Sanct Bernhard Zázvorové bonbony BIO 170 g
4,50 €

Zázvorové cukríky BIO s ostrou korenenou chuťou organicky pestovaného zázvorového koreňa vám spríjemní deň. Zázvor je cenený predovšetkým pre svoju horkú a korenistú chuť a svoje účinky podporujúce správne zažívanie.

GINLAC Ženšenový želé cukríky 300 g
7,60 € 7 €

Posledný kus za túto cenu!

Ženšenový želatínové cukríky, ktoré obsahujú extrakt z pravého kórejského červeného ženšenu, vám dodajú energiu a prekvapí vás svojou výraznou ženšeňový chuťou. .

Allnature Gumové medvedíky bez obsahu želatíny BIO 100 g
3 €

Gumové medvedíky v BIO kvalite značky Allnature sú sladené trstinovým nerafinovaným cukrom a ovocnými a rastlinnými výťažkami. Neobsahujú želatínu ani GMO produkty. Narozdiel od bežných želé cukríkov sú vhodné pre vegánov a osoby alergické na lepok a laktózu. .

Allnature Kyslé želé cukríky bez obsahu želatíny BIO 100 g
3 €

Kyslé želé cukríky v BIO kvalite značky Allnature sú sladené trstinovým nerafinovaným cukrom a ovocnými a rastlinnými výťažkami. Neobsahujú želatínu ani GMO produkty. Narozdiel od bežných želé cukríkov sú vhodné pre vegánov a osoby alergické na lepok a laktózu. .

Country Life Jogurtky s mandľami 100 g
1,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Mandle sú u nás dobre známe a veľmi obľúbené. Majú typickú jemnú sladkú chuť. V kombinácii s jogurtovou sladkou polevou sú výbornou pochúťkou. Hodí sa ako desiata a na zahnanie maškrtných chuťou. .

Country Life Čokoládové kôstky BIO 100 g
2 €

Čokoládové kôstky v biokvalite. Využijete ich na zdobenie pri pečení alebo ich môžete maškrtiť samotné. Skvele sa hodí do domácich sušienok alebo müsli. .

GINLAC Cukríky s červeným ženšenom 330 g
10 €

Novinka

Cukríky s červeným ženšenom s výťažkom zo šesťročného červeného ženšenu Vás báječne osvieži. Dajte si jeden bonbón po jedle miesto žuvačky. Vďaka peknému balenia sú aj vhodným darčekom. .

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: