Allnature Karob - svätojánsky chlieb - prášok BIO 200 g
2 €

Karob, čiže svätojánsky chlieb, je plod stromu svätojánskeho chleba obyčajného. Karob má prirodzene sladkú chuť a preto je využívaný hlavne ako náhrada kakaa, čokolády alebo ako prirodzené sladidlo. Hodí sa na pečenie tort a koláčov, do kaší a dezertov aj na výrobu čokoládových nápojov.


Allnature RAW BIO Drvené kakaové bôby 200 g
5,80 €

Kakaové bôby drvené v BIO a RAW kvalite – doprajte si túto superpotravinu s celou radou nutrične hodnotných látok, ktorá výborne chutí samotná alebo ako súčasť cereálnych zmesí, smoothies, prípadne domácich čokolád. .


Allnature RAW BIO Kakaový prášok 250 g
7,60 €

Predstavujeme vám BIO Kakaový prášok z nepraženého kakaa so zníženým obsahom tuku, ktorý si vďaka svojmu šetrnému spracovaniu zachováva veľké množstvo minerálov, stopových prvkov a enzýmov.


Country Life BIO Karobové prášok tmavý 500 g
3,70 €

Karob (svätojánsky chlieb) je vynikajúci, chutnú a zdravú alternatívou kakaa. Vzhľadom k prirodzene sladkastej chuti nevyžaduje karob obohatenie cukrom. Vďaka jemnej konzistencii karobový prášok nevyžaduje ani pridávanie veľkého množstva tuku (pri výrobe čokolády bežné).


Lifefood Bio Lifefood Chocolate 80% Cacao 70g
2,60 €

Vysokopercentný čokoláda ochutená prírodnou vanilkou. bez mlieka, sójového emulgátora a cukru, napriek tomu lahodne sladká a jemná. Exkluzívny delikatesa pre milovníkov kvalitnej čokolády. Táto živá (raw) čokoláda je ručne vyrábaná z kvalitných nepražených bio kakaových bôbov.


Lifefood Bio Lifefood Chocolate s kúskami orechov a čerešní 70g
2,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Vysokopercentný čokoláda (60%) Lifefood, je plná sušených čerešní, višní, hrozienok, para orechov a mandlí, bez pridaných produktov a hlavne rafinovaného cukru. Táto živá (raw) čokoláda je ručne vyrábaná z kvalitných nepražených bio kakaových bôbov.


Natu Granolove Chilli Čokoláda 400 g
6,60 €

Granolove Chilli čokoláda je zmes špaldových a ovsených vločiek, kokosových chipsov, mandlí, goji a čokolády. Chilli čokoláda je z pravej čokolády s vysokým obsahom kakaových bôbov. Skvele sa hodí ako rýchla, zdravá raňajky alebo výživná desiata. Chilli čokoláda je sladená prírodnými sladidlami. .


Naturalis Kakao Naturalis 250 g
6,80 €

Kakao Naturalis je 100% prírodný produkt so zníženým obsahom tuku v BIO kvalite. Je pestované v panenskej prírode Peru. Neobsahuje žiadne pridané látky.


Salvia Paradise Kešu v horkej čokoláde
3,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Kešu orechy sú zdrojom bielkovín a vlákniny a sú bohaté na minerálne látky horčík, zinok, železo a na vitamíny B1, B6, K. .


Vitalo BEAUTY 75% - Funkčné čokoláda 40 g
3,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Funkčné čokoláda pozitívne pôsobí na regeneráciu pečeňových buniek a obranyschopnosť pečene pred toxickými látkami. Prispieva k detoxikácii organizmu. Čokoláda je vyrobená z nepražených kakaových bôbov 75%, obohatená o plody rakytníka a pestreca. J e sladená sušenou trstinovou šťavou (panel BIO).


Vitalo Fukční čokoláda Harmony
3,70 €

Funkčné čokoláda HARMONY pozitívne pôsobí na detoxikáciu a odvodnenie organizmu, prispieva k normálnemu trávenie.


Vitalo Funkční čokoláda Calming
3,70 €

Upokojujúce kombinácia bylinných extraktov lipy všeobecné, pamajoránu obyčajného, ​​angeliky čínskej a unikátny tmavej čokolády vyrobenej z kakaových bôbov 70%, obohatená o datle. Funkčná čokoláda CALMING je sladená sušenou trstinovou šťavou (panel BIO).


Vitalo Funkční čokoláda Memory
3,70 €

Inšpiratívne spojenie tmavej čokolády z kakaových bôbov 70%, sušených hrušiek, bylinných extraktov ľubovníka, gotu koly, a žihľavy dvojdomej. Funkčná čokoláda MEMORY je sladená sušenou trstinovou šťavou (panel BIO).


VIVANI Bio Horká čokoláda 71% 100g
1,90 €

Jemná horká čokoláda s vysokým obsahom kakaových častí sladená prírodným trstinovým cukrom, ktorá neobsahuje sójový lecitín ani žiadny iný emulgátor. Čokoláda je vhodná pre vegánov. Táto čokoláda dosiahla maximum bodov pri hodnotení horkých čokolád gourmet časopisom Savoir Vivre (1/2002).