UVtech CAR I + 5 náhradných HEPA filtrov

UVtech CAR I + 5 náhradných HEPA filtrov

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
UV-C čistička vzduchu špeciálne pre automobily kombinuje moderný spôsob likvidácie vírusov a baktérií, ktorým je germicídne UV-C žiarenie, s osvedčeným HEPA filtrom. Zariadenie disponuje aj difuzérom vonných esencií, ktoré prevoňajú vaše vozidlo. Celý popis
87,60 €
Vrátane RP a DPH
Doprava zadarmo
Partner: UVtech SK

Skladom u partnera 3 kusy

28.10.2021 - 29.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100059123393

Popis

UV-C čistička vzduchu špeciálne pre automobily kombinuje moderný spôsob likvidácie vírusov a baktérií, ktorým je germicídne UV-C žiarenie, s osvedčeným HEPA filtrom. Zariadenie disponuje aj difuzérom vonných esencií, ktoré prevoňajú vaše vozidlo. HEPA filter pomôže sa likvidáciou dymu, prachových častíc, roztočov, pílu a ďalších alergénov. Integrovaná germicídna žiarivka zvyšuje sterilizačný účinok zneškodnením aj odolnejších vírusov a baktérií. Čističku možno pripevniť za opierku u vodiča či spolujazdca a tak maximalizovať účinnosť čistenia v zadnej časti vozidla.

Ako to funguje?

Zariadenie pripojíte pribaleným adaptérom do zapaľovača a zapnete jeden z dvoch dostupných módov. Výkonný mód vyčistí vzduch v celom vozidle do 30 minút. Úsporný mód môže byť zapnutý priebežne aj v čase, keď je automobil v prevádzke a nesedí v ňom žiadna osoba.

Zariadenie využíva troch metód pre dezinfekciu vzduchu v automobile:
a) Kompozitné HEPA filter PM 2,5 má účinnosť 99,5%.
b) Uhlíkový filter pomáha znižovať zápach.
c) Germicídne žiarivka produkuje malé množstvo ozónu, ktoré je zdraviu neškodné a pomáha sterilizovať vzduch v automobile a zároveň pomáha priestor zbavovať zápachu.

Vhodná využitie:

1) TAXI služby – vo vozňoch taxi služby dochádza k vysokému obratu osôb, je teda vhodné vzduch sterilizovať a čistiť nepretržite a minimalizovať tak riziko prenosu infekčných ochorení. Difúzor vonných esencií prevonia vozidlo a spríjemní zákazníkom cestu.
Odporúčaný spôsob používania: nepretržité čistenie
Ako často meniť HEPA filter: najlepšie raz za 14 dní
* Pre maximálny účinok je vhodné kombinovať s čističkou vzduchu CAR II určenú pre prednú časť vozidla

2) Autoškoly – aj vo vozidlách autoškoly dochádza k častému striedaniu osôb, je preto vhodné vzduch v automobile priebežne čistiť.
Odporúčaný spôsob používania: pred a po každej jazde
Ako často meniť HEPA filter: raz za 1 až 2 mesiace

3) Pre služobné (firemné) vozne – ideálne využitie vo vozidlách, kde sa striedajú zamestnanci, vozí sa návštevy a jazdí sa vo viacerých ľuďoch na služobné cesty. Výmenu Hepa filtra odporúčame najneskôr po 1 mesiaci.
Odporúčaný spôsob používania: pred a po každej jazde
Ako často meniť HEPA filter: raz za 2 až 3 mesiace

4) Pre osobné použitie – vhodné tiež na dlhšie cesty do osobných áut pre pasažierov sediacich vzadu (pre deti, staršie osoby, ktorým býva zle na zadných sedadlách alebo ohrozeným skupinám osôb so slabšou imunitou). Výmenu Hepa filtra odporúčame po 1 až 2 mesiacoch.
Odporúčaný spôsob používania: občasne v závislosti od počtu prepravovaných osôb
Ako často meniť HEPA filter: raz za 3 až 6 mesiacov

Ako často meniť HEPA filtre?
1) Každodenné, kontinuálne používanie – najlepšie raz za 14 dní
2) Každodenné, občasné používanie – 1 až 2 mesiace
3) Občasné používanie – raz za 3 mesiace
* Účinnosť filtra sa znižuje jeho používaním, pre maximálny účinok odporúčame častejšiu výmenu

Použitie s čističkou vzduchu CAR II:
Pre dosiahnutie maximálneho efektu čistenia vzduchu je vhodné využívať naraz zariadení CAR Aj pre zadnú časť vozidla a CAR II pre prednú časť vozidla. To možno dosiahnuť vďaka odlišným zdrojom napájania (CAR I – zapaľovač, CAR II – usb).