Wolfberry Kakaové bôby drvené BIO 250 g
4,20 €

Kakaové bôby BIO 250 g Wolfberry sú nepražené v surovej forme. Vďaka tomu si zachovávajú neuveriteľné množstvo nutrične hodnotných látok v podobe širokého spektra minerálov, vitamínov, bielkovín, prírodných tukov a sacharidov. Máte radi čokoládu? Kakaové bôby budete mať ešte radšej!.

Allnature Karob - svätojánsky chlieb - prášok BIO 200 g
2 €

Karob, čiže svätojánsky chlieb, je plod stromu svätojánskeho chleba obyčajného. Karob má prirodzene sladkú chuť a preto je využívaný hlavne ako náhrada kakaa, čokolády alebo ako prirodzené sladidlo. Hodí sa na pečenie tort a koláčov, do kaší a dezertov aj na výrobu čokoládových nápojov.

Lifefood Bio Lifefood Chocolate 80% Cacao 70g
2,80 €

Vysokopercentný čokoláda ochutená prírodnou vanilkou. bez mlieka, sójového emulgátora a cukru, napriek tomu lahodne sladká a jemná. Exkluzívny delikatesa pre milovníkov kvalitnej čokolády. Táto živá (raw) čokoláda je ručne vyrábaná z kvalitných nepražených bio kakaových bôbov.

Vitalo Funkčné čokoláda Goat milk 25g
3,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Funkčné čokoláda Goat milk je lahodnou kombináciou tmavej čokolády s vysokým podielom nepražených kakaových bôbov a kozieho mlieka.

Wolfberry Goji v horkej čokoláde 100 g
1,70 €

Goji v horkej čokoláde 100g Wolfberry sú zdravou desiatou, ktorá je ideálnym riešením pre milovníkov maškrtenie. Posilní imunitný systém, zlepší vitalitu a náladu, ale dodá telu aj nevyhnutne dôležité vitamíny a antioxidanty.

Topnatur Müsli Belgická čokoláda & brusnice 350 g
3,10 €

Müsli Belgická čokoláda & brusnice je zlepované müsli srdcom bez palmového oleja a konzervantov, ale zato plné ovocia a doplnené kvalitné belgickou čokoládou, ktoré vám dodá energiu na celý deň.

Vitalvibe Čokoláda 100% BIO 500 g
20,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Čokoláda 100% BIO obsahuje prírodné stimulanty, ktoré navodzujú stav príjemné uvoľnenosti a bdelosti. .

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: