Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Predávame viac ako 1 000 000 produktov, medzi nimi aj produkty z kategórie Cukrovinky. Máte špeciálnu diétu alebo sa stravujete podľa zásad zdravej výživy? Na MALL.SK nakúpite pohodlne a za skvelé ceny. Ušetrite čas a vyberajte zo sekcie Cukrovinky najlacnejšie alebo najlepšie hodnotené produkty.

Zobraziť viac
  • Pochutnáte si už dnes – nákup vám dovezieme na adresu alebo si ho môžete vyzdvihnúť na jednom z 1 500 výdajných miest.
  • Máte k produktom alebo službám otázky? Volajte na našu zákaznícku podporu 24 hodín denne.
  • Ak vám produkty nebudú vyhovovať, môžete ich neporušené vrátiť do 14 dní.
  • Platiť môžete rovno online, v hotovosti pri dodaní alebo až za 50 dní s overeným účtom prostredníctvom služby MALL Pay.
Upresniť parametre
AllNutrition NUTLOVE Salty Nuts 200 g, syr fromage Big Boy Broskyne plátky lyofilizované 120 g, broskyňa
AllNutrition NUTLOVE Salty Nuts 200 g, syr fromage

Neodolateľné chrumkavé kešu oriešky a mandle obalené v špeciálnej zmesi korenia, vďaka ktorej majú charakteristickú chuť a vôňu. Ak máš rád oriešky, NUTLOVE Salty Nuts je pre teba ako stvorené! Môžeš ich použiť na ochutenie šalátov alebo dezertov, pridať do müsli, raňajkovej kaše, prípadne jogurtu.

Momentálne nedostupné

Partner: BodyWorld
Big Boy Raspberry passion 300 g, raspberry passion Big Boy Broskyne plátky lyofilizované 120 g, broskyňa
Big Boy Raspberry passion 300 g, raspberry passion

Tie sa teda podarili! Big Boy vybral tie najsladšie mandle a kešu orechy, obalil ich v jemnej bielej čokoláde a zasypali prachom z mrazom sušených malín. Raspberry passion je dokonale chrumkavé potešenie s parádnou sladko kyslastou chuťou. To si dáš!

môžete mať 05.10

Partner: BodyWorld
Big Boy Broskyne plátky lyofilizované 120 g, broskyňa Big Boy Broskyne plátky lyofilizované 120 g, broskyňa
Big Boy Broskyne plátky lyofilizované 120 g, broskyňa

Po otvorení dózy ucítiš príjemnú vôňu broskýň. Lyofilizovné broskyne príjemne chrumkajú a rozplývajú sa na jazyku. Mrazom sušené broskyne majú plnú sladkú chuť a zachovávajú si všetky vitamíny a minerály. Akonáhle ich raz ochutnáš, už nebudeš chcieť iné.

môžete mať 05.10

Partner: BodyWorld
Big Boy Banán plátky lyofilizované 150 g, banán Veri Beri Ovocné stripsy MixBox (bal. 25 ks x 50 g)
Big Boy Banán plátky lyofilizované 150 g, banán

Lyofilizovaný banán si zachová banánovú chuť ako aj všetky živiny a pritom nezhnedne ani nezmäkne ako čerstvý. Uzavretý v dóze vydrží príjemne chrumkavý niekoľko mesiacov. Neobsahuje pridaný cukor, iba 100% mrazom sušené ovocie.

môžete mať 05.10

Partner: BodyWorld
For Fun & Home Horalky 50g (DS = 56 ks) Veri Beri Ovocné stripsy MixBox (bal. 25 ks x 50 g)
For Fun & Home Horalky 50g (DS = 56 ks)

Obvodovo máčané oblátky v kakaovej poleve, s arašidovo-krémovou náplňou. Jedna oblátka má 50g. Balenie obsahuje 56 ks Horalek.

môžete mať 05.10 - 06.10

Veri Beri Ovocné stripsy MixBox (bal. 25 ks x 50 g) Veri Beri Ovocné stripsy MixBox (bal. 25 ks x 50 g)
Veri Beri Ovocné stripsy MixBox (bal. 25 ks x 50 g)

100% prírodné ovocné „kúsky“ – mäkké & voňavé & šťavnaté # otvoríš & pochopíš. Bez pridaného cukru. Bez konzervantov. Bez farbív. Bez gluténu. Vysoký obsah vlákniny. Vegan. Skvelé sladké ale zdravé občerstvenie. Balenie „zip-lock“ pre opakované otvorenie, obsah je vždy čerstvý a chutný.

môžete mať 03.10 - 04.10

For Fun & Home Papita party tmavá 63g (DS = 24 ks) For Fun & Home VIDAL 200 Dulcipica 4 colour - kyslé pendreky 8g (DS = 1 ks)
For Fun & Home Papita party tmavá 63g (DS = 24 ks)

Papita party sušienky s krémom, čokoládou a dražé 63g

môžete mať 05.10 - 06.10

Mixit Ovocné Mixies - přírodní želé bonbony 20 x 36 g For Fun & Home VIDAL Dulcipica XL watermelon - kyslý pendrek 51,5 g (DS = 1 ks)
Mixit Ovocné Mixies - přírodní želé bonbony 20 x 36 g

Mixies sú želatínové cukríky plné ovocia bez zbytočných umelých prísad, bez pridaného cukru a bez lepku. Čo im však nechýba je osviežujúca ovocná chuť, ale sú tiež celí z ovocia. Pochutnajte si na malinových, čučoriedkových a pomarančových Mixies roztomilých tvarov a prírodných farieb.

môžete mať 04.10 - 05.10

Partner: Vivantis
Altevita BIO XYLICARE Eucalyptus 25ks For Fun & Home VIDAL Dulcipica XL watermelon - kyslý pendrek 51,5 g (DS = 1 ks)
Altevita BIO XYLICARE Eucalyptus 25ks

„Cukríky sú nezdravé a škodia zubom.“ S takýmito tvrdeniami sa stretáva každý z nás už odmalička. No vedeli ste o tom, že cukríky vôbec nemusia byť nezdravé? Dokonca, že môžu byť zdraviu prospešné? Práve o tom sú cukríky z brezového cukru!

môžete mať 03.10 - 04.10

Partner: Altevita