá potravina v tej najvyššej kvalite.

Vitalvibe Kokosový cukor BIO 500 g
6,40 €

Kokosový cukor BIO je skvelým sladidlom, ktoré má nízky glykemický index (GI 35), takže sa vstrebáva do krvi veľmi pozvoľna. To ocenia predovšetkým diabetici. Cukor sa vyrába z nektáru kvetov kokosovej palmy, jednoducho sa používa a výborne chutí.

Iswari Bio Kokosový cukor
4,40 €

Kokosový cukor je mimoriadny tým, že patrí medzi skutočné delikatesy a súčasne nášmu telu prospieva.

Agávový cukor 100% 250 g BIO
3,90 €

Ekologický Agávový cukor 100% je prírodné sladidlo a skvelá náhrada za klasický biely cukor. Náš cukor má nízky glykemický index a môžu ho konzumovať aj diabetici a ľudia na diéte. Agávový cukor tiež obsahuje polysacharid inulín, ktorý patrí do skupiny fruktan.

Wolfberry Kokosový sirup BIO 540 g / 400 ml
7,20 €

Kokosový sirup Wolfberry BIO 400 ml sa získava z okvetie kokosových paliem. Multifunkčná sladidlo s nízkym glykemickým indexom. Vďaka jeho vynikajúcej karamelovej príchuti nesmie chýbať v žiadnej domácnosti.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: