Salvia Paradise Rakytník rešetliakový plod BIO (Veľkosť 500 g)

Značka: Salvia Paradise Náš kód: 100003423352

Partnerský predaj

Salvia Paradise Rakytník rešetliakový plod BIO (Veľkosť 500 g)

100% čistý Rakytník rešetliakový plod v BIO kvalite podporuje zdravú imunitu, obranyschopnosť organizmu, trávenie, srdce, cievy. Mierni únavu, podporuje energiu organizmu. Vhodný je pre každého aj na dlhodobé užívanie. Celý popis

22.6

22,60 € vrátane DPH
Posledný kus za túto cenu!

Náš kód: 100003423352

Popis

Popis produktu

100% čistý Rakytník rešetliakový plod v BIO kvalite podporuje zdravú imunitu, obranyschopnosť organizmu, trávenie, srdce, cievy. Mierni únavu, podporuje energiu organizmu. Vhodný je pre každého aj na dlhodobé užívanie.

Rakytník rešetliakový BIO, lat. Hippophae rhamnoides je dvoudomý ker dorastajúci výšky až 6 m. Bol známy už v dávnej minulosti a tradične využívaný vo fytoterapii Ruska, Sibíri i niektorých častí Číny.

Predmetom zberu sú plody, ktoré dozrievajú od augusta do októbra. Plodstvo tvorí podlhovasté oranžovej balmi okolo tŕnistých konárov.

Vysoký obsah účinných látok predurčuje rakytník pre podporu imunitného systému, prispieva k prirodzenej obranyschopnosti organizmu. Rakytník BIO je vhodný pre všetky vyťažených osoby – športovcov, deti, starších ľudí – a to aj na dlhodobé užívanie.
Pomerne presne je popísaný vplyv rakytníka na zažívacie ústrojenstvo. Prispieva k udržaniu normálnych funkcií kardiovaskulárneho systému. Vo fytoterapii je využívaný aj ako prostriedok prospešný pre normálnu zdravie kože.

100% -ne čistý Rakytník rešetliakový (Hippophae rhamnoides) plod v BIO kvalite Dávkovanie: Jednu čajovú lyžičku rakytníka BIO zalejeme 250 ml vody a necháme 10 min. lúhovať. Môžeme dosladiť medom. Sušené plody možno tiež použiť ako prísadu do čaju iné a tým ho obohatiť. Rakytník BIO môžeme jesť aj samotný, nespracovaný. Upozornenie:

Surovina na prípravu bylinkového čaju – nálevu.
Neslúži ako náhrada pestrej stravy.
Nie je určené deťom do 3 rokov. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí.
Skladujte v tme a suchu.


Zloženie:
 
Zložka / Množstvo
Schválené zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EÚ
Zložka / Schválené zdravotné tvrdenia
Rakytník rešetliakový (Hippophae rhamnoides, extrakt z plodnice 4: 1)
normálne trávenie
Normálny stav pokožky
Normálna činnosť kardiovaskulárneho systému
Energia – tonus – únava
Prirodzená obranyschopnosť / imunitný systém

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Typ Bez lepku, Bio, Vege
Konzistencia sypané
Veľkosť 500 g