LEIFHEIT Čistič na sklo - koncentrát 1 l 41414
8 € 5,99 €

Čistič na sklo Leifheit v balení 1 liter v extra silnom, koncentrovanom balení. Hravo zbaví nečistôt všetky druhy skiel a okná. Stačí už len niekoľko kvapiek a výsledky práce tohto vynikajúceho čističa sa ihneď dostavia. S bezpečnostným uzáverom pre elimináciu nežiadúceho vyliatia.

Frosch Eko Sprej Spiritus čistič skiel 2x500 ml-17%
7,39 € 6,10 €

Akcia

Frosch Eko čistič skiel Spiritus odstraňuje špinu a mastnotu z okien a zanechá ich čisté a bez šmúh. Je vhodný aj na ostatné hladké povrchy v interiéri aj vonku, z ktorých vďaka obsahu alkoholu odstráni nečistoty.

LEIFHEIT Čistič na sklo v spreji 0,5 l 41409
5,80 € 4,90 €

Čistič na sklo Leifheit v balení 500 ml v koncentrovanom balení. Hravo zbaví nečistôt všetky druhy skiel a okná. Stačí už len niekoľko kvapiek a výsledky práce tohto vynikajúceho čističa sa ihneď dostavia. S bezpečnostným uzáverom pre elimináciu nežiadúceho vyliatia.

FRISCHER Čistič krbových skiel
7,99 €

Praktický sprej s objemom 500 ml vyčistí gril od všetkých nečistôt a zapečeného tuku. Jednoduché používanie zaistí rozprašovač, ktorý nanesie na povrch rovnomernú vrstvu prípravku. Frischer Čistič krbových skiel je vhodým pomocníkom do domácnosti.

Attitude Čistič na sklo a zrcadla s vůní citronové kůry s rozprašovačem 800 ml
4,90 €

Novinka

Přírodní univerzální čistič s vůní citronové kůry od značky Attitude neobsahuje fosfáty, optické rozjasňovače ani barviva a je tak šetrný nejen k lidské pokožce, ale i k přírodě. Jeho složení je veganské, ekologické a z 95 % zcela rozložitelné. Obsahuje hypoalergenní složky. Lze jej použít na sklo a lesklé plochy.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: