TORO Hadra mikrovlákno 3 ks
6,16 €

4,61 €
+ doprava zadarmo

Vynikajúca utierka z mikrovlákna pre vaše upratovanie sklenených plôch, okien alebo skleneného riadu. Utierka veľmi dobre saje a leští, nepúšťa chlp. Sada obsahuje 3 handry ktoré sú v prevedení farieb, zelená, oranžová a ružová. Rozmery – 48 × 41 cm.


Spontex Söke Hadra na podlahu, 10 ks
10,34 €

8,40 €
+ doprava zadarmo

Veľká a pevná tkaná handra na podlahu značky Söke výborne saje a ľahko odolá aj hrubším povrchom. Jej rozmer činí 50 × 60 cm a v balení sa nachádza 10 kusov.


Spontex Microfibre 8+2 ks
9,17 €

7,63 €
+ doprava zadarmo

Superabsorpčné, viacúčelové mikrovlákno, ktoré ľahko odstraňuje nečistoty a mastnotu. Efektívne iba s vodou, nie je potreba chemikálií. Farby: modrá, žltá, oranžová, ružová. V balení sa nachádza 10 kusov.


TORO Handra na podlahu "Lux" 5 ks
6,16 €

4,61 €
+ doprava zadarmo

Handra na podlahu Lux je vhodná pri vytieraní, nezanecháva šmuhy a nepoškodzuje povrchy. Handra na podlahu je tvorená z 80% viskózy a 20% polyester. Rozmery – 50 × 60 cm. Balenie 5 ks.


Vektex Viskózne hubky na riad DeLuxe 6x 2 ks
9,10 €
+ doprava zadarmo

Balenie dvanástich hubiek DeLuxe nájde použitie aj mimo drez na riad. Hubky sú totiž vyrobené z viskózy, ktorá im zaručuje vyššiu odolnosť a výbornú absorpciu. Navyše sú šetrné k životnému prostrediu.


TORO Prachová utierka 10 ks
4,99 €

3,45 €
+ doprava zadarmo

Prachová utierka je nevyhnutný pomocník pri upratovaní Vašej domácnosti. Utierka je vhodná pri čistení okien, nábytku a iných drevených povrchov. Sada obsahuje 10 ks, z ktorých 4 ks majú ružovú farbu, 3 ks majú modrú farbu a 3 ks žltú farbu. Rozmery – 38 × 38 cm.


Simplehuman Čistiaca rukavica z mikrovlákna
8,80 €
+ doprava zadarmo

Jedinečný pomocník pre ľahké upratovanie. Čistenie s touto rukavicou z mikrovlákna nevyžaduje chemické prostriedky a možno ju použiť na všetky druhy povrchu. Úplne jednoduché používanie sa snúbi s kvalitnou výrobou, ktorú značka Simplehuman bezpochyby predstavuje.


Vektex Hubky na riad Magic 12 ks
8,84 €

7,90 €
+ doprava zadarmo

Balenie 12 ks hubiek Vektex Magic vám pomôže aj s odolnou špinou kdekoľvek v domácnosti. Hubky sú vyrobené z viskózy, takže dlhšie vydržia a sú dobre savé, sú tak univerzálnym pomocníkom.


Vektex Upratovacie prostriedky Standard
8,10 €
7,90 €
+ doprava zadarmo

Praktický upratovací balíček vám zabezpečí jednoduché upratovanie vašej domácnosti. V balíčku nájdete rôzne druhy hubiek na riad, viskózne utierky a rýchloutierky, ktoré sú vhodné pre čistenie všetkých povrchov v domácnosti, upratovacie rukavice a savú handru na podlahu.


VILEDA Upratovacia sada 7v1
13,90 €
+ doprava zadarmo

Upratovacia sada pre domácnosť od Viledy obsahuje všetko, čo doma potrebujete. Balenie 22 kúskov najrôznejších pomôcok pre bežné aj veľké upratovanie obsahuje hubky, rôzne druhy handričiek a kvalitnú drôtenku.


Vektex 5 x Mikrohandra na podlahu 60 x 50 cm
9,80 €

7,04 €
+ doprava zadarmo

Handra na podlahu z mikrovlákna. Veľmi savá handra pre univerzálne použitie. Vďaka unikátnym vlastnostiam mikrovlákna sa ľahko žmýka, výborne pohlcuje špinu a je účinná aj bez použitia čistiacich prípravkov.


Spontex Microfibre Economic XXL 4+1
6,87 €

5,33 €
+ doprava zadarmo

Superabsorpčné, viacúčelové mikrovlákno, ktoré ľahko odstraňuje nečistoty a mastnotu. Efektívne iba s vodou, nie je potreba chemikálií. Farby: modrá, žltá, oranžová, ružová. V balení sa nachádza 5 kusov.


Vektex 5 x Hubová utierka Printed 3 ks
7,83 €

5,86 €
+ doprava zadarmo

Účinná utierka na všetky povrchy v domácnosti. Vysoká absorpcia tekutín, čistí bez šmúh, mimoriadne odolná (proti roztrhnutiu a predratiu). Rozmer 1 ks utierky je 16 × 18 cm.


Vektex Upratovacie prostriedky Praktik
8,10 €
7,90 €
+ doprava zadarmo

Vektex upratovací balík obsahuje 7 produktov pre ľahké upratovanie Vašej domácnosti. Jeho súčasťou sú rôzne typy špongií na riad, viskózne utierky a rýchloutierky pre čistenie všetkých povrchov v domácnosti, ochranné rukavice a handru na podlahu.


Vektex 10 x Simple Mikroutierka 30 x 30 cm
9,01 €

5,86 €
+ doprava zadarmo

Skvelý pomocník pre jednoduché a rýchle upratovanie vašej domácnosti. Jej použitie je univerzálne. Vďaka unikátnym vlastnostiam mikrovlákna výborne pohlcuje špinu a je účinná aj bez použitia čistiacich prípravkov.


Vektex Simple Soft handra na podlahu 10 ks
8,80 €
+ doprava zadarmo

Set desiatich handier Vektex Simple Soft je určený na všetky typy podláh. Rozmer handry je 60 × 70 cm a vďaka vysokému podielu viskózy je veľmi savá. Skrátka osvedčený evergreen do každej domácnosti.


Vektex Rýchloutierka universal 6x 5 ks
8,84 €
8,40 €
+ doprava zadarmo

Veľké balenie 30 kusov rýchloutierok nájde univerzálne použitie v celej domácnosti. Sú vhodné na všetky povrchy a možno ich použiť za sucha i za mokra. Vďaka kombinovanému zloženiu dobre sajú.