Salin Plus solný přístroj pro čištění vzduchu

Značka: Salin Náš kód: 100003014845

Partnerský predajDoprava zadarmo

Salin Plus solný přístroj pro čištění vzduchu

Salin Plus je prístroj, ktorý pracuje na rovnakom princípe ako soľná jaskyňa. Soľné ióny čistí a ionizujú vzduch, a likvidujú baktérie a alergény priamo v ovzduší. Celý popis

129.2
129,20 € vrátane DPH
Cena s MALL kartou:
99,20 €
Viac info tu

Náš kód: 100003014845

Mesačne od:
12,92 € Spočítať splátky

Popis

Popis produktu

Salin Plus je prístroj, ktorý pracuje na rovnakom princípe ako soľná jaskyňa. Soľné ióny čistí a ionizujú vzduch, a likvidujú baktérie a alergény priamo v ovzduší.

Salin Plus navodzuje psychickú pohodu a relaxáciu. Inhalovanie soľných iónov prispieva k zvýšeniu odolnosti dýchacích ciest voči respiračným chorobám a alergénom. Najlepších účinkov soľnej terapie docielite pri spánku, kedy odpočívate, relaxujete a najlepšie tak inhalujete soľnej ióny.

Technické parametre:
  • napätie: 230V / 9V,
  • výkon: 10W,
  • doručenej množstvo využitia priestoru: max. 150 m 3,
  • použitia: 6 – 10 hodín denne,
  • životnosť filtračného bloku: 4 – 6 mesiacov,
  • hmotnosť: max. 1,75 kg,
  • rozmery: 181 × 165 × 235 mm,
  • úroveň šumu: max. 50 dB.
Ako používať:

Pre uvedenie prístroja do prevádzky vložte zástrčku adaptéra do konektora a potom vložte adaptér do zásuvky 230 V (striedavý prúd).

Každodenné používanie sa postupne zvyšuje od 1–2 hodiny až na 6–8 hodín. V prvých dňoch používania prístroja SALIN je množstvo vyžarované soli vo vzduchu väčšie a je možné, že všeobecné účinky na dýchacie ústrojenstvo môžu byť intenzívnejšie. Odporúča sa umiestniť pristroj na vzdialenosť 0,5–1,2 m od užívateľa, a to najmä v miestnostiach s vyšším objemom, ako je ustanovené. Je doporučené umiestniť prístroj vzdialený 1 m od podlahy a to najlepšie na úroveň komody. Neodporúča sa používať prístroj vonku alebo v priestoroch s väčšou vlhkosťou a výparov (kúpeľne, bazény, sauny, pivnice, atď.), V priestoroch zaprášených a v miestnostiach s olejovými aerosólmi (kuchyne). Znižuje sa tým doba využitia filtračného bloku!

Upozornenie:

V ojedinelých prípadoch sa môže na začiatku objaviť zvýraznenie javu kašľa. Rednutie sekrétov dýchacieho ústrojenstva aktivuje proces ich odstránenie. Kašeľ je hlavným mechanizmom pre dosiahnutie tohto procesu, pokiaľ nie je príliš intenzívna. Pokiaľ sú záchvaty kašľa príliš dotieravé, znížte napätie zariadenia na 6 V, prípadne obmedzte na začiatku dobu používania prístroja. Prístroj nespôsobuje koróziu v priestore použitia.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%