Kód: 885802

Real Green Podlahy 4x1 kg

Real Green Podlahy 4x1 kg

Šetrný čistiaci prostriedok Real Green Clean je vhodný na všetky typy podláh vrátane drevených. Odstráni aj odolné zaschnuté nečistoty a zanechá Vašu podlahu bez šmúh a príjemne prevoňanú. Celý popis
9,50 €
2,38 €/l
Tovar od: MALL
9,50 €
2,38 €/l
Posledné 2 kusy
Vrácení zdarma přes Zásilkovnu

Už dnes na výdajnom mieste
Už zajtra na vašej adrese

Popis

Real Green Podlahy 4×1 kg

Vlastnosti

  • Balenie obsahuje 4 ks čistiaceho prostriedku na podlahy po 1 kg
  • Vhodný na dlažbu, laminát, drevo, linoleum, plast aj nerez
  • Biologická odbúrateľnosť 99,5 %
  • Odstráni nečistoty, zaschnutú špinu aj mastnotu
  • Šetrne vyčistí a zanechá lesk bez šmúh
  • Obsahuje antistatickú prísadu proti usadzovaniu prachu a nečistôt
  • Možno použiť riedený aj neriedený na silné lokálne znečistenie
  • Vhodný pre domácnosti s čističkami vôd
  • Jemná parfumácia
  • Jemná parfumáciaMajte na pamäti, že správne dávkovanie šetrí náklady a minimalizuje dopad na životné prostredie


Upozornenie: biocídny prípravok: NIE
Návod na použitie: Na prípravu umývacieho roztoku dávkujte 40 ml prípravku na 5 l vody (40 ml = 4 polievkové lyžice), v prípade silnejšieho znečistenia dávku zdvojnásobte. Možno použiť v potravinárstve. Správne dávkovanie a použitie vody s čo najnižšou teplotou minimalizuje spotrebu energie a vody, tým sa znižuje dopad na životné prostredie. Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale.
Skladovanie: Skladovať v dobre uzavretých obaloch na suchom, chladnom a dobre vetranom mieste. Skladujte vo zvislej polohe, aby sa zabránilo únikom a odkvapom. Uchovávajte oddelene od potravín, krmív a liekov. Neskladujte spoločne s oxidačnými činidlami. Skladovať pri teplote +5 až +25 °C.
Vyrobené: ČR
Výrobca / distribútor: Zenit, spol. s r .o.
Zloženie: neiónové povrchovo aktívne látky menej ako 5 %; aniónové povrchovo aktívne látky menej ako 5 %; fosfonáty menej ako 5 %; parfum; konzervačné činidlá, Benzisothiazoloinone, Laurylamine Dipropylenediamine, Sodium Pyrithione; voda.
Objem/obsah/hmotnosť: 4 × 1 kg
Predlekárska prvá pomoc: PRI ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút opatrne vyplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak sú nasadené, a ak je možné ich ľahko vybrať. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak pretrváva podráždenie očí: Vyhľadajte lekársku pomoc.
Trieda a kategórie nebezpečnosti: GHS07 Dráždivé látky
Signálne slovo: Varovanie
H-vety (Štandardné vety o nebezpečnosti): H319 Spôsobuje vážne podráždenie očí.
P-vety (Pokyny pre bezpečné zaobchádzanie) a ich kombinácie:  P280 Používajte ochranné okuliare. P305/351/338 PRI ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút opatrne vyplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak sú nasadené, a ak je možné ich ľahko vybrať. Pokračujte vo vyplachovaní. P337/313 Ak podráždenie očí pretrváva: Vyhľadajte lekársku pomoc. P102 Uchovávajte mimo dosah detí. P101 Ak je potrebná lekárska pomoc, majte poruke obal alebo štítok výrobku. P501 Odstráňte obal: po dôkladnom vyprázdnení niekoľkokrát vyčistiť výplachom vodou a po vyčistení je možné ho odložiť do nádob pre triedený odpad.

Technické parametre

Objem 4 × 1 kg
Počet kusov v balení 4
Dezinfekcia Nie
Zaradenie – čistiace prostriedky drevené podlahy

Odkazy