Tradag MCR 950 cards SD/MMC reader USB 3.0 s LED indikáciou
10 €

Malá, kompaktná a rýchla MARCO POLO čítačka pamäťových kariet typu SD/MMC. Podporuje najčastejšie používané karty z fotoaparátov SD, SDHC a SDXC ako aj z mobilných telefónov Micro SD a Micro SDXC. Rozhranie USB3.0, rýchlosť 5Gb/s. Spätne kompatibilná s USB 2.0 (480 Mbit/s).

Tradag MCR 900 cards reader ALL IN ONE USB 2.0
5,40 €

MARCO POLO multi čítačka pamäťových kariet.Podporuje SD, MMC, RS-MMC, MS/MS PRO, MS Duo/MSPRO Duo a s adaptérmi Mini SD, T-Flash, M2  (nie je súčasťou dodávky). Rozhranie USB2.0, rýchlosť 480Mb/s. Má 4 sloty pre SD/MMC/SDHC/DV MS Duo/MSPRO Duo Micro SD/T-Flash a Micro MS/M2. LED indikácia.

I-TEC USB 2.0 univerzálna čítačka (čierno / oranžová)
9,22 € 6,70 €

USB 2.0 čítačka I-TEC s priamou podporou micro formátov je ideálna pre prenos dát z pamäťových kariet do PC či notebooku. Tieto USB čítačky umožňujú prenášať dáta rýchlosťou až 480 Mbps. Veľmi ľahko sa inštalujú a majú jednoduchú obsluhu.

SanDisk MobileMate™ Duo

SanDisk MobileMate™ Duo

Hodnotenie: 4,5
3,20 €

So Sandisk® compact MobileMate Micro čítačkou pamäťových kariet a SD adaptérom je prenos hudby, videí, fotiek a osobných dát medzi Vašim mobilným telefónom a PC rýchly a pohodlný.

TRUST USB-C Cardreader 20968
9,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Kompaktná čítačka kariet s konektorom USB-C. Trust USB-C Cardreader funguje so všetkými zariadeniami, ktoré sú vybavené portom USB-C, a podporuje všetky obľúbené formáty pamäťových kariet. Vďaka malým rozmerom a nízkej hmotnosti sa ľahko prenáša.

TRUST Robson Mini (15298)
10 €

Mini čtečka paměťových karet USB 2.0 pro rychlé čtení velkých fotografií a videí z paměťové karty.

Defender Optimus USB 2.0

Defender Optimus USB 2.0

Hodnotenie: 4,5
7 € 5,50 €

Externá čítačka pamäťových kariet Defender Optimus zaujme predovšetkým širokým spektrom podporovaných kariet. Vzhľadom k používaniu pamäťových kariet skoro vo všetkých prenosných zariadeniach je čítačka Defender Optimus dôležitým pomocníkom.

Defender Combo Tiny

Defender Combo Tiny

Hodnotenie: 4,5
8,90 €

Univerzálna čítačka pamäťových kariet a kompaktný 3-x USB hub

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: