UVtech Germicídna lampa 1500W - INDUSTRY MAX

UVtech Germicídna lampa 1500W - INDUSTRY MAX

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Germicídna UV-C lampa je vhodná pre dezinfekciu veľkých priestorov ako sú výrobné haly, sklady, závodné jedálne, atď. Vhodná je tiež pre využitie v zdravotníckych zariadeniach, výstavných priestoroch a ďalších priestoroch kde dochádza k vysokej fluktuácii osôb. Celý popis
1 996 €
Vrátane RP a DPH
Doprava zadarmo
Partner: UVtech SK

Skladom u partnera 5 kusov

26.10.2021 - 27.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100059123388

Popis

Germicídna UV-C lampa je vhodná pre dezinfekciu veľkých priestorov ako sú výrobné haly, sklady, závodné jedálne, atď. Vhodná je tiež pre využitie v zdravotníckych zariadeniach, výstavných priestoroch a ďalších priestoroch kde dochádza k vysokej fluktuácii osôb. Lampa má robustné prevedenie, ktoré odolá aj dlhodobej expozícii UV-C žiarenie. Integrovaná kolieska a kovové madlá umožňujú jednoduchú manipuláciu. Žiarivky sú vymeniteľné. Zariadenie má diaľkové ovládanie. 11 metrov dlhý prívodný kábel umožňuje lampu postaviť aj doprostred veľkých priestorov. Z dôvodu vysokého výkonu UV-C lampy je nevyhnutné, aby lampu obsluhoval iba ten, kto je oboznámený so zásadami používania tohto zariadenia. Pre firemných zákazníkov je na zariadení vrátane germicídne žiarivky poskytovaná záruka 1 rok. K lampe vykonávame záručný aj pozáručný servis.

K lampe sú ďalej zadarmo dodávané spínacie hodiny ornú 16A, ktoré umožňujú prednastaviť čas zapnutia žiariče na konkrétny deň a čas. Zároveň je súčasťou balenia aj mechanický vypínač pre vypnutie napájania bez nutnosti vyťahovania kábla. Kombináciou týchto prvkov možno dosiahnuť maximálneho pohodlia a bezpečného používania. K výrobku je ďalej dodávaná výstražná samolepka vo formáte A5, informatívna samolepka vo formáte A4 a ochranné okuliare proti UV-C žiarenie.

Na rozdiel od lampy Tower Pre 120W táto lampa neprodukuje ozón a nemá integrovaný detektor pohybu. Hodí sa teda do prostredia, kde nehrozí výskyt osôb v dobe zapnutého žiariče a do prostredia, kde nie je vhodné používať na sterilizáciu ozón. Absencia ozónu umožňuje vstúpiť do priestoru ihneď po ukončení sterilizačného programu (lampa môže byť spustená napr. pri obedové pauze). Žiarivky neprodukujúce ozón emitujú UV-C žiarenie o dlhšej vlnovej dĺžke 253,7nm, ktorá má vyššiu sterilizačný účinok než 180nm emitovaných žiarivkami produkujúcimi ozón.

tabulka viry bakterie laborator

Produkt spĺňa certifikácia CE a ROHS. Účinnosť žiariča je potvrdená laboratórnymi testami.
* Všetky certifikáty zašleme emailom na vyžiadanie

Materiál: kov
Farba: biela
Výkon: 1500W
Ozon: NIE
Detektor pohybu: NIE
Diaľkové ovládanie: ÁNO
Dĺžka prívodného kábla: 11m
Vlnová dĺžka: 253,7nm
Životnosť žiarivky: 8000h
Vymeniteľné žiarivky: ÁNO
Obsah balenia: Lampa, slovenský návod, diaľkové ovládanie, batérie, spínacie hodiny Orno, bezpečnostný vypínač, výstražná samolepka „Pozor UV žiareniu“, informačné samolepka

Koľko času treba na vyčistenie miestnosti?

tabulka velikosti uv zareni